I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamítnuto] Gustik / Demencia

Příspěvekod AltairGS » 25 zář 2021, 09:11 VIP

Moze mi niekto vysvetlit preco Gustik prepisuje verdikty staznosti HLSA, ked bol verdikt dostatocne odovodneny a nikdy sa to takto neriesilo? To vazne uz ide Gamesites do sraciek, ked sa to takto riesi.

barryatua-neschopnost-t248196.html
Uživatelský avatar
AltairGS
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 832
Registrován: 31 říj 2016, 16:11

[Zamítnuto] Gustik / Demencia

od Rumcajz » 25 zář 2021, 09:11

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Gustik / Demencia

Příspěvekod AltairGS » 25 zář 2021, 09:16 VIP

Proste to je co za picovinu, ze ked mi streli ctcko v cele hlavu, ked mam VD, tak je to moja chyba, ze tam stojim XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Uživatelský avatar
AltairGS
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 832
Registrován: 31 říj 2016, 16:11

Re: Gustik / Demencia

Příspěvekod 20iqNEX » 25 zář 2021, 09:21

Za tú istú situáciu by dostal hráč v pp ban. Za tú istú situáciu by bol hoci aký iný admin potrestaný a nikto by to ďalej neriešil. Zas a znova pekne vidno ako Barrymu prejde hoci čo, čo na serveri spraví. Ale možno sa mýlim a zaviedli ste nejaké nové pravidlo, že keď problémový hráč dostane fk tak nedostane vd.
Uživatelský avatar
20iqNEX
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 356
Registrován: 26 srp 2020, 07:45

Re: Gustik / Demencia

Příspěvekod Bociik » 25 zář 2021, 09:26

20iqNEX píše:Za tú istú situáciu by dostal hráč v pp ban. Za tú istú situáciu by bol hoci aký iný admin potrestaný a nikto by to ďalej neriešil. Zas a znova pekne vidno ako Barrymu prejde hoci čo, čo na serveri spraví. Ale možno sa mýlim a zaviedli ste nejaké nové pravidlo, že keď problémový hráč dostane fk tak nedostane vd.

Ja uz jen cekam, ze bude povoleno berimu davat MFK vsem problemovym hracum
Bociik
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 31
Registrován: 23 úno 2020, 12:12

Re: Gustik / Demencia

Příspěvekod BarryAtua » 25 zář 2021, 09:30

20iqNEX píše:Za tú istú situáciu by dostal hráč v pp ban. Za tú istú situáciu by bol hoci aký iný admin potrestaný a nikto by to ďalej neriešil. Zas a znova pekne vidno ako Barrymu prejde hoci čo, čo na serveri spraví. Ale možno sa mýlim a zaviedli ste nejaké nové pravidlo, že keď problémový hráč dostane fk tak nedostane vd.


jj, mně projde úplně všechno, no, mám obrovskou protekci za to, jak si furt na vše stěžuji a nic nedělám

kdyby Schmett třeba stížnosti řešil s adminy, ptal se těch adminů, jak to bylo a nebo kdyby třeba pořádně koukal, zjistil by, že já nikoho nezabil, já byl jen Simon další kolo a na základě zpráv v admin chatu od ostatních adminů jsem řekl, že nikdo žádné VD mít nemá.

e. Schmett: Kdyby se Barry pokusil číst, zistil by, že nikto ho z FK neobviňuje a že to ani nebolo predmetom sťažnosti...
Uživatelský avatar
BarryAtua
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 424
Registrován: 06 pro 2017, 21:33

Re: Gustik / Demencia

Příspěvekod CIGORIGO » 25 zář 2021, 09:36

Bitch ass virgin barry
JOHN NEGEV MORE
Uživatelský avatar
CIGORIGO
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 30 lis 2020, 20:13

Re: Gustik / Demencia

Příspěvekod AltairGS » 25 zář 2021, 09:37 VIP

Ok mozete uzavriet dostala sa ku mne sprava, ze Barrymu budu prechadzat vsetky staznosti.

Vela stastia s portalom pri takomto pristupe k hracom.

Vyřešeno, zamítnuto lock
Uživatelský avatar
AltairGS
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 832
Registrován: 31 říj 2016, 16:11

Re: Gustik / Demencia

Příspěvekod 20iqNEX » 25 zář 2021, 09:39

jj, mně projde úplně všechno, no, mám obrovskou protekci za to, jak si furt na vše stěžuji a nic nedělám

Príde mi, že takto sa bránia deti v škole ale to je jedno. Nemám tu potrebu nikoho urážať.
Každopádne uznávam chybu ak to bolo tak ako píšeš ty. Svoj komentár som písal na základe stiažnosti nie faktov mimo nej. Ajtak si ale myslím, že admin, ktorý situáciu videl a povedal, že vd hráč nemá dostať by mal byť potrestaný.
Uživatelský avatar
20iqNEX
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 356
Registrován: 26 srp 2020, 07:45

Re: [Zamítnuto] Gustik / Demencia

Příspěvekod Gustik » 26 zář 2021, 18:35 VIP

Beri FK nedal, daný FK neviděl a ostatní admini na serveru mu řekli, že to FK nebyl - tedy vlastně neměl co řešit. A ano, on to FK byl, žádné takové pravidlo neexistuje, nicméně Beri neudělal nic špatně. A proč tady vlastně nevidím stížnosti na ty dva adminy, kteří řekli, že to FK nebyl?

Tak si odpusť tady tyto výkřiky do tmy.

Zamítnuto.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků