Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamietnuté] Escape / JailBreak

Příspěvekod OriginalEscape » 12 zář 2021, 14:22

Nick na serveru: Escape

SID: STEAM_1:0:220859316

Sekce, na které chci práva: JailBreak

Věk: 18

Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=118657

Bany, které jsem dostal: žiadne

Něco o mně: Zdravím, volám sa Róbert, pochádzam z Východného Slovenska mesta Poprad, mám 18 rokov a som viac menej komunikativný a športový typ, venujem sa rôznim športom ktoré ma naplňajú a to je Fitness, Basketbal, Atletika. Študujem Gastronómiu čiže Kucharčinu. Po strednej škole plánujem isť na Vojenskú Výsoku školu a po škole plánujem podnikať. V momentálnej situácii sa snažím ľudom pomáhať si plniť cieľ (Slúžim ako Fitnes trener) a hlavne slúžim aj ako psycholog svojim kamarátom a ľudom v tažkých obdobiach. Dokážem s ľudmi komunikovať a snažím sa hľadať s ľudmi rozumne riešenia ;) .

Proč právě já: Prečo ja?, Viac menej trávim na komunitných serveroch GameSites a to hlavne Jailbreak, (V momentálnej sitácii som bol aj ako Akademik na ktorý som sa prihlásil dobrovoľne a nebol som nejak nútení alebo poslaný aby som urobil akadémiu , chcel som si to skúsiť, len v živote som mal veľké zranenie (autonehoda) a k CSGO som sa nedostal takže som nedal ani vedeniu vedieť prečo nepokračujem ako Akademik, takže asi 4 mesiace som nebol aktivný ale keď som sa teraz vrátil tak pravidla a hrať hru som nezabudol :) ) baví ma tam chodiť, spoznávať nových ľudi a hľavne tvoriť zábavné kola, aktrakcie pre hráčov aby mali zážitok z hry a mohli sa vratiť s radosťou hrať najďalej každý deň, veľa ľudí ma tam už pozná a som rád že môžem mať s hráčmi dobrý vzťah hlavne s Adminmi ale aj s hráčmi, tvoríme zábavne kola keď sa dostanem na poziciu CT/Simom a bavíme sa na kole a užívame hru. Nemám rád keď ľudia ktorý hraju Jailbreak nejak kazia hru (Spam, nadávky...). Vtedy to treba riešiť pretože hraju tám ľudia spokojne a užívajú si tu hru a hlavne srandovne a dôležito podľa pravidiel a príde tam hráč ktorý začne kaziť hru...(Spamuje chat či voice, nadáva, uráža a nehrá tu hru ako by mal. Maximalne si tam príde vybiť nervy a to je všetko. Preto by som sa aj chcel stať Administrátorom na Sekcii Jailbreak aby bol nastavený poriadok a hlavne nedával by som viac menej ľudom ban, dal by som im napomienku a vysvetlil by som mu s radosťou čo smie robiť, vysvetlil im to konkrétne čo sa tu može a čo nie a keď bude najďalej pokračovať s porušovanim pravidel a kazeni hry tak hráč bude potrestaný. S radosťou by som nastúpil :)

Zkušenosti s CS:GO: Viac času trávim na Komunikatívnych serveroch takže moc Kompet, Wingman nehrám.

Případné poznámky: Budem veľmi rád ak sa dostanem na pozíciu Administrátora v sekcii Jailbreak a aby som robil poriadok a zábavne kola pre kaýdého :)
My love servers is JailBreak ♥♥♥ "Keď máš nejaký cieľ choď si len za tým jedným cieľom"
Uživatelský avatar
OriginalEscape
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 41
Registrován: 07 lis 2020, 20:44

[Zamietnuté] Escape / JailBreak

od Rumcajz » 12 zář 2021, 14:22

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Escape / JailBreak

Příspěvekod KhalDenny » 18 zář 2021, 09:41 VIP

Ahoj,
od aprila/dubna si už nikoho nenahlásil + si bol zrušený z akadémie za ignorovanie fóra a neaktivitu.
Neviem či chceme takého človeka, ktorý sa na to po pár mesiacoch vykašle. Ak naozaj stojíš o práva, ukáž nám snahu a o mesiac si môžeš požiadať znova.
Zamietnuté.
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1667
Registrován: 03 pro 2016, 00:19

Re: [Zamietnuté] Escape / JailBreak

Příspěvekod OriginalEscape » 19 zář 2021, 18:31

Dobre chápem vďaka za odpoveď a zlepší sa to :) len treba si aj prečítať prečo som nebol aktívny pretože som bol v nemocnici kvôli autonehode takže asi v bolestiach som nemohol informovať :)
My love servers is JailBreak ♥♥♥ "Keď máš nejaký cieľ choď si len za tým jedným cieľom"
Uživatelský avatar
OriginalEscape
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 41
Registrován: 07 lis 2020, 20:44


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků