Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

vianocny update

Příspěvekod AwpOnly » 05 pro 2021, 20:29 VIP

zdravim, od vianocneho updatu (vianocne vyzdoby atd) padaju serveri, nakup hasaku obcas bugne pohlad a pohyb pomocou w a s d funguje opacne (v pripade nakupu hasaku), obcas aj hasak zmizne. Funguje to tak na vsetkych serveroch a na vsetkych mapach, server padne iba obcas, netusim cim to je, ale je to odkedy sa pridali vianocne vyzdoby.
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

vianocny update

od Rumcajz » 05 pro 2021, 20:29

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: vianocny update

Příspěvekod AwpOnly » 08 pro 2021, 08:01 VIP

1. jb_sg_dojo - po dokonceni surfu vysokou rychlostou vas to zabije, nic take sa nikdy nestalo, pravdepodobne je to novym updatom

2. Guny viackrat zmiznu za mapu, bud ctckam alebo Tckam (nozik).

3. vyber zbrane za ct v shope obcas nefunguje a po vybrati guna zmizne, alebo vam to prida gunu aku ste vobec nevybrali

Vsetko toto by nemalo fungovat kvoli novemu vianocnemu updatu kde boli pridane vianocne doplnky a vyzdoby, pretoze to rovnako nefungovalo aj minuly rok.
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Re: vianocny update

Příspěvekod kurfy » 08 pro 2021, 09:20 VIP

1) Vůdce se občas rozhodne, že mi nedá boost
2) S hasákem souhlasím, dělá to nepořádek
3) občas po mapě lítají čepice :lol:
Můj Steam Profil
  • Hodnota: 573€ (105€ se slevami)
  • Vlastněno her: 74
  • Hráno her: 49 (66%)
  • Odehrané hodiny ke dni 6. dubna: 2,391.4h
steamcommunity.com/id/kurfy
Uživatelský avatar
kurfy
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 165
Registrován: 26 čer 2021, 22:02
Bydliště: steamcommunity.com/id/kurfy

Re: vianocny update

Příspěvekod ericek111 » 08 pro 2021, 10:31

2+3) Áno, aj mne miznú zbrane, či už pri výbere zo smenu alebo pri kúpe z VIP shopu. Nožík mi ešte nezmizol.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: vianocny update

Příspěvekod Decoyyy » 08 pro 2021, 14:41 VIP

kurfy píše:3) občas po mapě lítají čepice :lol:


myslím, že tady je problém v tom, že hráči udělají animaci a ta čepice jim pak zmizne.
CSGO JB ADMIN
CSGO PUBLIC ADMIN
10% sleva na vip.gamesites.cz |
refferal code: decoy
Uživatelský avatar
Decoyyy
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 315
Registrován: 10 čer 2020, 11:02
Bydliště: refferal code: decoy

Re: vianocny update

Příspěvekod Ludva3D » 08 pro 2021, 14:45 VIP

Já třeba když stavím atrakci ze simon menu, tak blok na který skočím tak mi vždy zmizne,....
Když jsem Tčko a hodím granát tak ten granát zmizne za letu + když si občas koupím adrenalin tak se mi aplikuje aniž bych se to rozhodl udělat sám....
Uživatelský avatar
Ludva3D
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 156
Registrován: 13 led 2021, 18:23

Re: vianocny update

Příspěvekod Whoik » 08 pro 2021, 18:52 VIP

Při nahlašování bugů prosím vždycky zkuste být co nejkonkrétnější co se týče času, serveru, mapy, a okolností, kdy se daný bug objeví. Jedině tak můžeme přijít na to, co jej způsobuje a opravit to.
Uživatelský avatar
Whoik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 08 čer 2013, 13:57


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků