Vše ohledně kategorie serverů: SniperWar a 1vs1 servery

[Vyřešeno] awp servery

Příspěvekod nikiniki » 08 pro 2021, 19:08

Zdar.
Mám dotaz ohledně AWP serveru
Nemůže se udělat nějaký camp meter, který bude pomalu odpočítávat čas když budou hráči samozřejmě na spawnu?
Nebo kdekoliv? Že by to nějak detekovalo podle času strávného na místě.
Na pár serverech to je.
+ Když vidím ty tupé VIP jak si čekají na spawnu aby měli rank či co, tak mi je na blití.

+ nechápu jaký primitivní člověk může dát double jump a deagle do vip, ten člověk musel mít asi mozek z pravěku tuším,

díky za odpovědi
nikiniki
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 26
Registrován: 29 srp 2021, 11:21

[Vyřešeno] awp servery

od Rumcajz » 08 pro 2021, 19:08

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: awp servery

Příspěvekod tibcrois » 15 pro 2021, 16:06 VIP

Zdravím,

AWP mapy jsou malé, není důvod tam mít camp meter (vždy se camper najde).
Každý má jiný způsob hraní, většinou když je over, tak skoro celý team jde nahoru na rampu, kde odchytávaj pár hráčů, se kterými se střetnou a nebo naskáčou dolů a rashujou po stranách pro easy killy (ty jsi zřejmě jeden z nich).
Pak jsou tu ti druzí, kteří hrají ve slabším teamu a tak nemá cenu chodit nahoru nebo rushovat, prostě počkají.
Jediný kemp, kde se kempí a je těžší campera zabít, tak je věž, ale ta se dá proděrovat.

nechápu jaký primitivní člověk může dát double jump a deagle do vip, ten člověk musel mít asi mozek z pravěku tuším

Tak VIP výhody musí být hlavně lákavý, aby si je hráči chtěli kupoval. Double jump mi přijde v poho a mít jeden náboj v deaglu taky.

Doufám, že jsem ti odpověděl na tvůj dotaz a jsi spokojený.
Přeji příjemný zbytek dne.
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14

Re: awp servery

Příspěvekod nikiniki » 17 pro 2021, 20:36

tibcrois píše:Zdravím,

AWP mapy jsou malé, není důvod tam mít camp meter (vždy se camper najde).
Každý má jiný způsob hraní, většinou když je over, tak skoro celý team jde nahoru na rampu, kde odchytávaj pár hráčů, se kterými se střetnou a nebo naskáčou dolů a rashujou po stranách pro easy killy (ty jsi zřejmě jeden z nich).
Pak jsou tu ti druzí, kteří hrají ve slabším teamu a tak nemá cenu chodit nahoru nebo rushovat, prostě počkají.
Jediný kemp, kde se kempí a je těžší campera zabít, tak je věž, ale ta se dá proděrovat.

nechápu jaký primitivní člověk může dát double jump a deagle do vip, ten člověk musel mít asi mozek z pravěku tuším

Tak VIP výhody musí být hlavně lákavý, aby si je hráči chtěli kupoval. Double jump mi přijde v poho a mít jeden náboj v deaglu taky.

Doufám, že jsem ti odpověděl na tvůj dotaz a jsi spokojený.
Přeji příjemný zbytek dne.



Jakoby jsem takhle jeden z nich, ale furt mi to nedává smysl prostě campit někde.. Ten C. Metr by se tam zrovna hodil, nebo že by se ti hráči automaticky označovali jak se to dělá přes "AMX menu, či-li admin menu, že by kolem nich bylo takové to kolo či co to je..). Ale jelikož tohle je Gamesites proslulý portál s prominutím demence a menší retardace, tak to nemá cenu tu psát a děkuji za názor. xdd
nikiniki
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 26
Registrován: 29 srp 2021, 11:21

Re: awp servery

Příspěvekod tibcrois » 18 pro 2021, 20:41 VIP

Nebudu tě tu znovu poučovat.

Myslet si můžeš, co chceš a očividně dle tebe je tvůj názor správný a ostatní jsou špatné..

Takže hezké svátky přeju. :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14


Zpět na Aim Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků