[Přijat]ahoj, rád by som požiadal o akademika

Příspěvekod lukas19 » 01 led 2022, 16:33

Nick v hre : RED*LUKY
Nick na fóre : lukas19
Profil na fóre : lukas19-u74637.html
Vek : 19
Steam nick : NG_FENIX
Steam ID : STEAM_0:1:524177645

Sekcia kde chcete akademika : Zombie Night server

Hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_2025/h ... ayer=66140

Nejaké bany alebo prehrešky (GS, iný portál): ano mal som ban priznavam ponaučil som sa

Niečo o mne z herného hľadiska: V hre ma najskôr poznáte pod nickom RED*LUKY. V hre sa snažím správať slušne , a držať emócie na uzde lenže niekedy to nejde a keď už sa to fakt nedá poviem svoje ale snažím sa nebyť sprostý na ostatných, je to predsa len hra.

Niečo o mne: Volám sa Lukas mám 19 rokov. Mam ukoncenu strednu skolu autoopravar pracu si hladam .Vo svojom voľnom čase hrám najradšej CSko .

Čo môžem ponúknuť: Som aktívny, správam sa na určitej úrovni, veľmi rád komunikujem s ostatnými a pokiaľ to len trochu ide snažím sa byť priateľský.

chcem akademika: To je celkom jednoduché, chcem pomôcť k udržiavaniu dobrej komunity, odstráneniu ľudí ktorí kazia hru či už porušovaním pravidiel alebo v neposlednom rade cheatingom. Bohužiaľ často je to s hlásením v hre dosť ťažké, čo asi všetci vieme, nedostatok adminov v danej chvíli zaviňuje že nikto nezamedzí problému hneď zo štartu (nie vždy ale z veľkej väčšiny) a ja som schopný s týmto pomôcť.

Čo by som robil keby som dostal akademika? Urobil by som všetko pre lepšiu hru tých ktorí si tu prídu zahrať a vedia sa správať, odreagovať sa, ale nemôžu sa brániť proti tým ktorí kazia hru, to v praxi znamená došliapnuť si na cheaterov, toxických hráčov ktorí všetkým okolo nadávajú (neberiem sem tam nejaký úlet ale systematické nadávky za účelom poškodenia druhej osoby), a v neposlednom rade na hráča porušujúce pravidlá daného módu.

Prečo by som chcel mať na GS akademika? : Odpoveď nájdete vyššie.

Bol som niekedy akademik tayd na GS? : Nie nebol.

Ďakujem za čas venovaný prečítaniu mojej žiadosti a verím v jej kladné vybavenie.RED*LUKY
lukas19
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 28 pro 2021, 15:57

[Přijat]ahoj, rád by som požiadal o akademika

od Rumcajz » 01 led 2022, 16:33

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: ahoj, rád by som požiadal o akademika

Příspěvekod Kozlak » 01 led 2022, 22:51 VIP

Ahoj, byl si PŘIJAT do akademie na zkušební dobu.

  • Přečti si celou Administraci! ZDE
  • Nastuduj si pravidla Akademie! ZDE
  • A denně kontroluj Oznámení pro Akademiky! ZDE
Primum non nocere.
Uživatelský avatar
Kozlak
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1494
Registrován: 22 říj 2020, 12:20
Bydliště: Plzeň


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků