I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Z] TTT/Borgan

Příspěvekod josep » 10 říj 2021, 13:53

Název tématu [Server / Nick admina]:Dr.Borgan
Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/profiles/76561198966999627
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Pán admin nerieši vôbec situácie keď už ich aj rieši tak ich rieši neobjektívne a neuvážane, nemyslím si, že admin by mal dávať muty a kicky zato, že mu niekto povie ešte relativne slušne svôj názor na jeho adminovanie
Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]:
http://mysharegadget.com/740594076 - minecraft
13:30-14:15 dostanem mute bez nijakého predošlého upozornenia, kicku za prostú vetu v ktorej jedine "neslušné" slovo povedal čurák a to ešte ani nebolo mierené na admina
+ ešte jedna situácia, ktorú sem nemôžem dať, kedže spadol server a neni demo Dr.Borgan na dalšiu mapu mám vypnutý voicechat a počúvam pesničky naraz mi pristane len tak bez ničoho -25 normálne sa ho spýtam, že čo to je a on mi na to povedal, že to neni jeho chyba, že mam vypnutý voicechat tak som sa ho spýtal načo má potom ten grab keď ho nepoužíva fakt nechápem a po vete, že som mu povedal, že ty asi fakt musíš byť debil keď si to ani nenecháš vysvetliť dostanem len tak bezdôvodne kick. Pokiaľ sa to demo nejak objaví v dwandysdilej dema tak ho tu dodám ale zatiaľ ho tam nevidím.
josep
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 13 říj 2019, 18:47

[Z] TTT/Borgan

od Rumcajz » 10 říj 2021, 13:53

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: TTT/Borgan

Příspěvekod DrBorgan22 » 10 říj 2021, 14:41 VIP

Ahoj,
Ban na 10 min jsem ti dal za tvé vulgární vyjadřování. Je pravda, že za to slovo co jsi řekl, tak bych za normálních okolností nebanoval, ale vím že se vulgárně a arogantně vyjadřuješ často (banlist) tak jsem ti dal hned 10 min.

-25 jsem ti dal za to, že jsi mi neodpovídal na mou otázku. To že máš vyplej voice chat není moje chyba. Na to by se mohl vymlouvat každý :)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DrBorgan22
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 654
Registrován: 06 led 2018, 09:55
Bydliště: Pod drnem

Re: TTT/Borgan

Příspěvekod josep » 10 říj 2021, 14:57

Ak si myslíš že za tolko hodin koľko na tom ttt mám, že je 9mutov veľa tak to ty by si mal tých mutov asi ešte viacej. A k tomu -25 po tom ako som si zapol voicechat som sa ti to snažil vysvetliť, a keby si nebol kokot tak si necháš povedať a nemuseli by sme sa takto dohadovať cez fórum reálne som ti celú situáciu vysvetlil a ty mi dáš ešte za to že poviem "debil" insta kick povieš, že ta to nezaujíma admin by sa mal chovať objektívne a to sa ty vôbec nechováš mal by si mať nadhlad nad vecou.
josep
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 13 říj 2019, 18:47

Re: TTT/Borgan

Příspěvekod DrBorgan22 » 10 říj 2021, 15:06 VIP

Tímhle jen ukazuješ jak jsi vulgární :)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DrBorgan22
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 654
Registrován: 06 led 2018, 09:55
Bydliště: Pod drnem

Re: TTT/Borgan

Příspěvekod GuHHH666 » 13 říj 2021, 17:30 VIP

Ahoj,

admin ti určitě v téhle situaci neměl dát rovnou 10 min mute, ale spíše kick a zrovna ty si nehraj na svatého, že nadáváš jen sem tam, nenadáváš zrovna málo.
A tu další situaci co si napsal, ke které si ani nedal demo, tak je absolutně tvůj problém, že máš mutlej voice a neslyšíš admina, admin nemá povinnost si tě vzít do grabu, když s tebou něco chce řešit.

Zamítnuto.
Uživatelský avatar
GuHHH666
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 843
Registrován: 15 bře 2017, 09:59
Bydliště: Gamesites


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků