Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[V] Žádost O Akademika / JailBreak

Příspěvekod Required » 23 zář 2021, 19:22

×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
Dobrý den, předem by sem chtěl upozornit že sem nedovýšil věku 16 let, momentálně mi je 14.
Ale myslím si že na věku nezáleží a že spíš záleží na skušenostích a na chováni.
A ješte jedna dúležitá věc která se spáji s mou minulostí, v roku 2017-2018 sem měl kamaráda s kterím sem tak
blbnul, a stáhli sme si cheaty, byly sme děcka takže to bylo pro náš strašná prdel, každopádne valve si zapamatovalo
zrějmě mou IP a uložil sem de zrejmě do BlackListu a když jsem si vytvořil nový účet tak mi to dalo VAC s principu
každopádne na JailBreaku sem hrával aktivne a dokopy tam mám nahránno -+10 dní čistého času, to s tima VAC
zkončilo když jsem si koupil CS:GO znovu, bany přestaly a já znovu začal hrát, ten učet sem prodal a mám Novej s timto nickem prodal sem ho cca před 2 lety. teď sem se k JailBreaku vrátil a žačal sem tu opět hrát.

Nick na serveru:⭐ Required ⭐

SID: STEAM_0:0:622858170

Sekce, na které chci práva: JailBreak

Věk: 14 let.

Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=173263

Bany, které jsem dostal: Ban sem žádny nedostal, ale zákaz ku CT sem měl cca 3x na starým účtu.

Něco o mně: Jmenuju se Samuel mám 14 let, a rád hraju servery GameSites, a myslím si že sem šikovnej :D

Proč právě já: Chci GameSites Pomáhat protože už se mi pár krát stalo že nebyl admin online a někdo dával MFK, a sem hodně aktivný, proto si myslím že by sem jako Akademik by sem byl vhodný :), a mám hodně zkušeností :)

Zkušenosti s CS:GO: Mám hodně velké zkušenosti, CSGO sem začal hrávat od Counter Strike 1.6, a pak sem přestoupil na CSGO
A vyrústal sem v podstatě na vašem serveru JailBreak kde sem si užíval hodně zábavy.

Případné poznámky: poznámky sem napsal jak ste si mohli všimnout víš.

Toto by byla moje přihláška na Akademika, sem rád že mám tu možnost si napsat přihlášku, doufám že věk mě moc neobězí, Pokud bude možné byl by sem rád kdyby ste mi na mou přihlášku odpovědeli, přeju hezký den.

Samuel / Required
×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
Obrázek
Required
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 87
Registrován: 23 zář 2021, 18:48

[V] Žádost O Akademika / JailBreak

od Rumcajz » 23 zář 2021, 19:22

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost O Akademika / JailBreak

Příspěvekod AltairGS » 23 zář 2021, 19:44 VIP

Toto nemyslis vaznos ne? :lol: VAC banos 24 hodinos na serveros a ty ziadas o pravos. :lol: 14 rokov bez do druzinos kidos a neziadaj o adminos :lol: Utekaj na vychodos pretoze ak ta uvidim v Bratislavos dostanes na zatylkos jak Adamikos :lol: Velos pod peros a bez hrat Minecraftos :lol:
Uživatelský avatar
AltairGS
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 832
Registrován: 31 říj 2016, 16:11

Re: Žádost O Akademika / JailBreak

Příspěvekod Required » 23 zář 2021, 20:15

pet2pat píše:Tak ty testem neprojdeš

Za pokus nic nedám :)
Obrázek
Required
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 87
Registrován: 23 zář 2021, 18:48

Re: Žádost O Akademika / JailBreak

Příspěvekod Required » 23 zář 2021, 20:53

pet2pat píše:
Required píše:
pet2pat píše:Tak ty testem neprojdeš

Za pokus nic nedám :)

Ale jestli si žádáš o akademika tak jsi v špatné sekci jo a akademici nemaj práva

Ano, nemaj práva ale práva získaj časem podle toho jak to uzná Vedení nebo nadřízenej
Obrázek
Required
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 87
Registrován: 23 zář 2021, 18:48

Re: Žádost O Akademika / JailBreak

Příspěvekod KiziaR » 24 zář 2021, 14:08 VIP

Ahoj, pokud si chceš požádat o Akademika, tak jsi ve špatné sekci. Zde máš odkaz na přihlášku pro akademika cs-go-f983.html
Každopádně bys měl prvně přečíst podmínky. Musíš nahlašovat hříšníky do Porušení Pravidel.
Až to splníš, tak si tam požádej.

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
KiziaR
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 700
Registrován: 01 kvě 2016, 19:18


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků