I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] proste_jsi_noob/CT ban a mute

Příspěvekod Ascendant » 21 lis 2021, 13:11

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/profiles/76561199123672094
Popis situace/prohřešku admina: Takže tenhle admin, které ho tady vidím poprvé, si mě grabnul potom, co jsem jednou blokoval jednoho hráče, který mi nadával (k tomu se dostanu). Admin si mě grabne a absolutně nic neříká ani nepíše do chatu a ihned mi dá move do t a ban na ct, i přesto, že mi absolutně nic neřekl a ani mě neupozornil na to, že to nemám dělat.
Poté mi dal mute na 10min za údajnou "provokaci", kde jsem pouze kopíroval zprávu hráče, který mi nadával (bylo to ze stejné mapy), jako do teďka přemýšlím kdo to je, protože tenhle admin neumí použít ani mikrofon či chat, aby mi něco napsal či aspoň mě upozornil. **mimochodem, ten týpek co mi nadával, též nedostal žádné upozornění**
Důkaz o jeho pochybení: http://mysharegadget.com/840605005
I'm a Sufi to goofies, I could prolly speak Farsi
Uživatelský avatar
Ascendant
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 202
Registrován: 19 črc 2020, 13:29
Bydliště: Lucemburk

[Vyřešeno] proste_jsi_noob/CT ban a mute

od Rumcajz » 21 lis 2021, 13:11

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Lucemburk

Re: proste_jsi_noob/CT ban a mute

Příspěvekod lukasekpukasek » 21 lis 2021, 16:01

som svedkom a mozem dosvedcit tento neopravneny ban.
lukasekpukasek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 37
Registrován: 09 lis 2021, 23:02

Re: proste_jsi_noob/CT ban a mute

Příspěvekod proste0jsi0noob » 24 lis 2021, 20:12

Ahoj, bylo by fajn vyčasovat to demo ať se nemusím koukat na 50 minut záznamu, poté se ti k tomu klidně vyjádřím. O víkendu nebudu doma tak se snaž co nejrychleji ať to vyřešíme. ;)
Obrázek CS:GO Akademik (7.2. 2021-25.2. 2021)
Obrázek CS:GO Admin-akademik (5.4. 2021-4.5. 2021)
Uživatelský avatar
proste0jsi0noob
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 202
Registrován: 20 kvě 2020, 14:12
Bydliště: Zbrojka na JB

Re: proste_jsi_noob/CT ban a mute

Příspěvekod Ascendant » 24 lis 2021, 21:15

proste0jsi0noob píše:Ahoj, bylo by fajn vyčasovat to demo ať se nemusím koukat na 50 minut záznamu, poté se ti k tomu klidně vyjádřím. O víkendu nebudu doma tak se snaž co nejrychleji ať to vyřešíme. ;)


vsak ty dobre vis kde to bylo:DDddd asi cca kolem 5 az 10 min, proste od doby kdy uz jsem nebyl v ct
I'm a Sufi to goofies, I could prolly speak Farsi
Uživatelský avatar
Ascendant
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 202
Registrován: 19 črc 2020, 13:29
Bydliště: Lucemburk

Re: proste_jsi_noob/CT ban a mute

Příspěvekod proste0jsi0noob » 25 lis 2021, 15:23

Ahoj,
tak k tomu CT banu: já přijdu na server a zeptám se proč je CT v bloku ty i simon jste se očividně nad tím hodně bavili a odpovíš mi "nějakej admin asi netuším..." (když jsem tu nebyl a viděl jsem že máš stavitele tak jsem nechtěl pátrat po tom kdo z vás dvou ho tam dal a abych nezdržoval zbytečně hru tak jsem ho oddělal sám) poté CT přijde k tobě a ty ho dáš znovu do bloku bez toho aby něco udělal. V demu jsem koukal i na kolo předchozí a absolutně nic neudělal takže jsi neměl žádný důvod ho dávat do bloku což jsi určitě věděl a pokud ne tak potom co se jako admin zeptám "proč je v bloku to CT" tak je asi jasné že se to dělat nemá a neviděl jsem žádný důvod se tě znovu na to ptát. btw potom co tě přehodím jde slyšet jak řekneš "já už to dělat nebudu" takže se tu asi nemáme o čem bavit viď. :roll:

a teď k tomu chat banu: poté co tě přehodím každé kolo neustále píšeš nějakou zkopírovanou větu z chatu a bral jsem to že provokuješ toho hráče který s eti nejspíš snažil vysvětlit proč zní jak děcko jestli jsem to pochopil správně tak provokaci i ke mě že zahlcuješ chat ještě tak dlouhou zprávou která nikoho nezajímala. (mohl jsem tě možná upozornit ale jak jsem říkal myslím že víš jak se máš asi chovat a že tohle není v pohodě příště by bylo možná lepší ti dát ban za spam ale trvá to stejně dlouho a na uklidnění si myslím že v tom není problém)

Toď vše přeji hezký den a počkáme na vyřešení vyšších. :)
Obrázek CS:GO Akademik (7.2. 2021-25.2. 2021)
Obrázek CS:GO Admin-akademik (5.4. 2021-4.5. 2021)
Uživatelský avatar
proste0jsi0noob
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 202
Registrován: 20 kvě 2020, 14:12
Bydliště: Zbrojka na JB

Re: proste_jsi_noob/CT ban a mute

Příspěvekod Ascendant » 26 lis 2021, 07:33

proste0jsi0noob píše:Ahoj,
tak k tomu CT banu: já přijdu na server a zeptám se proč je CT v bloku ty i simon jste se očividně nad tím hodně bavili a odpovíš mi "nějakej admin asi netuším..." (když jsem tu nebyl a viděl jsem že máš stavitele tak jsem nechtěl pátrat po tom kdo z vás dvou ho tam dal a abych nezdržoval zbytečně hru tak jsem ho oddělal sám) poté CT přijde k tobě a ty ho dáš znovu do bloku bez toho aby něco udělal. V demu jsem koukal i na kolo předchozí a absolutně nic neudělal takže jsi neměl žádný důvod ho dávat do bloku což jsi určitě věděl a pokud ne tak potom co se jako admin zeptám "proč je v bloku to CT" tak je asi jasné že se to dělat nemá a neviděl jsem žádný důvod se tě znovu na to ptát. btw potom co tě přehodím jde slyšet jak řekneš "já už to dělat nebudu" takže se tu asi nemáme o čem bavit viď. :roll:

a teď k tomu chat banu: poté co tě přehodím každé kolo neustále píšeš nějakou zkopírovanou větu z chatu a bral jsem to že provokuješ toho hráče který s eti nejspíš snažil vysvětlit proč zní jak děcko jestli jsem to pochopil správně tak provokaci i ke mě že zahlcuješ chat ještě tak dlouhou zprávou která nikoho nezajímala. (mohl jsem tě možná upozornit ale jak jsem říkal myslím že víš jak se máš asi chovat a že tohle není v pohodě příště by bylo možná lepší ti dát ban za spam ale trvá to stejně dlouho a na uklidnění si myslím že v tom není problém)

Toď vše přeji hezký den a počkáme na vyřešení vyšších. :)




Nemam tedkom cas se koukat na to demo, ale jediny co si napsal bylo "proc je v bloku to ct" a z meho pohledu to vypadalo jako kdyby se ptal nejaky hrac na serveru (sorka, ale fakt jsem te neznal) A ano znovu jsem ho dal do bloku, protoze jsem zadne upozorneni ani od tebe nedostal, nevim jestli "proc je v bloku to ct" znamena jako upozorneni, jeste kdyz jsem ani nevedel ze jsi admin ale ok. A to ze to nebudu delat jsem rekl z prdele simonovi, protoze kdybys tam byl odzacatku ci minulou mapu tak mi ten domi nadaval aj do rodiny tak proto jsem ho blokoval + tu zpravu co jsem tam furt kopiroval byla*DEAD* [VIP] domi7979_ : ok je vidět že jsi male díte a musíš nadavat ostatním vím že znim jako detcko ale kdybys me potkal v realite tak bys dostal do
+na druhych zpravach byly nadavky a jeste dopsal ze by me zmlatil xddd takze nechapu jak tobe to vyznelo ze se mi snazil rict ze zni jako decko nebo cos to napsal wtf
I'm a Sufi to goofies, I could prolly speak Farsi
Uživatelský avatar
Ascendant
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 202
Registrován: 19 črc 2020, 13:29
Bydliště: Lucemburk

Re: proste_jsi_noob/CT ban a mute

Příspěvekod Ascendant » 26 lis 2021, 07:35

+kdyz jsem byl v grabu tak si opravdu nic nerikal a ani nepsal a mozna v tu chvili jsem rekl ze uz to delat nebudu ale tys mi dal insta move bez tveho vyjadreni a pote ten ban do ct
I'm a Sufi to goofies, I could prolly speak Farsi
Uživatelský avatar
Ascendant
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 202
Registrován: 19 črc 2020, 13:29
Bydliště: Lucemburk

Re: proste_jsi_noob/CT ban a mute

Příspěvekod proste0jsi0noob » 26 lis 2021, 14:33

Tak už opravdu naposledy se ti k tomu vyjádřím. Když jako mrtvý hráč někdo mluví tak je jasné že je to admin nevím kdy jsi vzal že jsem něco takového psal do chatu nebo co… :lol: no a až jsi byl v grabu tak jsem nic neříkal to máš pravdu protože jsem ti už ani nic říkal nechtěl a k ty zprávy nevím teď jak přesně byli už nejsem doma takže se na to nemohu snové podívat. Zkus se nejdřív podívat na to demo jestli se ti něco ještě nezdá přijde mi že jsem to napsal docela jasně a přesně předtím ale tak co už :D
Obrázek CS:GO Akademik (7.2. 2021-25.2. 2021)
Obrázek CS:GO Admin-akademik (5.4. 2021-4.5. 2021)
Uživatelský avatar
proste0jsi0noob
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 202
Registrován: 20 kvě 2020, 14:12
Bydliště: Zbrojka na JB

Re: proste_jsi_noob/CT ban a mute

Příspěvekod Heppsak » 27 lis 2021, 10:19 VIP

Ahoj,
opravdu nechápu, na co si stěžuješ. Napsal jsi tu poměrně velký nesmysly, polovina věcí, co jsi zmínil, není pravda.

Bylo to tak, že sis řekl o stavitele, abys mohl dát hráče do bloku. Poté, co se ti to asi po minutě snažení povedlo (protože jsi dával do bloku furt sám sebe...), došel na server admin, který okamžitě reagoval a ptal se vás do voice chatu, abyste mu řekli, proč tam hráč vůbec je. Poprvé jste ho všichni ignorovali, protože přes vás nebyl moc slyšet - chápu, to je v pořádku. Po chvilce se ale zeptal podruhé a v tu chvíli jsi z toho začal mít hroznou srandu, že ho tam dal Shatecos ze spectu (haha, vtip roku). V tenhle moment už hráč v bloku nebyl, ale ty sis asi řekl, že budeš hrozně nenápadnej, když ho tam dáš znovu, dokonce i když na tebe před pár sekundami mluvil admin.
Udělal jsi totální blbost, tohle ti neprojde, bohužel.

Když jsi tedy dostal ban, tak jsi kopíroval zprávu, kterou ti hráč psal, za účelem odůvodnění, proč jsi ho dal do bloku (aspoň takhle to chápu já). Pokud jsem viděl správně, tak ti na to admin ani nic nepsal, neupozorňoval, rovnou ti po pár zprávách střelil ban, což podle mě není úplně šťastné řešení. Nejlepší by bylo, aby ti to admin všechno odůvodnil, jako by měl. To znamená, kdyby napsal něco ve stylu: "Nemůžeš dát hráče do bloku za to, že ti nadává. To ho přece neumlčí, akorát ho tím naštveš ještě víc a bude to horší." - pokud chceš, aby byl potrestán, máš tu porušení pravidel.

Když to shrneme, tak první část stížnosti je nesmysl, zbytečnost k tomu psát více. Ve druhé časti, kdy jsi dostal mute, by bylo fajn, aby to admin příště nejdříve řešil a až pak banoval, pokud by to teda nebyla provokace v extrémní podobě.
Pokud s adminy chceš vycházet, tak je poslouchej a nedělej si z nich srandu, protože se pak nemůžeš divit, že s tebou zachází takhle.

Vyřešeno

PS: Příště bych byl rád, abys důkaz vyčasoval.
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků