Potřebujete poradit? Ptejte se zde

Prosba o radu pri kúpe myši

Příspěvekod Sedm » 21 zář 2021, 03:24

Ahojte chcel by som sa poradiť mám v pláne zakúpiť si herné myš, len sa neviem rozhodnúť ktorú určite by mala byť vačšia mám velkú ruku, pošlem link 3 myšiek medzi ktorými si vyberám ale v prípade ak máte niečo lepšie kľudne mi pošlite, jedná sa mi o FPS hry CsGo hlavne a R6, cena maximálne do 80€ , lahšia alebo tažšia to je mi aj jedno hlavne aby sa mi dobre držala takže žiadne malé myši a jedna sa mi fakt o sensor aby to malo dobrý aby to malo svôj účel prípadne ak viete k tomu aj nejakú lepšiu podložku že to podtým je lepšie tak kľudne pošlite aj nato linl :D
https://www.alza.sk/logitech-g403-hero- ... tm#recenze
https://www.alza.sk/xtrfy-gaming-mouse- ... #parametry
https://www.alza.sk/glorious-model-o-ma ... #parametry
O Xtrfy/Glorius značke som nikdy nepočul alebo skôr že už nemám prehľad keďže som skoro rok aj pol možná nehral, z dôvodu že môj starý počítač začal byť slabý a tak som skúsil ps4 tam som hrával r6 donedávna, ale som sa to rozhodol predať a prejsť z nova na počítač, momentálne mám notebook takže klávesnicu nepotrebujem tá mi vyhovuje :D , predtým som mal myš SS Rival a predpredajom Logitech G403 to tuším bola ale niesom si už istý ale tak človek nikdy nevie všetko ide dopredu tak budem rád za všetky rady :D
Sedm
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21 zář 2021, 02:43
Bydliště: Trnava

Prosba o radu pri kúpe myši

od Rumcajz » 21 zář 2021, 03:24

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Trnava

Re: Prosba o radu pri kúpe myši

Příspěvekod Wawle » 14 lis 2021, 13:18 VIP

Čau,
pardon za pozdní odpověď, ale dle mého bych bral tuto myš.
Z těch myší, které jsi poslal tato myš největší DPI (25600) + lze změnit velikost DPI, celkem 6 tlačítek a je levná.
Recenze má taky nejlepší z těch 3, které jsi zde poslal.
Ex CSGO admin
Loxo, Sappi, Wawle - tato akademická skupinka se nikdy nerozpadne
Sobectví, strach a snaha ovládat druhého zničí skoro každý vztah. Štědrost, svoboda a láska udělají z každého vztahu tu nejkrásnější romanci. — Don Miguel Ruiz


A život jde dál..
Uživatelský avatar
Wawle
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 352
Registrován: 02 dub 2021, 17:26
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Prosba o radu pri kúpe myši

Příspěvekod Naiz » 17 lis 2021, 17:36 VIP

Ahoj,
za mě je 25.000 dpi až zbytečný, stačí si položit jednoduchou otázku. Zda-li by jsi vůbec takové citlivosti využil?
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Re: Prosba o radu pri kúpe myši

Příspěvekod Wawle » 19 lis 2021, 22:36 VIP

Naiz píše:Ahoj,
za mě je 25.000 dpi až zbytečný, stačí si položit jednoduchou otázku. Zda-li by jsi vůbec takové citlivosti využil?


Ano, je to zbytečný, ale tak proč ji nebrat, když je ze všech poslaných myší nejlevnější a a má nejlepší recenze?
Ex CSGO admin
Loxo, Sappi, Wawle - tato akademická skupinka se nikdy nerozpadne
Sobectví, strach a snaha ovládat druhého zničí skoro každý vztah. Štědrost, svoboda a láska udělají z každého vztahu tu nejkrásnější romanci. — Don Miguel Ruiz


A život jde dál..
Uživatelský avatar
Wawle
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 352
Registrován: 02 dub 2021, 17:26
Bydliště: Zlínský kraj


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků