Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[P]Separ - Dust 2 only

Příspěvekod Separko69 » 09 zář 2021, 12:31 VIP

Ahoj, rád by som požiadal znova o práva na Dust2only na ktorých som adminoval aj v minulosti.

Nick v hre : Separ

Profil na fóre : separko69-u21290.html

Steam nick : separko69

Steam ID : STEAM_0:0:537323336

Hlstats : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/hl ... ayer=45736

Nejaké bany alebo prehrešky: Bany určite nie. Chodím si v kľude zahrať... vždy sa správam na servery slušne.

K prehreškom by som spomenul asi to, že naposledy som bol zrušený za 2 chyby na Zombie serveroch, ktoré ma stáli práva. Priznávam, že zrušenie bolo oprávnené... konal som v oboch prípadoch zbrkle. Čo by mohlo hrať do kariet mne, bolo, že ani jeden z tých prehreškov som neurobil za účelom "idú sa zneuživať práva... nikto mi nemôže nič" ... ale za účelom, že som myslel, že konám oprávnene. Naozaj ma tie incidenty mrzeli, a súhlasím, že zrušenie bolo na mieste. Mal som teda 7 mesiacov pauzu, za ktorých som mal podľa mňa dosť času porozmýšľať o svojích chybách. Za ten čas, ako som nebol admin... som svoje správanie na servery nezhoršil, a správal som sa aj naďalej formálne a slušne.
Najviac ma motivovalo požiadať si znova o práva, keď mi Extremer, ktorý ma vtedy zrušil, dal pred týždňom zelenú, že to mám skúsiť a nie som ešte odpísaný.


Niečo o sebe : Volám sa Vladimír... Študujem na VŠ (Slovenská Technická Univerzita v Bratislave) ... Informatiku a Elektrotechniku. Aktívne sa venujem športom... Veľmi ma chytila posilovňa... Csko hrám už viac ako 10 rokov. Po výške si plánujem spraviť ročný kurz na policajta.

Prečo by som chcel na GS adminovať?
Som veľmi rád nápomocný a ochotný. Keď som bol mladší... myslel som si, že každého človeka pohladí na duši, keď môže niekomu pomôct / poradiť. Keď som dospieval, život mi ukázal, že to tak nie je... a ľudia sú viac sebeckí. Vždy ma to na ľuďoch mrzí, preto sa snažím byť pravý opak... a tak isto chcem pomáhať na GS... či už hráčom, alebo portálu.

Toľko ku mne... dúfam, že HLSA zváži moju žiadosť (Hoc aj na Admin-Akademik). Prajem pekný deň.
#YNWA Obrázek #YNWA
https://www.youtube.com/watch?v=ZE_Z8On5tdo
Uživatelský avatar
Separko69
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 926
Registrován: 16 lis 2013, 21:58
Bydliště: ts.gamesites.cz

[P]Separ - Dust 2 only

od Rumcajz » 09 zář 2021, 12:31

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: ts.gamesites.cz

Re: Separ - Dust 2 only

Příspěvekod Seweee » 11 zář 2021, 18:24

Přijat, vítej zpět :)
Co může být horší, žít jako zrůda, nebo zemřít jako dobrý člověk?
Uživatelský avatar
Seweee
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 2621
Registrován: 18 zář 2015, 17:44


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků