Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Re: otázka

Příspěvekod bobs » 07 čer 2021, 18:10 VIP

SupreRer píše:Myslíš si, že každý autor mapy staví mapu přímo pro otázky Ano/Ne? Určitě ne. Třeba ho ta atrakce ani nezajímá.
Proto je na Simonovi, jak si s mapou samotnou poradí on sám. V takovém případě vám JASNĚ určil, co je Ano a co je Ne. Jak se píše v pravidlech hry Ano/Ne, žádná jiná odpověď není, takže OPRAVDU NECHÁPU, CO TY NA TOM NECHÁPEŠ.


nemyslím naopak chápu že je tato hra/atrakcie nezajímá a chápu to jenom říkám že když máš tu možnost tak ji využiješ..
to je asi vše můžete klidně dat lock.. :D
Uživatelský avatar
bobs
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 74
Registrován: 19 kvě 2021, 18:12
Bydliště: Brno

Re: otázka

od Rumcajz » 07 čer 2021, 18:10

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Brno

Re: otázka

Příspěvekod byLife » 14 led 2022, 16:55 VIP

bobs píše:mám takovou otázku.. když jsme v boxu kde jsou barvy jako zelena,červena,modrá a žluta a Simon řekne dáme si otázky červena je ne a zelena je ano nic neřekne na modru a žlutu tak když po řeknutí otázky půjdu na modru barvu tak mě Simon zabije.. a já se ptám může mě zabit? podle mě ne protože neřekla že nemůžeme si zvolit jinou barvu jako odpověď kromě zelené a červené.. za mě to teda nemůže protože to doslova neřekla/nezakázala jako Simon.. pokud to může tak to nedává smysl :D jakože..
jestli na to mate někdo skušení nějakou chytrou odpověď tak mi ji prosím řekněte..

předem děkuji za odpovědi..

přidávám screen z toho boxu.. https://ctrlv.link/z5Zt


Ahoj, jde o chyták používaný dříve, napíšu ti co jsi měl nebo neměl dělat celou dobu

Jste v boxu, čili hádám, že jste klasicky na zadní stěně
Simon řekne, že zelená je ano, červená je ne ..
Simon položí otázku například.. ,, je pravda, že 2+2 je 4 ?
Ty jakožto hráč máš stále plnit příkaz a být na zadní stěně, jelikož simon pouze řekl jaká barvička je jaká, ale neřekl, že díky tomu, že se na ně postavíte odpovíte, čili ty můžeš například napsat zelená, nebo cokoliv jiného, ale v žádném případě by tě neměl zabít.. Zabít by tě měl pouze v případě, že opustíš zadní stěnu, jelikož v atrakci nikde nezaznělo, že bys měl někam chodit

Pokud chodíte po celém boxe, tak platí to samé, jelikož je hra špatně vysvětlená, ale zabít by neměl ani když stoupneš na červenou..

Dříve se to používalo takhle:
,, Zahrajeme si na simona, simon říká všechno platí, simon říká běžte do boxu na zadní stěnu"
Simon říká myslíte si, že se hraje simon ? Zelená ano, červená ne a kdo si myslí, že se nehraje nic, zůstane na zadní stěně
( samozřejmě se hraje simon, ale nikde nezazněl příkaz, který bys měl splnit, takže zůstaneš na zadní stěně a simon zabije ty, kteří opustí zadní stěnu )

Takto se to hrálo a používalo dříve
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Předchozí

Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků