Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto] Poky / JailBreak

Příspěvekod Pokyna » 28 lis 2021, 19:19

Nick na serveru: Poky
SID: STEAM_1:0:419826076
Sekce, na které chci práva: JailBreak
Věk: 23
Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=173583
Bany, které jsem dostal: Celkem jsou tři. O dvou jsem si plně vědom. Byla to moje hloupost a arogance, která do hry nepatří. Jsem bohužel tvrdohlavý a horká hlava k tomu. O třetím jsem ani neměl páru. Ale ať byl za cokoliv, určitě byl právem a také se za něho omlouvám.
Něco o mně: Je mi 23 let, jmenuji se Ondřej. Má práce je u AČR jako výsadkář. Často jezdím na cvičení, ale když se najde čas, rád ho trávím cvičením mého psa, sportovní aktivity všeho druhu a především tu na Jailbreaku:) Jsem člověk, co rád diskutuje. Jsem klidné povahy, ale rychle se rozčílím :lol:. Samozřejmě jsem na JB udělal hodně chyb, které nejsou vhodné na kandidování o práva, ale z chyb se člověk učí a doufám, že by ta šance tady mohla být.
Proč právě já: No, chtěl jsem žádat jen o práva "pořadatele turnajů", jelikož mě baví vymýšlet něco nového pro hráče, co by je mohlo bavit a zároveň soutěžit o ceny a udržet si hráčskou komunitu. Bohužel jsem zjistil, že to bez klasických "admin práv" nelze. Tak to zkouším touto cestou abych se mohl dostat na pořadatele a plnit si to co mě baví :).
Zkušenosti s CS:GO: Nějakou dobu hraji, pravidla znám, ale pořád se potkám s něčím, co mě překvapí a chvíli mi nad tím rozum stojí, ale všemu porozumím. Kdysi jsem tu v mládí byl admin na cs 1.6 také na JB, ale je to řadu let zpět. Ale v čem si nejsem upřímně jistý, jsou příkazy v konzoli apod. Určitě bych uvítal případné přeškolení.
Případné poznámky: Určitě v mé historii hraní JB uvidíte spoustu chyb, nadávek, prohřešků, které by správný kandidát mít neměl. Zároveň nesplňuji podmínku: "nemít žádné bany", proto se předem omlouvám. Ale věřím že každý může dostat šanci. Budu rád za kladnou i negativní odpověď, protože čas je drahocenný.
Moudří lidé nemusejí být nutně vzdělaní. Vzdělaní lidé nemusejí být nutně moudří.
Uživatelský avatar
Pokyna
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 38
Registrován: 27 zář 2021, 18:06

[Zamítnuto] Poky / JailBreak

od Rumcajz » 28 lis 2021, 19:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Poky / JailBreak

Příspěvekod Frostyklaud » 28 lis 2021, 19:22 VIP

Jsem pro
Je to člověk který rád uvítá nové hráče a je schopen je zasvětit do hry.
Kdykoliv nastal problém v případě FK či tak podobně vždy se snažil všecky uklidnit a v klidu vyřešit.
Víc lidí tohoto typu do A-týmu :D
POT ŠETŘÍ KREV
Uživatelský avatar
Frostyklaud
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 49
Registrován: 09 říj 2021, 15:51
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Poky / JailBreak

Příspěvekod Woodik » 28 lis 2021, 19:46

Tenhle člověk by měl být v A-Teamu.
Když ho vidím na serverech tak se chová úplně v klidu a řeší všechno v klidu.
Měl by být v A-teamu.
Woodik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 17 bře 2021, 10:39

Re: Poky / JailBreak

Příspěvekod Radmoon » 28 lis 2021, 20:19

Podľa mňa by mal byť v A-teamu lebo je to kľudný človek a vie hrať veľmi dobre myslím že by mal byť v A - Teamu. :D
Uživatelský avatar
Radmoon
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 15 říj 2021, 20:03

Re: Poky / JailBreak

Příspěvekod Pokyna » 28 lis 2021, 20:40

Vážím si Vaší podpory pánové, díky moc.
Ale tohle je na posouzení administrátorů. :)
Moudří lidé nemusejí být nutně vzdělaní. Vzdělaní lidé nemusejí být nutně moudří.
Uživatelský avatar
Pokyna
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 38
Registrován: 27 zář 2021, 18:06

Re: Poky / JailBreak

Příspěvekod Ascendant » 30 lis 2021, 12:00

borcii xdddddddddddd
I'm a Sufi to goofies, I could prolly speak Farsi
Uživatelský avatar
Ascendant
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 202
Registrován: 19 črc 2020, 13:29
Bydliště: Lucemburk

Re: Poky / JailBreak

Příspěvekod Heppsak » 01 pro 2021, 16:02 VIP

Ahoj,
bohužel tě musím zklamat, jako tvého kolegu. Jak sám dokonce píšeš, máš nedávný ban a v chatu poměrně dost nadávek, které tam vůbec být nemusí. Zároveň máš nějaké problémy v PP, co jsem tak koukal.

Pokud nám chceš ukázat, že o to opravdu stojíš, zkus si požádat za měsíc. Během této doby dále nahlašuj hříšníky (ze své kapsy) a hraj aktivně v CT, ať si tě admini všímají. Pak uvidíme, co s tebou.

Zamítnuto
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků