Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V]CTF

Příspěvekod Positivebedrich » 26 zář 2021, 18:23

ZA SLOVO MADARE 12 hodin ban
HAHA TY MÁŠ ZE MĚ KLUKU DEPRESE

detaily banu
Nickname Fakinn Bedrich
Herni ID VALVE_0:0:1701634555
SteamCommunity ID 76561201363534838
IP Adresa skryté
Typ banu Ban na herni ID & IP
Druh banu Zakaz pouzivani chatu & voice
Důvod Nadavky [Opakovane]
Zabanován dne 26.09.2021 - 17:33:03
Vyprší dne 27.09.2021 - 05:33:03 (10 Hodin 11 Minut zbývá)
Zabanovaný od |ETL|_kany
Zabanovaný na Gamesites.cz ^Capture Flag #1
Positivebedrich
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 04 dub 2021, 10:09

[V]CTF

od Rumcajz » 26 zář 2021, 18:23

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: CTF

Příspěvekod DominooCz » 26 zář 2021, 21:17 VIP

Kamaráde to nemyslíš vážně, že jsi jeden z nejproblemovějších hráčů z Ctf a žádáš si o UB? Při každé příležitosti co se ti naskytne začneš nadávat jak jen můžeš.. tvé Hlstats http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_1674/h ... ayer=24768 ví své .. Admini z Ctf tě moc dobře znají a ví co ty jsi zač .. ty můžeš být rád, že jsi dostal jen 12H, jelikož ty by sis za své chování zasloužil permici na chat. Takže být tebou tak těch 12 hodin mute využiji a přemýšlím nad sebou proč takové bany asi dostávám .. Začni se chovat jako normální civilizovaný člověk nebo se vsaď, že bany budou určitě další a delší .. ;) Já mám s tebou své zkušenosti takže proto se tady také vyjadřuji :) Pamatuj jedno: co zaseješ si také sklidíš ;) Vem si ty slova k srdci a zauvažuj nad sebou ;) Čest.
ObrázekCS 1.6 Admin
Uživatelský avatar
DominooCz
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 307
Registrován: 04 led 2019, 20:15

Re: CTF

Příspěvekod Positivebedrich » 26 zář 2021, 22:15

Nevím co sem vůbec píšeš ty rouro, den jsi admin a budes tady delat moralistu.

Ja bany beru, ale tenhle neberu ze za slovo madare dostat 12 hodin ban.
Positivebedrich
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 04 dub 2021, 10:09

Re: CTF

Příspěvekod kanyETL » 27 zář 2021, 08:11

To si robis srandu :D asi ti tych 12 hodim bolo malo .... nvm odkila si zobral ze za slovo MADAR si dostal ban na chat ale ok.

Stazuju sa na teba hraci z CTF1 okrem toho ze tam cheatujes tak aj na tvoj slovnik
- ja jsem topka! a ty si co? tlusta pi ca =D.
- whiter trubka. ( urazanie admina )
- whiter seš roura. ( urazanie admina )
- do tvý matky nebo kam.
-drž piuč.
-mrdka
-dostaneš jak tvoje matk.

Uz len za toto som ti mohol dat okamzite ban ako som prisiel na server, ban si dostal ze si mi napisal: ty magore je to cielene urazanie admina a nie je to prvy krat, tak bud rad ze si dostal ban len na 12 hodin.

Zacalo to cele tym, ze si dostal kick za spawn kemp vasa vlajka tam uz nebolo lebo ju vratil Vaso ale ty si tam ostal a zabijal ludi na spawne.
Uživatelský avatar
kanyETL
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 93
Registrován: 31 bře 2019, 09:06
Bydliště: Nitra

Re: CTF

Příspěvekod Positivebedrich » 27 zář 2021, 14:06

Zajimavý, že vytahuješ uryvky z chatu, který jsou pár dní staré za které jsem dostal upozornění.

Kicknul jsi mě neprávem, proto jsem ti to napsal, protože ta vlajka tam ještě byla a jakmile zmizela tak za půl sekundy jsi mě hned kickl,protože ze mě máš depky a pak jsem napsal madare a ban na 12 hodin ..
Positivebedrich
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 04 dub 2021, 10:09

Re: CTF

Příspěvekod kanyETL » 27 zář 2021, 14:19

Positivebedrich píše:Zajimavý, že vytahuješ uryvky z chatu, který jsou pár dní staré za které jsem dostal upozornění.


Takze si mi nenapisal vcera ze som magor ( za co si dostal ban ) ani si nepisal vcera cez bind: ja jsem topka! a ty si co? tlusta pi ca =D. ?

Kicknul jsi mě neprávem, proto jsem ti to napsal, protože ta vlajka tam ještě byla a jakmile zmizela tak za půl sekundy jsi mě hned kickl,protože ze mě máš depky a pak jsem napsal madare a ban na 12 hodin ..


Ta vlajka tam uz nebola ked si strielal na spawn ( nabuduce sleduj hru ), ak si myslis opak zaloz novu temu v sekciu staznosti na admina a tam sa mozme o tom pobavit, narozdiel od teba ja mam demo....

Som ti pisal niekolko krat ze si rob demo cele gamesites si ho urcite s radostou pozrie :lol:
Uživatelský avatar
kanyETL
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 93
Registrován: 31 bře 2019, 09:06
Bydliště: Nitra

Re: CTF

Příspěvekod Maxximus » 27 zář 2021, 15:17

Tvoje chování je k zamyšlení, radím ti, aby jsi se začal chovat na serveru slušně jinak tvoje tresty budou horší ;)


Přestaň se chovat jak se chováš a bany od adminu dostávat nebudeš :arrow: jednoduchý ;)

Admin postupoval správně

Zamítnuto
„Někteří vždy budou číst Vojnu a mír jako detektivku, zatímco jiný objeví svět na obalu od žvýkačky.“
Uživatelský avatar
Maxximus
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 187
Registrován: 19 pro 2017, 12:14


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků