Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] snus forever/Mirage only

Příspěvekod snusando » 02 led 2022, 00:17

Vaše SID: STEAM_1:1:634574799
Odkaz banu z banlistu: https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/i ... mid&Submit

Zdravím, chtěl bych se zeptat, co se stalo. Z ničeho nic jsem hrál na serveru Mirage only #1 a dostal jsem ban za Multihack. Mohu poprosit o popsání situace, popřípadě demo daného admina, který mě banoval? Na gamesites mam nahráno stovky hodin a nikdy jsem nemusel řešit žádný problem.

Děkuji za vyřízení.
snusando
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 02 led 2022, 00:01

[V] snus forever/Mirage only

od Rumcajz » 02 led 2022, 00:17

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: snus forever/Mirage only

Příspěvekod erwin » 02 led 2022, 02:52 VIP

Ahoj, podla banlistu ťa banoval admin Poiu jak sem admin hodí vyčasované demo o tvojom cheatingu tak ťa preveríme v chh sekcií či to bolo oprávnené alebo nie, následkom toho že by sa to riešilo o niečo dlhšie dostaneš dočasný unban po 24h.

Príjemný zvyšok dňa
Viete prečo deti v Afrike nejedia lieky?
Lebo je na nich napísané až po jedle.
Uživatelský avatar
erwin
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1019
Registrován: 01 kvě 2018, 23:31
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: snus forever/Mirage only

Příspěvekod poiu » 02 led 2022, 04:35 VIP

Tak ještě jednou ti přeji pěkný den jak jsme mluvili na tsku o tom GOTV demu kůly podezření z WH tak se mi to nejspíš potvrdilo nicméně WH nebylo důvodem banu pouze třešnička na dortu.

Ještě bych rád než začnu upravil tvojí žádost o unban o pár pravdivých informací:
Za 1 - Ban byl udělen na serveru Mirage only #2
Za 2 - Zde je tvoje hlstats kde máš náhráno [18:52:04] - http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_187068 ... yer=508686. V GOTV demu je slyšet jak říkáš tvým spoluhráčům že to je tvůj jediný účet takže nevím jak můžeš mít nahráno stovky hodin ale to není duležité. [1:26:15 se dejme tomu začínáte bavit o tom že je to tvůj jedinej účet]

Můj důkaz - https://www.mediafire.com/file/yzbbhn2d ... r.dem/file [už jsi ho dostal na tsku v 00:50:02]

Není třeba časovat protože to má pouze 2:36. Ale v čase dejme tomu 0:20 bylo vidět můj důvod proč jsem chtěl vidět ještě GOTV záznam třeba náhoda nebo WH kdo ví. Dále k tomu co jsi mi říkal v tom underu že jsi walkoval není pravda na demu je jasně vidět že v ten moment kdy jsi začal střílet jsi stál na místě a pouze střílel tím jsem ti vyvrátil další lež.

GOTV důkaz - https://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/M ... age.dem.gz

Taky není třeba taky časovat protože důvod banu byl no recoil tím pádem na server jsi se připojil poprvé v čase dema 1:14:50 dejme tomu a potom už pouze stačí sledovat jak hraješ z ak 47 nebo m4. Nicméně dodávám časy kdy mám podezření na to že hráč má i WH.

1:15:15 třeba to byla náhoda ale jelikož máš no recoil tak přesně vím o co ti šlo chtěl jsi ho zabít ale neznalost mapy asi vyhrála.
1:15:30 slyšíš že hráč odchází z okna ale i tak hazíš granát tam kde stojí druhej a kterém jsi nevěděl ale to je jedno mohla to být jenom shoda náhod a nebo špatně hozený granát.
1:18:35 začíná další takuvej zajímavej moment toho u pilíře dejme tomu takuvá normální pozice ale toho v tom marketu to když jsem viděl tak to vypadalo hodně vtipně snažil si se to WH schovávat jak to šlo ale tady jsi to docela pokazil ale nevadí každý cheater udělá chybu pak je jen otázka zda si toho hráč/admin všimne a já si všiml :(.
1:19:35 vím nic hrozného mohlo to být random ale to ty moc dobře víš proto jsi se tady to WH nesnažil schovávat škoda že jsi netrefil chtělo by to trošku víc potrénovat reflexy a nebo jsi nechtěl vypadat až moc obv.
1:24:20 náhoda že koukáš zrovna tam kde je terorista on vlastně nemohl být na fireboxu nebo v paláci.
1:34:15 tady jsi se taky prozradil vidíš díky WH že máš CT už v ladder room takže uděláš jakože skočíš aby tě nezabil ale nevyjde :(
1:35:00 tohle jsem nepochopil kdyby jsi mířil víc dolu tak to pochopím ale mířit někam kde i kdyby tam někdo picknul tak na něm nebudeš mít cross na to že máš nebo přesněji jsi měl rank global tak docela play na hodně nízké úrovni.
1:36:27 to už je play z mého vlastního dema kde jsem dostal podezření na to že máš i WH.

Takže tímto bych to asi ukončil zbytek se dá už vytáhnout z mého vlastního dema.

Přeji ti pěkný zbytek dne.
CS:GO Admin
CS:GO PP Admin
CS:GO Cheathunter
Uživatelský avatar
poiu
CS:GO CheatHunter
CS:GO CheatHunter
 
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2021, 17:59
Bydliště: Gamesites.cz

Re: snus forever/Mirage only

Příspěvekod erwin » 02 led 2022, 05:11 VIP

Demo bude prešetrené v CHH sekcií.
Viete prečo deti v Afrike nejedia lieky?
Lebo je na nich napísané až po jedle.
Uživatelský avatar
erwin
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1019
Registrován: 01 kvě 2018, 23:31
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: snus forever/Mirage only

Příspěvekod AngelOfDarkness » 03 led 2022, 16:42 VIP

Ahoj,

Dal jsem ti dočasný unban, než se tvoje žádost prošetří. Zatím tedy vyčkej na finální verdikt.
Avšak pokud se prokáže, že jsi cheatoval, ban se ti opět nahodí.

Přeji hezký den. :)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi

Re: snus forever/Mirage only

Příspěvekod flyzc172 » 06 led 2022, 11:48

Ahoj,

Demo na ban nedostatočné, unban zostáva.

Prajem pekný deň.
https://www.youtube.com/watch?v=DHmo80c1uXU
Uživatelský avatar
flyzc172
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 202
Registrován: 12 led 2019, 00:03


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků