Vše ohledně kategorie serverů: GunGame Servery

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod Dr0b3kk » 31 srp 2018, 13:46

Tortoise píše:Zrušit FriendlyFire od levelu 25 -> Demence hráčů, umyslné kazení hry. Vím, že se to banuje, ale když není dostupný admin, tak tam je vcelku bordel, nahlašování je pěkné, nahlasí se 1 hráč, co umyslně kazí hru a hned mužete jít točit další 4, co vyhrávajícímu hráči umyslně kazí hru. Poslední dobou mi to takto dělá "pár" idiotů, jen co se spawnu, tak jsem dead, díky hráčům s IQ pod bodem mrazu.

Vyrovnat VIP výhody -> Každý, kdo ma na GG serverech VIP, tak ví, že s trochou štěstí a opravdu s malym skillem se dá vyhrát uplně v pohodě, a to jen díky speedu a abhopu. Proto bych uvítal pro VIP nějaký limiter, je pěkné že se speed načítá 40s, ale co třeba dát speed pro VIP hráče jen, dejme tomu třeba 4x za mapu ? Mapa vydrží většinou stejně maximálně 25minut. A to samé u autobhopu. Speed s ním je neomezený, proto bych uvítal nějaký limiter, například na 400speed, tak jako tomu je na HNS autobhop block, kdy slow abhop má jen 300speed...

I když je mi jasné, že toto neprojde ani kdyby s tím každý souhlasil, tak jsem to sem napsal. Dík a zdar.


Zajímavý že tady mluvíš o speed limitech a BHop limutu, ale sám používáš speed jak to jen jde
Dr0b3kk
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 55
Registrován: 05 kvě 2015, 16:34

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

od Rumcajz » 31 srp 2018, 13:46

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod CoderPro » 02 zář 2018, 17:10 VIP

Dr0b3kk píše:
Tortoise píše:Zrušit FriendlyFire od levelu 25 -> Demence hráčů, umyslné kazení hry. Vím, že se to banuje, ale když není dostupný admin, tak tam je vcelku bordel, nahlašování je pěkné, nahlasí se 1 hráč, co umyslně kazí hru a hned mužete jít točit další 4, co vyhrávajícímu hráči umyslně kazí hru. Poslední dobou mi to takto dělá "pár" idiotů, jen co se spawnu, tak jsem dead, díky hráčům s IQ pod bodem mrazu.

Vyrovnat VIP výhody -> Každý, kdo ma na GG serverech VIP, tak ví, že s trochou štěstí a opravdu s malym skillem se dá vyhrát uplně v pohodě, a to jen díky speedu a abhopu. Proto bych uvítal pro VIP nějaký limiter, je pěkné že se speed načítá 40s, ale co třeba dát speed pro VIP hráče jen, dejme tomu třeba 4x za mapu ? Mapa vydrží většinou stejně maximálně 25minut. A to samé u autobhopu. Speed s ním je neomezený, proto bych uvítal nějaký limiter, například na 400speed, tak jako tomu je na HNS autobhop block, kdy slow abhop má jen 300speed...

I když je mi jasné, že toto neprojde ani kdyby s tím každý souhlasil, tak jsem to sem napsal. Dík a zdar.


Zajímavý že tady mluvíš o speed limitech a BHop limutu, ale sám používáš speed jak to jen jde



Už jsem jenom čekal kdy se tady ozveš ty. Proč bych nemohl používat něco, za co jsem si zaplatil ? Napsal jsem sem svůj názor, to že to nikdo neřeší, není můj problém.
Maybe nothing in this life happens by accident. As everything happens for a reason, our destiny slowly takes form...
Uživatelský avatar
CoderPro
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 249
Registrován: 18 čer 2018, 08:48
Bydliště: CS 1.6 | TTT #1

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod Dr0b3kk » 05 zář 2018, 22:27

CoderPro píše:
Dr0b3kk píše:
Tortoise píše:Zrušit FriendlyFire od levelu 25 -> Demence hráčů, umyslné kazení hry. Vím, že se to banuje, ale když není dostupný admin, tak tam je vcelku bordel, nahlašování je pěkné, nahlasí se 1 hráč, co umyslně kazí hru a hned mužete jít točit další 4, co vyhrávajícímu hráči umyslně kazí hru. Poslední dobou mi to takto dělá "pár" idiotů, jen co se spawnu, tak jsem dead, díky hráčům s IQ pod bodem mrazu.

Vyrovnat VIP výhody -> Každý, kdo ma na GG serverech VIP, tak ví, že s trochou štěstí a opravdu s malym skillem se dá vyhrát uplně v pohodě, a to jen díky speedu a abhopu. Proto bych uvítal pro VIP nějaký limiter, je pěkné že se speed načítá 40s, ale co třeba dát speed pro VIP hráče jen, dejme tomu třeba 4x za mapu ? Mapa vydrží většinou stejně maximálně 25minut. A to samé u autobhopu. Speed s ním je neomezený, proto bych uvítal nějaký limiter, například na 400speed, tak jako tomu je na HNS autobhop block, kdy slow abhop má jen 300speed...

I když je mi jasné, že toto neprojde ani kdyby s tím každý souhlasil, tak jsem to sem napsal. Dík a zdar.


Zajímavý že tady mluvíš o speed limitech a BHop limutu, ale sám používáš speed jak to jen jde



Už jsem jenom čekal kdy se tady ozveš ty. Proč bych nemohl používat něco, za co jsem si zaplatil ? Napsal jsem sem svůj názor, to že to nikdo neřeší, není můj problém.



Tak si ale pak nestěžuj :)
Dr0b3kk
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 55
Registrován: 05 kvě 2015, 16:34

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod lelyyef » 24 říj 2018, 22:20

Mam navrh takovy, aby jste nebrečeli a konečně me porazili na gungame. VIP je VIP, ty děcka co tam brečí, že VIP lamy apod. tak at si koupí VIP a podpořé taktéž nějak ten portál (server). 200 korun neni hodně, a ještě když je to VIP navždy.

Navrh žadny nemam, jsem spokojeny se serverem. Jen některe umlčet, poslouchat ty řeči typu leyyef ty .... apod mě nebaví.
UKnD!
Uživatelský avatar
lelyyef
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 245
Registrován: 24 bře 2017, 22:24
Bydliště: TEXAS CR

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod NumeroUnoFan » 24 říj 2018, 22:35

lelyyef píše:Mam navrh takovy, aby jste nebrečeli a konečně me porazili na gungame. VIP je VIP, ty děcka co tam brečí, že VIP lamy apod. tak at si koupí VIP a podpořé taktéž nějak ten portál (server). 200 korun neni hodně, a ještě když je to VIP navždy.

Navrh žadny nemam, jsem spokojeny se serverem. Jen některe umlčet, poslouchat ty řeči typu leyyef ty .... apod mě nebaví.

Jses totální nula a tvoje sebevedomi je moc nahore, si total ez
piju božkov a myslím to vážně, žádná recese
NumeroUnoFan
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 20 říj 2018, 11:58

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod lelyyef » 25 říj 2018, 18:58

Ta nula vas vždy ale porazí děcka, jen přijdte na gungame 1
UKnD!
Uživatelský avatar
lelyyef
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 245
Registrován: 24 bře 2017, 22:24
Bydliště: TEXAS CR

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod tweetymichal » 26 pro 2018, 21:51 VIP

lelyyef píše:Mam navrh takovy, aby jste nebrečeli a konečně me porazili na gungame. VIP je VIP, ty děcka co tam brečí, že VIP lamy apod. tak at si koupí VIP a podpořé taktéž nějak ten portál (server). 200 korun neni hodně, a ještě když je to VIP navždy.

Navrh žadny nemam, jsem spokojeny se serverem. Jen některe umlčet, poslouchat ty řeči typu leyyef ty .... apod mě nebaví.


To je páán :), pobavil...
Obrázek
Uživatelský avatar
tweetymichal
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 143
Registrován: 24 bře 2013, 22:36

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod ABzV » 27 pro 2020, 13:07

lelyyef píše:Ta nula vas vždy ale porazí děcka, jen přijdte na gungame 1

Pockaj pockaj, naozaj tu frajeris ze ta nikto neporazi ked pouzivas nefer vyhodu? :D Argumentacia nebude asi tvoja silna stranka.
ABzV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 29 pro 2015, 22:39

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod ABzV » 27 pro 2020, 13:09

Navrh - Odobrat VIP speedhack, je to nehratelne a potom taki ako tu panko, na ktoreho som reagoval vyssie maju sancu vyhrat.
Uz len tych 100+ hp je solidna vyhoda.
ABzV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 29 pro 2015, 22:39

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod Vandoren » 09 úno 2021, 22:27 VIP

ABzV píše:Navrh - Odobrat VIP speedhack, je to nehratelne a potom taki ako tu panko, na ktoreho som reagoval vyssie maju sancu vyhrat.
Uz len tych 100+ hp je solidna vyhoda.

Džizs .....veď ti napísal vyššie že si kúp aj ty a choď hrať..... Nie len sa sťažovať
„All things are difficult before they are easy.“
Uživatelský avatar
Vandoren
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 440
Registrován: 27 zář 2020, 19:39
Bydliště: 8 Hemisfera

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod Flanders » 22 dub 2021, 01:56

Přidal bych boty.

Důvod:
V noci střílet glockem do zdi sám je docela nuda :-D
Uživatelský avatar
Flanders
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 27 led 2020, 00:59

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod xpxrx » 04 kvě 2021, 11:39

zrušil by som to blbé hlasovanie a nechal normálny gungame... tí čo to nevedia hrať zahlasujú za team a človek sa radšej odhlási... škoda drobných za vipko...
xpxrx
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 31 bře 2021, 13:34

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod Flanders » 07 srp 2021, 23:19

Dobrý den,
mám nápady na vylepšení gungame.
V případě Teamplay by byla moc fajn statistika celkově způsobeného dmg jednotlivými hráči (já nevim, třeba TOP 5).

Pak by mohla být i statistika hanby, kdo se nechal nejvickrat vykuchat :)

Flanders
Uživatelský avatar
Flanders
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 27 led 2020, 00:59

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod Derakh12 » 19 zář 2021, 16:36 VIP

xpxrx píše:zrušil by som to blbé hlasovanie a nechal normálny gungame... tí čo to nevedia hrať zahlasujú za team a človek sa radšej odhlási... škoda drobných za vipko...

Nemyslím si. Týmová hra je skvělé obzvláštnění. Dřív když to nebylo a byl na serveru někdo z vyšších adminu, tak hráči prosili aby zapl týmovou hru. A světe div se byli to i tací, kteří bez problémů dokázali vyhrát mapu s vyplním monitorem.
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: Gungame Servery - Vaše návrhy / vylepšení / připomínky??

Příspěvekod Smokeyy » 22 zář 2021, 02:52

Derakh12 píše:
xpxrx píše:zrušil by som to blbé hlasovanie a nechal normálny gungame... tí čo to nevedia hrať zahlasujú za team a človek sa radšej odhlási... škoda drobných za vipko...

Nemyslím si. Týmová hra je skvělé obzvláštnění. Dřív když to nebylo a byl na serveru někdo z vyšších adminu, tak hráči prosili aby zapl týmovou hru. A světe div se byli to i tací, kteří bez problémů dokázali vyhrát mapu s vyplním monitorem.


Teamplay je dobré zpestření, ale odstranil bych hlasování, pokud není na serveru, plácnu, 10 lidí alespoň ;)
Ale co já plácám, však já jsem GS zase nějaký ten měsíc nezapl :lol:
Obrázek - Stále hrdý fanoušek SPARTA PRAHA :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Smokeyy
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1050
Registrován: 13 zář 2014, 22:03
Bydliště: Planeta Praha

Předchozí

Zpět na GunGame Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků