Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Náhodné pořadí - Návrh SMenu

Příspěvekod filaa » 07 pro 2021, 18:23 VIP

Zdar, dneska mi vnikl do hlavy nápad na přidání funkce do Simon menu.
Jmenovalo by se to například "Náhodné pořadí" a umožňovalo by to Simonovi náhodně seřadit vězně, aby se v tomto pořadí účastnili atrakcí atp. Jsem si jist že kreativitě se meze nekladou a tak by se s tímto daly vytvořit i jiné hry.

Příklad:
Simon dá Tower Jump, zvolí tuto možnost a server pak vypíše do chatu: 1. Hráč x 2. Hráč y 3. Hráč z atd.
„Pee your pants to stay warm.“
⠀⠀- Sun Tzu, The Art of War
Uživatelský avatar
filaa
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 25 kvě 2016, 11:12
Bydliště: BDSM Klub

Náhodné pořadí - Návrh SMenu

od Rumcajz » 07 pro 2021, 18:23

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: BDSM Klub

Re: Náhodné pořadí - Návrh SMenu

Příspěvekod Wawle » 07 pro 2021, 18:34 VIP

A není jednodušší dát reakci o výhodu a ten, kdo reakci vyhraje, tak půjde poslední?
Ex CSGO admin
Loxo, Sappi, Wawle - tato akademická skupinka se nikdy nerozpadne
Sobectví, strach a snaha ovládat druhého zničí skoro každý vztah. Štědrost, svoboda a láska udělají z každého vztahu tu nejkrásnější romanci. — Don Miguel Ruiz


A život jde dál..
Uživatelský avatar
Wawle
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 352
Registrován: 02 dub 2021, 17:26
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Náhodné pořadí - Návrh SMenu

Příspěvekod 20iqNEX » 07 pro 2021, 18:37

hodit kockou je asi nadludska zalezitost :lol: staci byt kreativny. Nebudes predsa implementovat vec na kazdu malickost obzvlast ked je zbytocna
Uživatelský avatar
20iqNEX
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 356
Registrován: 26 srp 2020, 07:45

Re: Náhodné pořadí - Návrh SMenu

Příspěvekod filaa » 07 pro 2021, 18:41 VIP

Tak samozřejmě že tady jsou pořád možnosti výhod nebo kostky. Tower jump jsem dal jako příklad, ale je tady spoustu atrakcí u kterých potřebuješ mít přesný pořadí a když máš třeba 15 vězňů, tak mi přijde házení každému kostkou, nebo aby hráč s výhodou vypisoval pořadí každého hráče jako neefektivní a času zabírající způsob.
„Pee your pants to stay warm.“
⠀⠀- Sun Tzu, The Art of War
Uživatelský avatar
filaa
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 25 kvě 2016, 11:12
Bydliště: BDSM Klub

Re: Náhodné pořadí - Návrh SMenu

Příspěvekod Aldies » 07 pro 2021, 18:51

skryZ píše:Tak samozřejmě že tady jsou pořád možnosti výhod nebo kostky. Tower jump jsem dal jako příklad, ale je tady spoustu atrakcí u kterých potřebuješ mít přesný pořadí a když máš třeba 15 vězňů, tak mi přijde házení každému kostkou, nebo aby hráč s výhodou vypisoval pořadí každého hráče jako neefektivní a času zabírající způsob.


Jediné hry co fungují na principu přesného pořadí je na jb_ fortify- něco na způsob: Člověče nezlob se. A na jb_prison architect, a to je MONOPOLY. Hádám že nebudeš dávat Monopoly v 15 lidech, maximálně tak v 6. A to už není tak těžké číslo na určení pořadí hráčů.

PS: Wawle má skvělý bod. Stačí dát jednomu výhodu a ostatní si rozřaď jak chceš.
Zahrajte si Stronghold Crusader, nebudete litovat.
Uživatelský avatar
Aldies
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 34
Registrován: 28 pro 2017, 13:08

Re: Náhodné pořadí - Návrh SMenu

Příspěvekod filaa » 07 pro 2021, 19:08 VIP

Jediné hry co fungují na principu přesného pořadí je na jb_ fortify- něco na způsob: Člověče nezlob se. A na jb_prison architect, a to je MONOPOLY. Hádám že nebudeš dávat Monopoly v 15 lidech, maximálně tak v 6. A to už není tak těžké číslo na určení pořadí hráčů.

PS: Wawle má skvělý bod. Stačí dát jednomu výhodu a ostatní si rozřaď jak chceš.

Představ si například, že máš skupinu po 12 lidech a chceš je rozdělit do 6 skupin po 2. Dáš náhodné pořadí a půjdou spolu třeba 1. a 2., 3. a 4. ...
Nebo se takhle dá určovat výhoda (První hráč který bude vybrán dostane výhodu atd.)

PS: Vím, že stačí dát výhodu a ostatní určovat jak chci, ale mně osobně se líbí více to určit náhodně. Proto jsem to taky dal jako návrh abych viděl, jaký na to má názor někdo jiný.
„Pee your pants to stay warm.“
⠀⠀- Sun Tzu, The Art of War
Uživatelský avatar
filaa
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 25 kvě 2016, 11:12
Bydliště: BDSM Klub


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník