Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Z] TTT-Ghosting ban

Příspěvekod Armousek » 16 říj 2021, 14:08

Vaše SID:STEAM_0:1:86931653

Odkaz/screen banu z banlistu (stačí jedno): army-bodka06-ghosting-t248767.html
Popíšte čo sa stalo: Dobrý ďen, chcel by som sa spýtať že kde na deme admin vidí ghosting
http://mysharegadget.com/317312011

časovanie dema od hráča KKKKKK : Přibližný datum a čas:
7PM 05.10.2021
Vyčasování a popis situace:
02:46-47: Bodka mluví armymu do voicu
05:20: Army dostal info, že je borik na vagonu od bodky
06:50: Bodka koukala po armym, protože mu říkala na disc/ts, že zde je borik, aby mohli za nim chvíli chodit (též mam pocit, že se domluvili nad tím, že si oba koupí traitora)
08:53: Opět chodí spolu
09:30: Bodka jasně vidí, že má army silent ale nechává ho aby si zabil borika a toho napravo (ale ten už byl mrtvej a mělo dávno dojít bodce, že je traitor a že má silent). Též mu nechávala killy pro karmu do eventu, protože neměl 100.
10:18: Bodka nezdravě kouká na borika, protože ví, že si to army koupil znovu a dal jí ihned info, že to je borik, pouze čekala na to kdy začne střílet
11:30: Není náhoda, že borik říká, že ho oba hráči bodka a army "šikanujou"
11:50: Příjde mi, že army nechává bodku aby si zabila ty prvni dva innocenty (aby dostala rychleji 100 karmy, protože v té době byl event kdy za 100karmy se dávaly body)
14:30: Opět domluvený kde si dají sraz, kde potom spolu chodili nějakou chvíli
15:34: Bodka se zasmála u armyho voicu
15:54: Bodka promluvila v Armyho voicu
16:25: Army ignoroval, protože věděl, že mam důkaz na forko
17:10: Armymu zase jde slyšet bodka ve voicu
19:12: (NEJDŮLEŽITEJŠÍ): Bodka dala random borikovi, borik nikoho nezabil, jedinej kdo střílel byl ten za ním a to mohl byt klidně innocent co střílel po traitorovi taky bohuzel ten dotyčnej byl army
a věděla, že je traitor a že borik je s ním, takže armyho nechala si pozabíjet pro karmu a borikovi napálila random
a jak víme, tak bodka s armym neustále chodili ("šikanovali") borika celou hru, takže army jako TRAITOR dal info na borika a bodka mu dala opakove pisu RANDOM, protože byl už asi konec
kola tak to moc neřešili
19:38: Píše, že zabil týpka, opět mohla byt situace ze ten dotyčný střílel po traitorovi jako innocent a když už teda někoho "zabil" , tak proč nezabila Armyho hned a borika taky? Když ho přece "slyšela".



Moje vysvetlenie ku každej situacii :
Na začiatok chcem povedať že sme huntili Borika aby nemal 100 karmy pretože sme nechceli aby nás obehol v evente-
5:20 - neviem kde som tam dostal info, alebo ake info som mal dostať
6:50 - som sa od neho kusok spawnol a aj keby mi povie info neboli ešte role.
8:53 - ????? nechapem čo je na tom
9:30 - keď som pozeral z jej pohľadu nemohlo byt jasne že aku mam zbran.[stal za mnou hrač El family ktory si tiež neskôr všimol že mam silent AWP]
- a keď mohol niekto strielat z konca vagonu.
10:18 - Obaja sme huntili Borika zas a znovu. [ Neni to moja chyba že Borik ju začal na začiatku hned zabijať ]
11:30 -Sám som mu niekoľko krát povedal že ho budeme huntit.
11:50 - Snad nebudem strielať do malých dverí za ktorými sú 3 ľudia, aby som po pripade nedal TK.
14:30 - Huntili sme Borika znovu aby nemal 100 karmy.
17:10 - ????? zas nechápem.
19:12 - Nebudem snad iba tak zabijať hrača cez stenu keby že som inno [ Mal som kúpene WH]
+ Bodka videla ako ma Borik obchadza a po tom čo Borik prešiel okolo mna som začal zabijať.
+ som nevedeľ že za mnou niekto vôbec je, pretože som sa tam nepozrel ked som višiel hore.
19:38 - tu ak by bodka začala po mne strielať a nie po Borik tak by ju stihoľ Borik zabiť.
+po tom čo zabila borika dostala insta hlavu od innocenta takže by nemala ma čas zabiť.
Uživatelský avatar
Armousek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 48
Registrován: 30 čer 2016, 18:40

[Z] TTT-Ghosting ban

od Rumcajz » 16 říj 2021, 14:08

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: TTT-Ghosting ban

Příspěvekod Ascendant » 16 říj 2021, 15:30

Armousek píše:Vaše SID:STEAM_0:1:86931653

Odkaz/screen banu z banlistu (stačí jedno): army-bodka06-ghosting-t248767.html
Popíšte čo sa stalo: Dobrý ďen, chcel by som sa spýtať že kde na deme admin vidí ghosting
http://mysharegadget.com/317312011

časovanie dema od hráča KKKKKK : Přibližný datum a čas:
7PM 05.10.2021
Vyčasování a popis situace:
02:46-47: Bodka mluví armymu do voicu
05:20: Army dostal info, že je borik na vagonu od bodky
06:50: Bodka koukala po armym, protože mu říkala na disc/ts, že zde je borik, aby mohli za nim chvíli chodit (též mam pocit, že se domluvili nad tím, že si oba koupí traitora)
08:53: Opět chodí spolu
09:30: Bodka jasně vidí, že má army silent ale nechává ho aby si zabil borika a toho napravo (ale ten už byl mrtvej a mělo dávno dojít bodce, že je traitor a že má silent). Též mu nechávala killy pro karmu do eventu, protože neměl 100.
10:18: Bodka nezdravě kouká na borika, protože ví, že si to army koupil znovu a dal jí ihned info, že to je borik, pouze čekala na to kdy začne střílet
11:30: Není náhoda, že borik říká, že ho oba hráči bodka a army "šikanujou"
11:50: Příjde mi, že army nechává bodku aby si zabila ty prvni dva innocenty (aby dostala rychleji 100 karmy, protože v té době byl event kdy za 100karmy se dávaly body)
14:30: Opět domluvený kde si dají sraz, kde potom spolu chodili nějakou chvíli
15:34: Bodka se zasmála u armyho voicu
15:54: Bodka promluvila v Armyho voicu
16:25: Army ignoroval, protože věděl, že mam důkaz na forko
17:10: Armymu zase jde slyšet bodka ve voicu
19:12: (NEJDŮLEŽITEJŠÍ): Bodka dala random borikovi, borik nikoho nezabil, jedinej kdo střílel byl ten za ním a to mohl byt klidně innocent co střílel po traitorovi taky bohuzel ten dotyčnej byl army
a věděla, že je traitor a že borik je s ním, takže armyho nechala si pozabíjet pro karmu a borikovi napálila random
a jak víme, tak bodka s armym neustále chodili ("šikanovali") borika celou hru, takže army jako TRAITOR dal info na borika a bodka mu dala opakove pisu RANDOM, protože byl už asi konec
kola tak to moc neřešili
19:38: Píše, že zabil týpka, opět mohla byt situace ze ten dotyčný střílel po traitorovi jako innocent a když už teda někoho "zabil" , tak proč nezabila Armyho hned a borika taky? Když ho přece "slyšela".



Moje vysvetlenie ku každej situacii :
Na začiatok chcem povedať že sme huntili Borika aby nemal 100 karmy pretože sme nechceli aby nás obehol v evente-
5:20 - neviem kde som tam dostal info, alebo ake info som mal dostať
6:50 - som sa od neho kusok spawnol a aj keby mi povie info neboli ešte role.
8:53 - ????? nechapem čo je na tom
9:30 - keď som pozeral z jej pohľadu nemohlo byt jasne že aku mam zbran.[stal za mnou hrač El family ktory si tiež neskôr všimol že mam silent AWP]
- a keď mohol niekto strielat z konca vagonu.
10:18 - Obaja sme huntili Borika zas a znovu. [ Neni to moja chyba že Borik ju začal na začiatku hned zabijať ]
11:30 -Sám som mu niekoľko krát povedal že ho budeme huntit.
11:50 - Snad nebudem strielať do malých dverí za ktorými sú 3 ľudia, aby som po pripade nedal TK.
14:30 - Huntili sme Borika znovu aby nemal 100 karmy.
17:10 - ????? zas nechápem.
19:12 - Nebudem snad iba tak zabijať hrača cez stenu keby že som inno [ Mal som kúpene WH]
+ Bodka videla ako ma Borik obchadza a po tom čo Borik prešiel okolo mna som začal zabijať.
+ som nevedeľ že za mnou niekto vôbec je, pretože som sa tam nepozrel ked som višiel hore.
19:38 - tu ak by bodka začala po mne strielať a nie po Borik tak by ju stihoľ Borik zabiť.
+po tom čo zabila borika dostala insta hlavu od innocenta takže by nemala ma čas zabiť.


Už jen to, že jste "huntili" Borika a neustále jste mu skákali před nohy apod. A bodka ti tam minimálně 5x promluvila ve voicu, bych i já, už bral jako ghosting.
5:20: Co si pamatuju, tak bodka byla mrtvá a dala ti info, že je borik na vagonu, protože šlo vidět, že si tam neměl ani v plánu koukat.
6:50: Zde šlo o to, že jste se domluvili na tom, kde je borik a že začnete za ním chodit. A taky mi přišlo, že jste se domluvili na ty role
8:53: Je na tom to, že jste prostě přes discord domluveny, že budete dělat borikovi zle (plus ten random jste pěkně pokazili v 19 minutě)
9:30: Tady si to moc nepromyslel, šlo o to, že awp na terrortrainu ani není, ale dejme tomu, že to bodka nevěděla. I přesto, na tebe koukala strašně dlouhou chvíli, i když si tam zabíjel dva lidi (což šlo vidět, jako, že ti nechává karmu)
10:18: Tohle jsem nepochopil teďkom já, takže tady se ti bodka vyplakala na discordu, že ji borik zabil a potom jste se teda na tom disu domluvili, že mu budete kazit hru, nebo jak to máme pochopit?
11:30: Ano, však taky proto to potvrzuje jenom to, že jste spolu volali a byli jste na tomhle všem domluvený jak na "huntěni" borika, tak na dávání si karmy + randomu v 19minutě.
11:50: Určitě nestáli za sebou, ale vedle sebe a bodku si mohl úplně jednoduše zabít, co vím, tak bylo na ní i info.
14:30: Nemusím se vyjadřovat
17:10: Co nechápeš na tom, že ti tam neustále mluví
19:12/19:38: Tohle bylo nejhorší, co jste mohli udělat. Už jen to, že to bylo poslední kolo, a jak říkal borik, že už na příští mapě nebude, tak šlo vidět, že jste to udělali naschvál, protože jste věděli, že borik to řešit opravdu nebude a borgan stejnak spal jako vždy.
Teďkom ani nechápu, proč píšeš, že nevíš, že za tebou byl borik, doslova jste dole šli spolu nahoru, kde to vypadá tak, že bodka nechávala tobě karmu nahoře a borikovi dala random, opět rychleji než tobě, aby nedostal 100karmy. A jak jsem psal, spíše to vypadá, že střílíš po traitorovi jako innocent a ne naopak.
I'm a Sufi to goofies, I could prolly speak Farsi
Uživatelský avatar
Ascendant
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 202
Registrován: 19 črc 2020, 13:29
Bydliště: Lucemburk

Re: TTT-Ghosting ban

Příspěvekod ChatCoolGame » 17 říj 2021, 14:24 VIP

Ahoj, všechno už je tu víceméně vypsané, včetně časování dema apod. Za mě hlavní čas je 19:12, kdy by se snad žádný hráč nezachoval, tak jak se zachovala Bodka.. Army tam začal střílet po Innu a místo toho aby Bodka zabila jeho, tak ho nechala si vzít karmu a zabila Borika, o kterém nemohla vědět, že je T, kdyby jí to Army neřekl.
https://steamcommunity.com/id/chatcoolgame
Uživatelský avatar
ChatCoolGame
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1126
Registrován: 13 dub 2020, 23:01

Re: TTT-Ghosting ban

Příspěvekod Armousek » 17 říj 2021, 14:57

ChatCoolGame píše:Ahoj, všechno už je tu víceméně vypsané, včetně časování dema apod. Za mě hlavní čas je 19:12, kdy by se snad žádný hráč nezachoval, tak jak se zachovala Bodka.. Army tam začal střílet po Innu a místo toho aby Bodka zabila jeho, tak ho nechala si vzít karmu a zabila Borika, o kterém nemohla vědět, že je T, kdyby jí to Army neřekl.


Keby že je Borik INNO snad ho nenecham prejsť okolo mňa a nezačnem zabijat innocetov ked je hned za mnou[keby že by bol INNO]. Tak bolo jasné že Borik je moje T ked som ho nechal prejsť okolo mňa a po tom ho Bodka ho začala za to zabíjať.
Uživatelský avatar
Armousek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 48
Registrován: 30 čer 2016, 18:40

Re: TTT-Ghosting ban

Příspěvekod Ascendant » 17 říj 2021, 15:04

Armousek píše:
ChatCoolGame píše:Ahoj, všechno už je tu víceméně vypsané, včetně časování dema apod. Za mě hlavní čas je 19:12, kdy by se snad žádný hráč nezachoval, tak jak se zachovala Bodka.. Army tam začal střílet po Innu a místo toho aby Bodka zabila jeho, tak ho nechala si vzít karmu a zabila Borika, o kterém nemohla vědět, že je T, kdyby jí to Army neřekl.


Keby že je Borik INNO snad ho nenecham prejsť okolo mňa a nezačnem zabijat innocetov ked je hned za mnou[keby že by bol INNO]. Tak bolo jasné že Borik je moje T ked som ho nechal prejsť okolo mňa a po tom ho Bodka ho začala za to zabíjať.

Stejně můžeš argumentovat tím, že řekneš, že sis chtěl zabít tam ty innocenty, abys měl více karmy, protože kdybys zabil hned borika, tak by tě hned zabila bodka. A jak si psal, s borikem si přece ani nešel celou dobu a nebo nakonec jo? Když se ti to hodí a nebo by ti opět bodka nechávala karmu na skore? Fakt přestaň už s tím Army
I'm a Sufi to goofies, I could prolly speak Farsi
Uživatelský avatar
Ascendant
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 202
Registrován: 19 črc 2020, 13:29
Bydliště: Lucemburk

Re: TTT-Ghosting ban

Příspěvekod GuHHH666 » 17 říj 2021, 15:46 VIP

Ahoj, stačilo se mi kouknout na ten segment 19:12 a je mi jasné, že jde o ghosting.
Kdokoliv kdo by byl na místě bodky, by střílel hned do tebe, jenomže bodka ze z nějakého zváštního důvodu rozhodla střílet do borika.

Unaban určitě nedostanete,
zamítnuto.
Uživatelský avatar
GuHHH666
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 843
Registrován: 15 bře 2017, 09:59
Bydliště: Gamesites


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků