Vše ohledně kategorie serverů: Zombie Servery

BaseBuilder ultimátní vylepšení serveru podívejte se na to

Příspěvekod Boure664 » 08 lis 2021, 22:42

v poznámkovém bloku jsou nápady na zlepšení basebuilderu prosím blazne přečti si to a řekni jestli je to teda možné nebo ne
říkal si že by jsi update udělal když to bude mít hlavu a patu a já si myslím že tohle hlavu a patu má určitě dej vědět jestli to uděláš zajímalo by mě to. jinak hype na příspěvek ať se o to zajímají podle mě by to basebuilderu prospělo udělal jsem to aby bylo vše vybalancované a nevznikali nepoměry mezi zm a ct.

kdyby nebylo něco jasné ptejte se

http://leteckaposta.cz/204886178
Uživatelský avatar
Boure664
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 19 říj 2013, 13:16

BaseBuilder ultimátní vylepšení serveru podívejte se na to

od Rumcajz » 08 lis 2021, 22:42

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: BaseBuilder ultimátní vylepšení serveru podívejte se na

Příspěvekod trem1x » 08 lis 2021, 22:52

Ahoooj, nahraj to prosím na uschovna.cz , z leteckej mi to nejde stiahnuuťť
trem1x
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 17 říj 2021, 15:06

Re: BaseBuilder ultimátní vylepšení serveru podívejte se na

Příspěvekod Boure664 » 08 lis 2021, 22:55

Uživatelský avatar
Boure664
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 19 říj 2013, 13:16

Re: BaseBuilder ultimátní vylepšení serveru podívejte se na

Příspěvekod Boure664 » 09 lis 2021, 17:12

například ty XP do zbraně by se dali pojmenovat esence
a XP do zombie postavy by šli pojmenovat maso :D
Uživatelský avatar
Boure664
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 19 říj 2013, 13:16

Re: BaseBuilder ultimátní vylepšení serveru podívejte se na

Příspěvekod eXiii » 09 lis 2021, 23:35 VIP

Ahoj,
no abych byl upřímný, když jsem to četl, tak mi to trochu postrádalo smysl :D Nápad dobrý a vše se bere, ale je tam spousta napadá, které jsou nepřehledné, hráči by se nevyznali, co se týče určitých věci jako té "miny" o které si psal, pořád si říkám, že je to pouze mod na bázi starší hry. A nejsem si úplně jist zda by třeba šlo udělat, aby více jak jeden hráč měl bombu na zádech :D A bůh ví jak by to vypadalo, jsem rád že se snažíš dát nějaké nové nápady, ale spíš bych se držel trochu pevnýma nohama na zemi. Uvidíš sám, jak ti to kdo posoudí :)
Uživatelský avatar
eXiii
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 685
Registrován: 11 led 2018, 18:49

Re: BaseBuilder ultimátní vylepšení serveru podívejte se na

Příspěvekod Boure664 » 10 lis 2021, 00:09

hele s tou minou žádný problém není je to i na kotelně a z praxe vím že to je fakt vylepšovák do hry, nebylo by to špatné to jsem přesvědčenej že ta mina by byla dobrá, a c4 na zádech, to je otázka programátorů jestli mají stím zkušenosti nebo jestli máte vy nějaké kontakty na lidi co upravují a předělávají skiny. A hlavně co si myslím že tyto vylepšení a level system na zbraně neovlivní opakuji neovlivní nějak hru, v tom smyslu že to nebude jak na csgameru, tam tě zabijou na 5 ran do zad, to v tomto případě nebude, budeš mít jen o 10% víc dmg, a většina lidí to má na 20 vylepšené tohle by je boostlo na 30, a je to spíš vylepšení do middle gamu, což si myslím že je vylepšovák a aby nebylo zvýhodněno jen CT pak má právě ještě možnost zombie si vylepšit úskok, tudíž je to win win situace udělá to akorát zábavnější a bude to hratelný a nebude to prostě jen pro ty co tam hrajou dlouho ale i pro lidí kteří se připojí poprvé.
Uživatelský avatar
Boure664
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 19 říj 2013, 13:16

Re: BaseBuilder ultimátní vylepšení serveru podívejte se na

Příspěvekod Boure664 » 10 lis 2021, 00:20

a jestli to nedává smysl, myslíš ty lvly na zbraně ? kámo to má kurv4 smysl :D za1 lidi budou mít motivaci hrát kvůli grindu na zbrani, potom už si viděl někoho za ct vylepšovat např. recoil nebo přebijko ? no stímto to bude třeba možné že to dá 10% a plus 20 vylepšenía nemusíš si kupovat nákup, potom kritiky to ej taky okey, dmg přidá to má zase zm proti tomu úskok a regenka tam je to asi nikdo nebude brát ale dal jsem jí tam aby aspoň něco :D a pak tam je ještě 2x více bodů ? kámo nemá to vliv na hru ? podle mě tohle, bude držet na bb více lidí, a zm lvlení taky nevidím problém v tom první killy aby si mohl koupit štít pak uzdravko prostě lidi se pak budou více snažit zabíjet ct a nebudou tolik vznikat dohody tudíž více se zvýší agresivita zm na serveru to ej dobře, a ten slot pro zm to je potom už jen pro ty end game hráče a dá to nějaký ten bonus na víc ale furt to není nic extrémního furt bych řekl že se to dá a člověk pak bude mít větší motivaci to hrát aby měl nejvíce vylepšenou postavu na serveru. podle mě tohle má veliký vliv na server kdyby to tam bylo. za tím si stojím že by to mohlo víc lidí přitáhnout a bude to celkem zábavnější a furt hratelné. už se opakuju ale jak csgamer to nebude a o to jde aby tam měl šanci jak zm tak stejně i ct a to si myslím že tímto updatem se podaří.
Uživatelský avatar
Boure664
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 19 říj 2013, 13:16

Re: BaseBuilder ultimátní vylepšení serveru podívejte se na

Příspěvekod Poisnicek » 10 lis 2021, 07:56

XP na zbrane sú unikátny nápad. Ja by som tiež vymyslel niečo typu "zkušenosti" ktoré by sa za zabíjanie zombie dostávali, následne by zbraň dostala nejaký bonus. Aspoň tak si teda ja vybavujem ten nápad :)

S mínou a c4 asi nedokážem súhlasiť, treba si uvedomiť že na kotelni mali Zombie aj cez 13K hp a tu majú Zombie maximálne 6K hp, to je dôvod prečo by to bolo nefér voči zombie. Tá mína mi nejak nepasuje. A zombie s C4?? Ako si to predstavuješ, to chceš aby ti zombie vybuchol pred nosom v tvojej BASE keď budeš mať 10 hp? V tej chvíli ti nepomôže ani regen...

Pridávam ešte nejaký návrh:
- 3 možnosť v /guns menu.
1. Nová Zbraň
2. Posledná Zbraň
3. Zapamätať výber [ON/OFF].
Následne by sa hráčovi ukladal výber zbraní bez toho aby musel nejakú vyberať, guns menu by sa mu ani nezobrazovalo, dokedy ho sám nezapne.
ɪɴ ᴛʜᴇ ʙʟᴇᴀᴋ ᴍɪᴅᴡɪɴᴛᴇʀ.
Uživatelský avatar
Poisnicek
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 60
Registrován: 29 dub 2018, 10:08
Bydliště: Trenčín, Slovensko

Re: BaseBuilder ultimátní vylepšení serveru podívejte se na

Příspěvekod eXiii » 10 lis 2021, 13:11 VIP

Zase bychom byli asi u toho že kdo by neměl evip, tak by si nezahrál. Nevím, za mě bych to asi nedával, ale kreativitu mas dobrou :D
Uživatelský avatar
eXiii
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 685
Registrován: 11 led 2018, 18:49

Re: BaseBuilder ultimátní vylepšení serveru podívejte se na

Příspěvekod Boure664 » 10 lis 2021, 17:30

j, s tou c4 na zádech oukey, ale ta mina, hele vím a to jsem vymyslel že na kotelně má zm 13k hp a na gs 6 jenže tam mina dává v základu 500 dmg, proto bych se toho nebál, a exi reálně na serveru hraje každej s Evip novip nemá skoro nikdo a když se někdo připojí bude mít větší motivaci koupit vip.
Uživatelský avatar
Boure664
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 19 říj 2013, 13:16

Re: BaseBuilder ultimátní vylepšení serveru podívejte se na

Příspěvekod trem1x » 10 lis 2021, 17:41

Kamikaze - Nápad tiež neni zlý, ale proste je to také nelogické že zabiješ zombíka a ešte ti spôsoby dmg po smrti, ak by sa ti dostali do base 5-ť takýchto zombiekov neprežil by si 100%.

Mína - Fúha, podľa mňa bolo by to strašne OP, ak si zoberieš zombie ma z 0 statami, cca 2500hp, ak sa nemýlím niesom si istý, mína ktorá berie 500 hp, by mu zobrala 1/5 z hpčok, a keď bude na full by to onetapovalo. Ako, nápad určite neni zlý, ale skôr by som bol za mínu ktorá by dávala freez, radše ako brať dmg. Keďže už je na servery flame nade

XP na zbrane - Super nápad, mohlo by to fungovať za daný počet XP, nejaký random bonus ku danej zbrane, ale keďže už sú jedne XP v hre, by som dal tomu nejaký iný názov. Tak ako si písal aj na servery, Essencie , Úlomky atď., určite by sa niečo našlo.
trem1x
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 17 říj 2021, 15:06

Re: BaseBuilder ultimátní vylepšení serveru podívejte se na

Příspěvekod Boure664 » 11 lis 2021, 18:41

jojo, já jen že co bych nechtěl aby bylo bylo to že máš na zbrani random vylepšení, chtěl bych aby v tom byla jistota kdy se to odemkne a aby sis to mohl vylepšovat to je jediný
Uživatelský avatar
Boure664
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 19 říj 2013, 13:16


Zpět na Zombie Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků