Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V]bezdůvodný ban?

Příspěvekod tomas258 » 16 říj 2021, 13:58

[=] Dostal jsi trest od admina: 30kg cementu na ksichte
[=] Na serveru: Gamesites.cz ^JailBreak #1
[=] Doba trvani trestu: 240 minut
[=] Duvod trestu: Zakaz k CT [Freekill]
[=] Zabanovany nickname: mam maly pipis
[=] Zabanovane ID: STEAM_0:1:113310433
[=] Zabanovana IP: *
[=] Pro unban jdete na: http://www.gamesites.cz/unban

Dal jsem příkaz že se hráči rozdělí náhodně do dvou týmů po třech hráčích a pŮjdou k branám tak jak jsou v týmech, admin který mě zabanoval vzal míč a šel k bráně s míčem za co jsem mu dal nevýhodu, nesplnil jí a tak jak jsem zabil. Za to mi byl udělen ban. Každá cesta má být přímá a bez zdržování a když míč zpomaluje, je to nepřímá cesta. Myslím si proto že jsem dostal ban neprávem.
Uživatelský avatar
tomas258
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 140
Registrován: 05 črc 2014, 17:11

[V]bezdůvodný ban?

od Rumcajz » 16 říj 2021, 13:58

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: bezdůvodný ban?

Příspěvekod Seso » 16 říj 2021, 14:36

Za doby Knedlajsa to ako nepriama cesta brané nebolo a bez postihu si mohol tu loptu zobrať a ísť s ňou. Keďže som od tej doby nepostrehol žiadnu zmenu v tejto situácii, tak som ju riešil stále rovnako.
Je pravda, že by som možno tiež uvítal zmenu v tomto pravidle.
To ale nemení nič na tom, že keď ti admin 6x jak na sklo, tak do chatu píše, aby si Žiadnu nevýhodu nedal a hral ďalej.. a ty ju aj napriek tomu dáš a naschvál ma zabiješ aby si bol za šéfa na serveri 20+ ročnej kreslenej starej hry.. Tak si za ten ban môžeš úplne sám. Predstav si, že vieš dať príspevok na fórum aj bez toho aby si mal ban. Stačilo ma počúvnuť, hrať ďalej a ak sa ti moje rozhodnutie nepozdávalo, tak prísť sem. Tu by sa to riešilo úplne rovnako ako momentálna žiadosť o UB. Takto si si spôsobil zbytočné problémy sám.
Ale po rýchlom prejdení posledných príspevkov som aspoň zistil, prečo si tak spravil. :lol: :lol:
Mať problém pochopiť jednoduché veci od Aweeho, Izmaela, Garlina.. To sú najlepší ľudia, čo tu kedy boli a tvorili to tu pre srandu. Holt, keď niekto berie hru ako život... ;)
https://youtu.be/BUkl4Z0CHpQ?list=RDs2uqA8KxOuk&t=65
Uživatelský avatar
Seso
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 748
Registrován: 09 led 2016, 19:31

Re: bezdůvodný ban?

Příspěvekod tomas258 » 16 říj 2021, 14:42

to proč jsem tě zabil je zřejmé, měl jsi podle mě oprávněnou nevýhodu a tak jse mtě zabil, žádného psaní jsem si nevšiml kromě toho prvního kde jsem ti odvětil něco v tom stylu že je to nepřímá cesta, protože když máš míč ta ten tě zpomaluje, proto si nech narážky na můj věk a ego stranou, taktéž jsi mohl říct dal jsi mi FK z thoo a toho důvodu a né to hned řešit banem, Ego si teda zvedá assi někdo jiný.
Uživatelský avatar
tomas258
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 140
Registrován: 05 črc 2014, 17:11

Re: bezdůvodný ban?

Příspěvekod tomas258 » 16 říj 2021, 14:54

"Mať problém pochopiť jednoduché veci od Aweeho, Izmaela, Garlina.. To sú najlepší ľudia, čo tu kedy boli a tvorili to tu pre srandu. Holt, keď niekto berie hru ako život... ;)"

tohleto už ale opravdu přeháníš ne? :DDD hlavně že Awee je takový hrdina, že si neumí přiznat ani vlastní chybu a místo toho aby řekl Omlouvám se tak mi napálil ban za nesmyslné pravidlo které si na místě upravil. Taky že ho hned vrátil zpět na původní, vše to tam je popsané. Já si z toho odnesl ban protože si neumí přiznat vlastní chybu, hlavně že po druhých chcete aby se omlouvali, ale sami to neumíte... Takže si tu zábavu nech prosím tě pro někoho, kdo nezná jak to tady funguje a třeba ti na to i skočí...
Uživatelský avatar
tomas258
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 140
Registrován: 05 črc 2014, 17:11

Re: bezdůvodný ban?

Příspěvekod Taco » 18 říj 2021, 19:02

Chůze s míčem se jako nepřímá cesta nepočítá. Podle vyjádření admin postupoval správně.

Zamítnuto.
Uživatelský avatar
Taco
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2546
Registrován: 11 kvě 2013, 11:30


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků