Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] jb1/rajty/ polsky ultramaratonista <3

Příspěvekod Mara17 » 07 zář 2021, 21:19

=========== GAMESITES.CZ VYPIS BANU ===========
[=] Dostal jsi trest od admina: Rajty
[=] Na serveru: Gamesites.cz ^JailBreak #1
[=] Doba trvani trestu: 1440 minut
[=] Duvod trestu: Zakaz k CT [Neschopnost Simona/
[=] Zabanovany nickname: polsky ultramaratonista <3
[=] Zabanovane ID: STEAM_0:1:72621756
[=] Zabanovana IP: 193.179.49.238
[=] Pro unban jdete na: http://www.gamesites.cz/unban
=========================================
3. Napište co se stalo-#> Nové kolo, řekl jsem: po čáře do boxu, v tu chvíli jsem si uvědomil že je to neplatný příkaz tak jsem se opravil a řekl jsem : Půjdete po čáře do boxu ( pořád zavřené cely ) a na potřetí jsem se ještě stihl opravit a řekl jsem : Po otevření cel půjdete po čáře do boxu, v tu chvíli jsem otevřel cely a ti co nesplnili příkaz jsem zabil, dal jsem 1 FK za který jsem se omluvil a chtěl jsem nahlásit VD. Což jsem nestihl protože mě v tu chvíli admin přehodil, chvíli jsme si vyměnili názor v chatu a následně jsem dostal ban k CT, který neměl důvod. Proto také nedávám stížnost ale žádost o unban jelikož byl bezdůvodný

4. jsem EVIP HRAC (400 kč)
Uživatelský avatar
Mara17
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 727
Registrován: 31 kvě 2013, 17:03

[V] jb1/rajty/ polsky ultramaratonista <3

od Rumcajz » 07 zář 2021, 21:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: jb1/rajty/ polsky ultramaratonista <3

Příspěvekod Rajtyy » 07 zář 2021, 21:24 VIP

1.) Do boxu. Sám si napsal, že sis uvědomil že je to neplatný příkaz.
2.) Dal si příkaz půjdete do boxu. Cely byly zavřené jak sám říkáš, takže nesplnitelný příkaz.
3.) Po otevření cel a tak nějak si to spatlal, a přitom cely byly už otevřené, takže si měl nejdříve zavřít cely a pak zase otevřít.
Když jsem ti psal, že si dal FKs, tak sis jel to svoej, na čež jsem tě přehodil a chvilku jsem přemýšlel, jestli ti dát ban na dva dny za MFK, když to nebylo nejspíš úmyslné, nebo to nechat tak. Po dohadách jsem přistoupil na kompromis a zvolil reason Neschopnost CT.

Aleee, aby to nebylo tak, že tě obviňuju bez důkazů, tak vydrž až bude hltv, já to zkouknu a vyčasuju.
2023-12-26 16:29:16 <AFK> Sm4iL [JB]
hej zda se mi to nebo tento simon si hned po probuzeni nalil 2 gambrinuse kvuli kocovine ze vcera
Uživatelský avatar
Rajtyy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 682
Registrován: 20 črc 2020, 18:09

Re: jb1/rajty/ polsky ultramaratonista <3

Příspěvekod Rajtyy » 07 zář 2021, 21:59 VIP

hltv z dané mapy.

Čas: 28:38

Je teda pravda, že jsem mohl zakročit trochu dřív. Nicméně tady je na demu hezky vidět jak si dával příkazy. Chvíli ses tam se mnou hádal a nakonec jsem se rozhodl pro ban za neschopnost CT.

K situaci:

Pokud máš otevřené cely, a řekneš, že po otevření vašich cel půjdete do boxu, tak aby byl příkaz platný musíš ty cely zase zavřít a pak otevřít.
No kdyby sis nestál za svým a nechal si tu situaci vysvětlit, tak bych ti ten ban (možná ani přehoz) nedával, protože chápu, že se to může stát a že sis to v tu chvíli nemusel uvědomit.


Lam1k píše:Přehodíš ho a pak mu tam ještě nacpeš zákaz k ct, tady už asi přehoz neni adekvátní, vždycky to musí mít nějakou třešničku na dortu :D dřív to mělo aspoň řád, teď už se jede jen podle hlavy jak tak koukám


Ano, jak už jsem psal výše, nemusel přijít ani přehoz ani ban. Jsou i multifreekilly, které nebanuju, protože dokážu pochopit omyl.

To je ode mě vše.
2023-12-26 16:29:16 <AFK> Sm4iL [JB]
hej zda se mi to nebo tento simon si hned po probuzeni nalil 2 gambrinuse kvuli kocovine ze vcera
Uživatelský avatar
Rajtyy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 682
Registrován: 20 črc 2020, 18:09

Re: jb1/rajty/ polsky ultramaratonista <3

Příspěvekod Mara17 » 09 zář 2021, 21:03

Budete mazat zprávy za pravdu ? nikdo se k tomu nevyjádří z vyšších ?
jailbreak admini ty co jsou tu nově tak stojí za hovno.
vonbraun admin měsíc 15 dní 10 hodin 8 minut a 49 sekund clap clap :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
Mara17
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 727
Registrován: 31 kvě 2013, 17:03

Re: jb1/rajty/ polsky ultramaratonista <3

Příspěvekod eXtr3mer » 11 zář 2021, 11:28

Mara17 píše:nikdo se k tomu nevyjádří z vyšších ?

HLSA sa ti k banu vyjadrí čo najskôr, o to sa nemusíš báť :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: jb1/rajty/ polsky ultramaratonista <3

Příspěvekod Mara17 » 13 zář 2021, 13:22

eXtr3mer píše:
Mara17 píše:nikdo se k tomu nevyjádří z vyšších ?

HLSA sa ti k banu vyjadrí čo najskôr, o to sa nemusíš báť :)


než se vyjádří tak to bude zase někdo nový HLSA,protože tento HLSA admin má asi dovolenou.
pak mi chytře napíše jak je tady klasikou,že mi ban vypršel a čus to se DOUFÁM NESTANE !!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
Mara17
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 727
Registrován: 31 kvě 2013, 17:03

Re: [v riešení] jb1/rajty/ polsky ultramaratonista <3

Příspěvekod Taco » 13 zář 2021, 16:37

Admin má pravdu v tom, co se v dané situaci přihodilo. To, že ti následně po přesunutí nahodil ban, když se ti ji v chatu snažil vysvětlit a tys dále provokoval, mu nemám za zlé.
Co ovšem nechápu je, proč situaci neřešil ve voice rovnou, když se stala. S Rajtym si o tom promluvím, bude na to důrazně upozorněn a věřím, že se příště bude snažit podobným situacím předejít.

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
Taco
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2546
Registrován: 11 kvě 2013, 11:30


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků