Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Z] TTT-Ghosting ban

Příspěvekod Ascendant » 15 říj 2021, 20:38

Moje SID:
STEAM_0:0:154421446
Odkaz banu z banlistu:
https://banlist.gamesites.cz/csgo/ttt/i ... ext=kkkkkk
Co se stalo?
Dobrý den, chtěl bych se vyjádřit ke svému banu, který jsem dostal v neděli neprávem. Měl jsem dost školy, takže jsem se nějak k tomu nevyjadřoval; neměl jsem na to náladu ani čas.
Takže, jeden problémový hráč jménem Army, mě nahlásil na forum za údajný ghosting, ale šlo pouze o jeden "prank" na Armyho. Kolo předtím Army poví, že si bude kupovat traitora a silent awp (přinejmenším to alespoň naznačoval) a vždy se schovával v baráčku u vody, tak nás napadlo s jedním kamarádem, že si z něho uděláme srandu. K Armymu jsem přiběhl a dvakrát cinknul glockem, abych ho upozornil, že jsem u něho. Stoupl jsem si přímočaře a vyčkával jsem, než mě zabije.
Zde potom hráč Hippo pustil nahrávku ze svého telefonu (,kde klidně pošlu důkaz do pm jakémukoliv adminovi, jenž bude na demo koukat a myslím si, že jde taky zřetelně slyšet, že se jedná o nahrávku.) Pokud tedy bude jakýkoliv admin koukat na to demo, tak si klidně koukněte, že ani jednou jsem já či Hippo, nedali ani jednomu hráčovi random, nebo jsme nekoukali na někoho jak se říká "nezdravě" či jsme nedali info do hry, když jsme nemohli vědět, že daný hráč byl traitor.
Armyho jsme potom nachytali na tom, že já "ghostím" s hráčem Hippo. Pokud tohle čte Army, tak bych ti chtěl jenom povědět, že bych opravdu neghostil s někým, kdo má hroznou ozvěnu ve svém mikrofonu a nemá ani sluchátka.
Banlist mám téměř čistý a nemám potřebu ghostit. Do té doby, než jsem dostal ban, jsem se snažil skoro každý druhý den alespoň nahlásit jednoho hráče z porušovaní pravidel na forum.
A když jsme už u toho, že je pravděpodobnost, že si to Army bude číst (jelikož ten člověk je neustále mnou posedlý), chtěl bych mu jen povědět, že skončil na forku za opravdový ghosting. https://www.gamesites.cz/forum/army-bodka06-ghosting-t248767.html

Mimochodem motiv pranku na Armyho, byl z toho důvodu, že tenhle člověk neustále ghostí s hráčkou Bodka06 a neustále dělá bordel na serveru, ale na forku, se snaží vypadat jako, že dělá dobro. Stále ho asi mrzí, že byl dvakrát odmítnutý za to, že měl špatné reference s každým adminem zde.
I'm a Sufi to goofies, I could prolly speak Farsi
Uživatelský avatar
Ascendant
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 202
Registrován: 19 črc 2020, 13:29
Bydliště: Lucemburk

[Z] TTT-Ghosting ban

od Rumcajz » 15 říj 2021, 20:38

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Lucemburk

Re: TTT-Ghosting ban

Příspěvekod ChatCoolGame » 15 říj 2021, 21:30 VIP

Ahoj, ban je z tohohle nahlášení v PP. Na konci videa jde u Hippa v mikrofonu celkem zřetelně slyšet, jak si mu řekl info na Armyho, hned potom co tě zabil. To co si tu vypsal, upřímně moc nechápu, takže to ať si posoudí pak někdo jinej.
https://steamcommunity.com/id/chatcoolgame
Uživatelský avatar
ChatCoolGame
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1126
Registrován: 13 dub 2020, 23:01

Re: TTT-Ghosting ban

Příspěvekod Ascendant » 15 říj 2021, 21:55

ChatCoolGame píše:Ahoj, ban je z tohohle nahlášení v PP. Na konci videa jde u Hippa v mikrofonu celkem zřetelně slyšet, jak si mu řekl info na Armyho, hned potom co tě zabil. To co si tu vypsal, upřímně moc nechápu, takže to ať si posoudí pak někdo jinej.

No, jak jsem říkal. Šlo pouze o jeho nahrávku z telefonu, proto Hippo spustil mikrofon a nemluvil. Tuhle nahrávku jsme nahráli asi dva dny předtím, než se hrálo v neděli, protože jsme chtěli vidět, jak nás Army hodí ihned na forum, i přesto, že tenhle člověk sám ghosti a ví, že jsem měl na něho vždycky důkaz a ještě k tomu se snaží na forku vypadat jako svatý.
I'm a Sufi to goofies, I could prolly speak Farsi
Uživatelský avatar
Ascendant
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 202
Registrován: 19 črc 2020, 13:29
Bydliště: Lucemburk

Re: TTT-Ghosting ban

Příspěvekod GuHHH666 » 16 říj 2021, 09:04 VIP

Ahoj,

to jestli jde nebo nejde o nahrávku je v celku jedno, stejně jste si navzájem museli dát vědět, že to army je, jelikož to hipo pusil hned po tom co si umřel, takže tu není co řešit.

Zamítnuto.
Uživatelský avatar
GuHHH666
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 843
Registrován: 15 bře 2017, 09:59
Bydliště: Gamesites

Re: TTT-Ghosting ban

Příspěvekod Ascendant » 16 říj 2021, 10:31

GuHHH666 píše:Ahoj,

to jestli jde nebo nejde o nahrávku je v celku jedno, stejně jste si navzájem museli dát vědět, že to army je, jelikož to hipo pusil hned po tom co si umřel, takže tu není co řešit.

Zamítnuto.

Aha, tak to jsem nevěděl, že se tohle taky bere jako ghosting. Budu si to pamatovat ;)
Děkuji
I'm a Sufi to goofies, I could prolly speak Farsi
Uživatelský avatar
Ascendant
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 202
Registrován: 19 črc 2020, 13:29
Bydliště: Lucemburk


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků