I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Sťažnosť oprávnená] JB#1 / Vendess

Příspěvekod Only4Fun » 21 led 2022, 17:55

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/profiles/76561198996840955
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]:
15:20 - Vendes sa napojí
16:05 - Dapik dáva FK Bleskovi, Blesk sa žiada odpovede od dapika. Vendess nereaguje.
16:30 - Nadávky od Mike a ďalsí FK dapika. Vendes spí.
19:45 - Vendess akfuje a zdržuje hru.
22:05 - MFK Dapika, Vendess AFK (hráči píšu do chatu Vendess, rob niečo a pod. ale zbytočne)
23:20 - Ďalší MFK Dapika, Vendess AFK
25:00 - Ďalší MFK, zabíja aj VD, Vendess je stále na serveri.
26:00 - Vendess sa prebúdza a ešte arogantne píše, že nemáme plakať, že aspoň 1 hráč je na serveri inteligentný, že neplače. Nie aby si priznal chybu ale ešte takto arogantne vystupuje.

Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: https://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/J ... gs2.dem.gz
Living on the high.

2x VIP JB
3x VIP TTT
-Gamesites forever ! -
Uživatelský avatar
Only4Fun
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 409
Registrován: 16 zář 2016, 07:36

[Sťažnosť oprávnená] JB#1 / Vendess

od Rumcajz » 21 led 2022, 17:55

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: JB#1 / Vendess

Příspěvekod Wurst1 » 21 led 2022, 20:35

Počkáme na vyjádření admina.

Mezitím se vyhněte zbytečnému spamu. Pokud vím, tak Vendess opravdu žádnou protekci nemá. Do A-teamu byl nabrán po splnění všech podmínek i projítí testem.
Uživatelský avatar
Wurst1
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 436
Registrován: 24 kvě 2017, 09:16

Re: JB#1 / Vendess

Příspěvekod Vendess » 22 led 2022, 18:00 VIP

Chybu si priznám situáciu som neriešil keďže som nebol za klávesnicou, potreboal som urgentne odbehnúť od PC (family related) a aby nebolo dosť tak som sa ešte pri návrate za klávesnicu musel zastaviť na toalete

2022-01-21 16:55:12 bol som na wecku no bohužial.. Gamesites.cz ^JailBreak #1 | !knife !ws !gloves jb_vipinthemix_gs2


Ako sa z časov dá určite usúdiť, zabudol som sa pred odchodom odpojiť, čo by sa nemalo stať priznávam, posnažím sa o polepšenie. Po návrate som hriešnikovi hodil ban za MFK.
Za komplikácie a nespokojnosť hráčov sa ospravedľňujem posnažím sa polepšiť sa. Predsa len keby že sa radšej odpojím tak hráč môže v kľude dávať MFKs aj ďalšie kolá, banu by sa mu podľa mňa dostalo až o dosť neskôr.
Obrázek
Bari, bari, guša, guša, baki, baki... gokkun.
Uživatelský avatar
Vendess
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 395
Registrován: 25 srp 2015, 09:19

Re: JB#1 / Vendess

Příspěvekod Vendess » 22 led 2022, 18:04 VIP

PS: Demo som ani nepozeral keďže si situáciu z vipmix vybavujem, keďže som vyklikával hráčovi ban za mfk v banmenu :)
Tak toto je docela ulet, ale vítej na GS, bohužel Vendess už párkár Admin byl a vzaly ho bez problemu z5 ikdyž tohle se už dělo v minulosti.


lukasekpukasek píše:vitaj na gs :) staci mat protekciu u vyssich adminov a dostane sa tam kazdy jouda


+ hovadiny tohto typu by tu nemali čo hľadať a už vôbec nie keď sú to nepodložené lži. Rád by som preto poprosil hráčov ktorí nevedia woco go aby sa zbytočne nevyjadrovali do vecí do ktorích ich je nič :) ďakujem.

ak sa niekomu chce kľudne to editnite do tej mojej poslednej správy nech tu toho nie je zbytočne veľa <3
Obrázek
Bari, bari, guša, guša, baki, baki... gokkun.
Uživatelský avatar
Vendess
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 395
Registrován: 25 srp 2015, 09:19

Re: JB#1 / Vendess

Příspěvekod KhalDenny » 26 led 2022, 08:35 VIP

Zdravím,

ako vyššie už admin uznal chybu, že niekde bol a je to podľa mňa aj vidieť na deme, že afkoval.
To ho ale vôbec neospravedlňuje od toho, že ak niekam ide má sa odpojiť zo serveru, pretože tam je možnosť, že afkuje hodiny.
Budeme veriť adminovi, že sa to už viackrát nestane. Ak by sa to stalo viackrát, admin bude za to niesť následky
K správam, že to dostal zadarmo a bla bla bla sa ani vyjadrovať nejdem, pretože sa zas vyjadrujú ľudia ktorý o tom nevedia úplne nič.

Sťažnosť oprávnená.
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1667
Registrován: 03 pro 2016, 00:19


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků