Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z] Žádost o práva na DUST2 Only

Příspěvekod claWn » 20 led 2022, 10:42

Ahoj, chtěl bych se přihlásit o práva na serveru na Dust2 only. Posílám Váš formulář vyplněný tak že by stál snad za přečtení. Předem díky za chvilku strávenou jejím přečtením. :)

Nick na serveru: claWn

SID: STEAM_1:0:95820706

Sekce, na které chci práva: Dust2 Only

Věk:27

Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_187068 ... layer=3976

Bany, které jsem dostal: Bany žádné nemám o kterých bych věděl a samotného mě to ser.. když to někdo použí tak proč bych měl i ja.

Něco o mně: Zdárek, jsem Petr, hraju pod nickem claWn (jako klaun, s tím že jsem pro každou legraci. ) a v CSku už pár let lítám. Od cs 1,6->Source-> až k našemu milovanému GO ':D. Na Vašem serveru si platívám VIP, s tím že to beru jako takovou podporu pro poskytovatele servru kde se dá dobře jen tak zahrát (za to díky). Vím že MM nic neznamená ale můžu říct že hru jsem dohrál už párkrát hitnutím slavného GE, momentálně u MM nehraju když už tak jen pro zábavu na tryhard. Fct jsem dal po lvl 8. Objedl jsem i pár malých lanek kde jsme s klukama jako zobáci dostávali na prdel :D odehráno je i par turnájů přez playzone a tak dále.

Proč právě já: S děláním admina mám už pár zkušeností ze dvou serveru. Měli jsme s kamarádem server na 1,6 a Source. U Vás na serveru hraju pravidelně a rád a tím pádem bych chtěl vymýtit ze hry lidi co neplní cíle hry, jako je například každé kolo camp na jednom a to samé místě s tím že vždy zůstává jako poslední a je mu jedno položení bomby nebo defuse. Dále ty co místo hraní si mění jenom skiny po napojení do hry. Spamování mikrofonu a toxicity v chatu. Mrknout na případné podezřelé lidi (plus natočit demo pokud je to u Vás žádané). No a prostě dohlížet na příjemnou hru a zábavu.:)

Zkušenosti s CS:GO:3k hodin na primárním účtu, a pár drobných na bočním kde jsem hrál s přítelkyní a známíma. Není problém taky poslat id nebo odkazy že tam není taky žádný ban a všechny jsou prime.
claWn
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 19 led 2022, 22:16

[Z] Žádost o práva na DUST2 Only

od Rumcajz » 20 led 2022, 10:42

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o práva na DUST2 Only

Příspěvekod KondomfromCTF » 21 led 2022, 08:31 VIP

Hi,

nesplnuješ základní podmínky pro přijetí do řad A-týmu, jmenovitě:

· Povinně nahlásit alespoň 5 hříšníků do sekce s porušením pravidel.


Pokud se chceš stát administrátorem, splň podmínky tím, že nahlásíš hráče do sekce PP a za 2 měsíce, tj 21.3.2022, se třeba dostaneme dál ..

:idea: Pokud uvidím snahu, jsem ochoten slevit na délce podání druhého pokusu.

Zamítnuto.
https://steamcommunity.com/id/dancuspicus/
Uživatelský avatar
KondomfromCTF
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 789
Registrován: 12 črc 2015, 09:23

Re: [Z] Žádost o práva na DUST2 Only

Příspěvekod claWn » 21 led 2022, 10:22

Hoj, jasné nevěděl jsem že to děláte takto přes forum, vždy jsem to dělal přes !report a vždy psalo že žádný admin není online. Pro příště vím, díky.
claWn
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 19 led 2022, 22:16


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků