Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyriešené] JB1/Rajty/Vi elsker hinanden <3 Men

Příspěvekod DonMilanez » 08 pro 2021, 12:54

1. Vypis z konzole nemozno prilozit, pretoze takato skutocnost nie je mozne zastihnutelna v hre, nakolko pri napojeni na JB1, mi ziadna tabulka ani do registra konzole nevypise NIC - teda je nulitna.

2. Administrator jasne nepozna platny pravny stav, co zapricinilo to, ze som obdrzal podla jeho vyjadrenia ban za MFK. Nakolko ja som zdravy clovek, a nemam pravnu povinnost nosit rusko ani podla Ustavy SR, Europskeho Dohovoru, Charty EU a ani podla paktu OSN, som prave takuto pravnu "nepovinnost" poskytol v ramci informacii pre verejnost na serveri JB1. JA nemozem odhadnut, ze ci hracov, ktori hraju na serveri MOJE OTAZKY bavia,....alebo maju z toho UZKOST, popripade ine psychologicke peripetie a teda banovat hraca za to, ze nezabava hracov podla nejakeho nulitneho a imaginarneho PREDPISU, je nulitne. JA som atrakciu vysvetlil a samotne otazka na odpoved typu ANO/NIE, moze byt aj z predmetu BIOLOGIA, CHEMIA, kde hraci niekedy NEMAJU sancu zistit odpoved, nakolko moze byt otazka zlozita a neprimerana, ako tvrdia niektori administratori, a teda hraci odpovedaju nahodne. No predsa nie kazdy moze vediet, ze VENA CAVA INFERIOR je dolna duta ZILA. Absurdne, jednoduche absurdne. Dostal som ban na zaklade toho, ze mam pravdu. Tu sa tresta na gamesite.cz ze clovek ma PRAVDU a za to je postihnutelny.

3. Napište zda jste, nebo nejste VIP hráč - ja som dokonca EXTRA vip hráč.


P.S. Neplati to ani pocas nudzoveho stavu, DOKIAL SR NESUSPENDUJE Europsky Dohovor!!!
https://www.youtube.com/watch?v=3NPxqXMZq7o
En smuk prøve af fuldkommenhed <3
Uživatelský avatar
DonMilanez
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 96
Registrován: 23 dub 2020, 02:11
Bydliště: København

[Vyriešené] JB1/Rajty/Vi elsker hinanden <3 Men

od Rumcajz » 08 pro 2021, 12:54

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: København

Re: JB1/Rajty/Vi elsker hinanden <3 Men

Příspěvekod DonMilanez » 08 pro 2021, 13:04

https://www.youtube.com/watch?v=3NPxqXMZq7o
En smuk prøve af fuldkommenhed <3
Uživatelský avatar
DonMilanez
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 96
Registrován: 23 dub 2020, 02:11
Bydliště: København

Re: JB1/Rajty/Vi elsker hinanden <3 Men

Příspěvekod Rajtyy » 08 pro 2021, 13:05 VIP

Ban jsem ti uložil na základě toho, že je to prostě blbost. Na JB hrajou jak stáří, tak mladí, někteří se můžou vyznat a někteří nemůžou. Ano je svaté pravidlo - neznalost zákonů neomlouvá.
Nicméně takové otázky prostě nedávej. Nemají absolutně žádný smysl.
A když jsme u té tvojí zábavy: Dát otázku, kde se odkazuješ na nějakou legislativu a následně hráče postřílet je velice zábavné.
2023-12-26 16:29:16 <AFK> Sm4iL [JB]
hej zda se mi to nebo tento simon si hned po probuzeni nalil 2 gambrinuse kvuli kocovine ze vcera
Uživatelský avatar
Rajtyy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 675
Registrován: 20 črc 2020, 18:09

Re: JB1/Rajty/Vi elsker hinanden <3 Men

Příspěvekod DonMilanez » 08 pro 2021, 13:10

Samozrejme, to ze sa niekomu nepaci predmet obcianska nauka, tak je to hlupost pre toho clovek. Kebyze dam otazku z chemie alebo biologie, ktora sa prebera mozno v 2. alebo 3. rocniku na LEKARSKEJ FAKULTE, tak to uz by bolo v poriadku. Je to zaujatost, jasna zaujatost. Je to predmet ako predmet a v obcianskej nauke ta taktiez ucia, kto ti moze udelit pravnu povinnost. Pokladam to za irelevantne, aby som bol postihnutelny na zaklade toho, ze nemam ziadnu vedomost o tom, ze to hracov nebavi a teda ja nie som povinny odhadnut situaciu bez toho, aby mi niekto prizvukoval nieco charakterovo, ze mam zmenit aspon odbor otazok.
https://www.youtube.com/watch?v=3NPxqXMZq7o
En smuk prøve af fuldkommenhed <3
Uživatelský avatar
DonMilanez
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 96
Registrován: 23 dub 2020, 02:11
Bydliště: København

Re: JB1/Rajty/Vi elsker hinanden <3 Men

Příspěvekod eXtr3mer » 08 pro 2021, 13:12

Napriek tomu čo tu predvádzaš ťa stále pokladám za relatívne rozumného človeka a preto nebudem reagovať na obsah tvojho príspevku, ani z tejto žiadosti, ani z témy v PP... Ver, že sa držím len tak-tak :)

Politické a právne otázky, ktoré v tejto dobe rozdeľujú ľudí aj v bežnom živote určite na server nepatria. Ban oprávnený.
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: JB1/Rajty/Vi elsker hinanden <3 Men

Příspěvekod DonMilanez » 08 pro 2021, 13:24

Ako pisem, tu sa clovek spravodlivosti nedocka, tu sa taketo otazky podla teba neriesia a teda ban som dostal neopravnene, pretoze ja pravnu povinnost takuto nemam, na serveri som sa spraval slusne a ja nemam podla pravidiel povinnost rospoznat ci su tieto otazky, ktore davam pre hracov zabavne/poucne. Predsa len ludia davaju otazky hracom, ktore su 100% len na zaklade vedomosti, teda poucne a nemusia byt vzdy zabavne. Ja som nic nespravil proti pravidlam, tu ide len o zaujatost, pretoze ban mi bol ulozeny LEN na zaklade toho, ze "nerobim zabavne kola." Kebyze davam kazde kolo reakcie, to pochopim, ale bola to otazka na ANO/NIE a tuto atrakciu davaju Simoni bezne kazdy jeden den a nikto im nic nepovie. Akonahle sa dostane na otazku pravnej povinnosti, uz som jednoducho povazovany za cloveka, ktory nedava{podla mna} nudne otazky o historii apod. Ja nemam rad historiu, mna to NUDI, ale nepisem staznost a takato staznost mi vobec nepresla, ale staznost na zaklade NUDY pre nejakeho hraca, ktory nema zaujem sa vzdelat v tejto oblasti - v takomto pripade som zabanovany. Nemam co viac k tomu dodat, vidno, ze tu clovek sa nedocka spravodlivosti pre kazdeho cloveka rovnako...

Drzim Vam prsty s tymto pristupom v zivote a pevne verim, ze ludia ako VY, sa do vlady nikdy nedostanu, pretoze by ste boli rovnaki fasisti ako ti, ktori tam teraz su, KTORI maju byt PRAVNYM PRIKLADOM obcanom SR a koniec koncov su tu tieto vyhlasky, ktore su v rozpore s Europskym Dohovorom...to vam nevadi ani tu a teda ste ako take ovecky, ktore sa boja a nestoja si za ustavou SR apod...nemam viac co k tomu dodat. Vela stastia s tymto v zivote vasom.
https://www.youtube.com/watch?v=3NPxqXMZq7o
En smuk prøve af fuldkommenhed <3
Uživatelský avatar
DonMilanez
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 96
Registrován: 23 dub 2020, 02:11
Bydliště: København

Re: JB1/Rajty/Vi elsker hinanden <3 Men

Příspěvekod eXtr3mer » 08 pro 2021, 13:47

DonMilanez píše:bla bla bla, pretoze ban mi bol ulozeny LEN na zaklade toho, ze "nerobim zabavne kola." bla bla bla

O zábavných alebo nezábavných kolách padlo prvé slovo až v tejto žiadosti, ale s banom to nemá nič spoločné :)
Otázka musí mať konkrétnu odpoveď - ak jej odpoveď nie je úplne jasná, tak má Simon povinnosť napísať odpoveď, ktorú pokladá za správnu do teamchatu, aby sa tým predišlo neoprávneným killom alebo nadržovaniu.

Svoje múdrosti o právnom štáte, nulitných zákonoch a nespravodlivosti vo svete si bež písať do komentárov na Facebook, bude vás tam takých viac. Pre lepší efekt odporúčam použiť viac CAPSLOCKu a do záveru dodať "Širťe ďalej praudu kým nesmažú!!!!!"

Pokladám za vyriešené
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: JB1/Rajty/Vi elsker hinanden <3 Men

Příspěvekod Vonbrauncz » 08 pro 2021, 13:52

Jen dodám.. Ty jako Simon máš vězně doprovázet takovým způsobem, aby byla hra pokud možno co nejpříjemnější pro obě strany. A věř mi, že to poslední, co chtějí zažit hráči na serveru je, že se tam zjeví samozvaný odborník na právo, který si 20 minut předtím přečetl 2,5 paragrafu ze zákona a myslí si, že správná interpretace toho, co si právě přečetl, musí být ta právě jeho. Takové věci na server vůbec nepatří a nebyly, nejsou, ani nebudou tolerovány. Proto, pokud budeš na serveru pokračovat v šíření těchto fantasmagorií, ti bude odebrána možnost psát na serveru.
Uživatelský avatar
Vonbrauncz
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1320
Registrován: 18 čer 2015, 17:43


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků