Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto] Žádost o Admina na Orange x4 #1 Pokus č.2

Příspěvekod Smajda » 16 led 2022, 14:08

Nick na serveru: Šmajda supreme leader
SID : STEAM_0:1:182206632
Věk: 16
Mé HlStats: Ban jsem ještě ani 1 nedostal ale co musím přiznat ano spamoval jsem a dostal jsem za to náležitý trest, občas jsem tenkrát byl i toxický na ostatní hráče protože jsem nedokázal udržet svoje nervy na uzdě a častokrát si otevřer hubu za to se omlouvám ale je to dlouho zpět takový člověk už nejsem no to posudíte vy.
Něco o mě: Jmenuji se jakou bydlím v Pardubickém kraji v menším městě chrudim, rád hraju hry na počítači a tf2 hraju od svých 7 let. Je to 1 z prvních her na které jsem doslova a do písmene vyrůstal
Proč právě já: Vím že Zrovna o tf2 servery už není zrovna zas takový zájem ale alespon do doby než je vypnete bych chtěl na serveru nějakým způsobem pomoci se zbavovat mic spammerů, cheaterů, scamerů a mnoho dalších lamačů pravidel.
Zkušenosti s Team Fortress 2 : Mám na hře nahráno 1395 hodin měl jsem dlouhou přestávku ale hru hraji od roku 2013
Případné poznámky: Furt nezním zrovna jako nejstarší ale musím uznat že je to mnohem lepší než předtím, mikrofon jsem si také pořídil o něco lepší takže s mikrofonem by snad neměl už být problém.
Smajda
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 18 črc 2021, 16:00

[Zamítnuto] Žádost o Admina na Orange x4 #1 Pokus č.2

od Rumcajz » 16 led 2022, 14:08

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o Admina na Orange x4 #1 Pokus č.2

Příspěvekod Smajda » 16 led 2022, 20:58

Omlouvam se nevšiml jsem si pravopisnych chyb : Jakub Otevřel.
Smajda
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 18 črc 2021, 16:00

Re: Žádost o Admina na Orange x4 #1 Pokus č.2

Příspěvekod Anccie » 19 led 2022, 16:06

Ahoj,
za poslední dobu si nahrál na serveru skoro 3 hodiny, což je nedostatečné pro práva. Pokud máš zájem o práva, požádej si ve chvíli, kdy nebudeš mít problém nahrávat povinnou adminskou aktivitu. ;)

Zamítnuto.
Uživatelský avatar
Anccie
TF 2 Server Admin
TF 2 Server Admin
 
Příspěvky: 16
Registrován: 21 čer 2020, 00:41


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků