Potřebujete poradit? Ptejte se zde

2 témata v jednom, GoPro | iPhone

Příspěvekod F3N0M3N » 30 srp 2021, 10:37 VIP

Zdravím, potýkám se aktuálně s 2 problémy v odlišných oblastech, tak snad nevadí, že to dám do jednoho tématu :D

1. GoPro HERO 8 Black
Mám z dovči asi 100GB videí na kameře resp. SD, které bych rád dostal do počítače. Stáhl jsem si nejnovější verzi windows appky GoPro Quik, a když připojím kameru přes její originální USB do PC, tak se v té aplikaci nic neděje. Normálně by se tam měla ukázat moje GoPro kamera a hlavně také možnost "Import files", čímž bych přetáhl soubory do PC, ale neděje se tak.
Četl jsem, že stačí změnit USB port, ale aktuálně mám vyzkoušené všechny beze změny...
Nevíte, jak problém prosím vyřešit? Slot na čtení SD karty v PC nemám, pak by mi jen zbylo věci postupně přetahovat přes notebook, kde možnost SD karty mám, ale to by byl extrémně dlouhý otravný proces.
________________________________________________________________________________________________________

2. iPhone - problémy přehrávání zvuků přes bluetooth

Mám iPhone 11 128GB, aktualizovaný iOs a z ničeho nic se u mě vyskytl problém, že nemůžu přehrát řadu zvuků přes bluetooth. Prvně jsem myslel, že to dělá jen auto, ale bohužel nakonec všechny zařízení.
Hudba lze přehrát zcela bez problémů, a pokud s někým telefonuji, tak se mi to také normálně přehraje. Problém nastává u přehrávání hlasových zpráv a je jedno, jestli z fb, imessage, instagramu atd. vždy se přehraje pouze 1-2 vteřiny takže slyším max 1-3 slova, a potom se přehrávání "kousne" a neslyším vůbec nic, ale přehrávání hlasovky v telefonu jede dál naprázdno.
Stejný problém je i u videí, slyším 1-2 vteřiny zvuku a následně se mi sekne zvuk nebo se sekne zvuk i video.
Tenhle problém mi dělají všechna auta, všechna sluchátka, i reproduktor, které mám k dispozici.
Jediné řešení pro mě je momentálně vypnout bluetooth po dobu přehrávání videa, hlasovky, ale je to dost otravné, protože zvuk se samotného telefonu není tak dobrý a hlavně BT využívám převážně v autě, což je taky dost nanic odpojovat a připojovat furt dokolečka v autě, kde ty hlasové zprávy zrovna potřebuji pro práci, ale zároveň taky volat se zákazníky apod.

Díky moc všem za pomoc, já jsem ztracen :D
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

2 témata v jednom, GoPro | iPhone

od Rumcajz » 30 srp 2021, 10:37

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: 2 témata v jednom, GoPro | iPhone

Příspěvekod Separko69 » 04 zář 2021, 22:03 VIP

To s tým iphonom robí aj mne... a bez BT. Iphone akoby prepol prehrávanie z hlasného reproduktora (U teba z autorádia) na tichý odposcluch. Stávalo sa mi to hlavne pri messenger hlasovkách.

Väčšinou to riešim tak, že kliknem na otvorené karty, a všetko pozatváram. Alebo skús potiahnuť zdola nahor, a pozrieť či je tam naozaj napísané počas toho bugu (v pravo hore) že Reproduktor, alebo názov autorádia a nie Iphone.

Zhasne ti aj telefón, keď sa to bugne?
#YNWA Obrázek #YNWA
https://www.youtube.com/watch?v=ZE_Z8On5tdo
Uživatelský avatar
Separko69
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 926
Registrován: 16 lis 2013, 21:58
Bydliště: ts.gamesites.cz

Re: 2 témata v jednom, GoPro | iPhone

Příspěvekod F3N0M3N » 15 zář 2021, 22:37 VIP

Jejda pardón úplně jsem to tady vypustil, ale problémy stále trvají. Telefon nezhasne, jen se to přestane přehrávat resp. se to přehrává, ale bez toho zvuku.
Zkusím teda i pozavírat všechno a podívat se, jestli to někde neukazuje něco "neobvyklého" ale mám pocit jen tak z běžného užívání, že tady nebude kámen úrazu, ale šanci tomu dám :D
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků