I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] 30kg cementu na ksichte

Příspěvekod nikiniki » 26 zář 2021, 17:16

1. Nick: 30kg cementu na ksichte
2. Steam ID: STEAM_0:1:598703541 / Přiloha:
3. Dátum a čas: 26.9. 2021 / 17:00-
4. Popis situácie: Hele, byl jsem simon a řekl jsem, že mají mít puštěnou klávesnici a myš i po otevření cel, aby nedošlo k FK, potom jsem řekl, že si dáme simona, což tuším se simon nehraje pokud znám tyhle pravidla, či-že měli mít puštěnou klávesnici a myš a několik hráčů šlo na čáru a já řekl, aby CT nezabíjeli, pak tam byla vzpoura a blá blá.. Potom jsem dal nějaký příkaz, aktuálně samozřejmě nevím jaký, jsem jen člověk, but by jsem rád věděl, když teda byl admin na serveru, proč mi nic neřekl? Proč mi neřekl, že nedostal FK? Sám řekl, že je jen člověk. Díky moc za vyjádření. Btw: Myslím, že jsem se ho ptal, jestli jsem tedy dal Fk, nic nepsal.
5. Dôkaz: https://uloz.to/tamhle/plry0YUNUhdH#!ZG ... IyEmZ5ZN==
6. Vyčasovanie: 39:00 nejde mi zvuk, či-že idk co s tím actually<>

Pokud to má být stížnost na admina, tak si to tam dejte.


Jen by mě zajímalo proč si mi nic neřekl, btw: na mapě si dal ještě jeden FK, ty sám bez mé pomoci, to jen tak pro ujasnění:

2 hráči u KZ dal si gravitaci a řekl si, že to mají přelézt bez podvádění, samozřejmě žádná odezva.
nikiniki
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 26
Registrován: 29 srp 2021, 11:21

[Vyřešeno] 30kg cementu na ksichte

od Rumcajz » 26 zář 2021, 17:16

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: 30kg cementu na ksichte

Příspěvekod Kozlak » 26 zář 2021, 17:22 VIP

Přesunuto do správné sekce.
Primum non nocere.
Uživatelský avatar
Kozlak
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1494
Registrován: 22 říj 2020, 12:20
Bydliště: Plzeň

Re: 30kg cementu na ksichte

Příspěvekod nikiniki » 26 zář 2021, 17:23

Kozlak píše:Přesunuto do správné sekce.

yessir
nikiniki
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 26
Registrován: 29 srp 2021, 11:21

Re: 30kg cementu na ksichte

Příspěvekod Seso » 26 zář 2021, 17:40

1. hracovi som sa viackrat ospravedlnil coz je vidiet aj v mojom chate tak aj v HLTV keby si ho niekto chcel stiahnut. Kazdopadne pocas jeho zabitia som zistil, ze mal vestu a teda VD mat nemal. Hrac to pochopil, no ty si zjavne na nejakej kriziackej vyprave a snad 2 minuty si riesil, ze som dal FK a hrac ma mat VD. Nakoniec si to VD aj simonovi viackrat do chatu nahlasil. Slayol som ta a chcel som to vyriesit iba prehozom. No ako som videl tvoju reakciu, tak som zvazil, ze radsej potesim ostatnich hracov a zamedzim ti pristup ku CT ;) .. Z dovodu, ze zjavne povazujes za slusnost sa pozdravit ked odchadzas, tak si nezabudol na konci sa odzdravit. Netusim ci svojimi prezyvkami alebo cim, kazdopadne to bolo nevhodne a tak si dostal ban aj na chat.
https://ctrlv.sk/eZja

2. Hraci mali prejst atrakciu. Mohli podvadzat.
https://youtu.be/BUkl4Z0CHpQ?list=RDs2uqA8KxOuk&t=65
Uživatelský avatar
Seso
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 748
Registrován: 09 led 2016, 19:31

Re: 30kg cementu na ksichte

Příspěvekod nikiniki » 26 zář 2021, 20:39

Seso píše:1. hracovi som sa viackrat ospravedlnil coz je vidiet aj v mojom chate tak aj v HLTV keby si ho niekto chcel stiahnut. Kazdopadne pocas jeho zabitia som zistil, ze mal vestu a teda VD mat nemal. Hrac to pochopil, no ty si zjavne na nejakej kriziackej vyprave a snad 2 minuty si riesil, ze som dal FK a hrac ma mat VD. Nakoniec si to VD aj simonovi viackrat do chatu nahlasil. Slayol som ta a chcel som to vyriesit iba prehozom. No ako som videl tvoju reakciu, tak som zvazil, ze radsej potesim ostatnich hracov a zamedzim ti pristup ku CT ;) .. Z dovodu, ze zjavne povazujes za slusnost sa pozdravit ked odchadzas, tak si nezabudol na konci sa odzdravit. Netusim ci svojimi prezyvkami alebo cim, kazdopadne to bolo nevhodne a tak si dostal ban aj na chat.
https://ctrlv.sk/eZja

2. Hraci mali prejst atrakciu. Mohli podvadzat.

Okay, ale mohl si mi dát vědět, že měl vestu, či jestli jsi mu to psal do pošty, nebo já nic v chatu neviděl, protože tam každý psal a tam se vše přehledné.. Jasně, moje reakce byla jaká byla, protože jsem nevěděl co a jaká bije. Takže se omlouvám za to a ten ban na chat v klidu přijmám.
Asi vyřešeno :)
nikiniki
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 26
Registrován: 29 srp 2021, 11:21

Re: [V řešení...] 30kg cementu na ksichte

Příspěvekod Vonbrauncz » 03 říj 2021, 06:23

Příště zkus změnit přístup k adminovi a nereaguj tak, jak jsi reagoval, jinak to zase skončí banem.

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
Vonbrauncz
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1320
Registrován: 18 čer 2015, 17:43

Re: [V řešení...] 30kg cementu na ksichte

Příspěvekod nikiniki » 03 říj 2021, 14:44

Vonbrauncz píše:Příště zkus změnit přístup k adminovi a nereaguj tak, jak jsi reagoval, jinak to zase skončí banem.

Vyřešeno.

:) Pokusím se.
nikiniki
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 26
Registrován: 29 srp 2021, 11:21


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník