Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] uwu

Příspěvekod dyingindesigner » 18 led 2022, 21:43

STEAM_1:1:539432326
https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/i ... mid&Submit
Klasika jak kazdy den uz po 3 tyzdne si hrajkam na vasich serveroch , hrac zacne plakat lebo dostane zopar krát prefire ked hra basic mge peak pozicky , príde admin , bez spectovania immediatly rozdá ban čo je velmi zaujimavé vzhľadom na to že veľa ľudí vie ako hrám a spectovali ma už dvaja admini ak sa nemýlim tak by som rád poprosil o demo a respektívne na to unban :- ) dakujem s pozdravom frajer

also ak to daný hráč bude čítať , peakni najprv MM v globálovi a potom plač ako decko na publicoch kde hrá 90% gold peakerov čo za 3k hodin nevideli ani len to dmg nie to ešte hrávať eseu na A leveli alebo valorant na immortal leveli dankeschon

regardless od outcomu tejto žiadosti , z mojich skúsenosti už z 1.6 veľa dobrých hráčov na vašej komunite dostane immediatly ban as soon ako sú lepší ako niektoré individuá thats all
dyingindesigner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 11 dub 2021, 18:01

[V] uwu

od Rumcajz » 18 led 2022, 21:43

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: uwu

Příspěvekod dyingindesigner » 18 led 2022, 22:26

dyingindesigner píše:STEAM_1:1:539432326
https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/i ... mid&Submit
Klasika jak kazdy den uz po 3 tyzdne si hrajkam na vasich serveroch , hrac zacne plakat lebo dostane zopar krát prefire ked hra basic mge peak pozicky , príde admin , bez spectovania immediatly rozdá ban čo je velmi zaujimavé vzhľadom na to že veľa ľudí vie ako hrám a spectovali ma už dvaja admini ak sa nemýlim tak by som rád poprosil o demo a respektívne na to unban :- ) dakujem s pozdravom frajer

also ak to daný hráč bude čítať , peakni najprv MM v globálovi a potom plač ako decko na publicoch kde hrá 90% gold peakerov čo za 3k hodin nevideli ani len to dmg nie to ešte hrávať eseu na A leveli alebo valorant na immortal leveli dankeschon

regardless od outcomu tejto žiadosti , z mojich skúsenosti už z 1.6 veľa dobrých hráčov na vašej komunite dostane immediatly ban as soon ako sú lepší ako niektoré individuá thats all


Also just to explain , jedine co pouzivam je dolby sonic radar https://imgur.com/a/aZwfJTO ale ak za toto chcete banovat tak idk:-)
dyingindesigner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 11 dub 2021, 18:01

Re: uwu

Příspěvekod Raizariel » 18 led 2022, 23:07

No zaprvé když si chceš něco podávat tak to podej alespoň podle vzoru.

Tak se do toho pustíme teda.
1. Věc je mi fuk kdy tě kdo spectoval nebo ne, jedná se o to jak hraješ teď a ne jak si hrál včera tak takové věci že tě specovali 2 admini ti nepomohou.
2. Pochybujem že ty si někdy dosáhl nějakého většího úspěchu někde vzhledem k tomu co jsem viděl, tak to tu taky nevytahuj pač to je úplně irelevantní stejně jako scóre jestli máš 3/90 nebo 50/0.
3. Klasické výmluvy mám zkušenosti a ban dostanu bo jsem lepší taky nikoho nezajímají.

Tak vrhnem se na to demo. GOTV je dogabane a mi prostě nefunguje tak mám vlastní důkaz odkaz dole, přidávám i pro CHH sekci odkaz na demo aby se nemuselo hledat.

Zde odkaz na důkaz který jsem si natáčel a podle kterého jsem banoval a který tady také vyčasuju.
https://mega.nz/file/BltWXKAS#LdOswBSOzB3PZVh1XwoY8tBbXX7Nnk3p5H890BYiR5s
https://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/MirageOnly/auto-20220118-203511-de_mirage.dem.gz

Tak začneme od začátku:

00:00 - Tady můžeme vidět rambo style s nožem v ruce která evidentně trpí vlastním ADHD bo toto co je za movement nechápu, každopádně najistotu peek schodů a po sléze zajímavý i když v podstatě basic bad aim do jungle no podstatný bude ten rambo style.
¨
02:10 - Druhé kolo a vidíme zase rambo style do palace s nožem a ADHD kdy dal dejme tomu basic killy ale poté na férovku s nožem (a adhd) z paláce až na CT spawn kde sis hezky prefirnul typka, druhého už slo slyšet a toho si ani nezabil a ten poslední kill už byla taka haluz.

03:35 - Tady jsou podstatné ty dvě předchozí rambo rushe do palace s nožem neboť tady jsi to měl taky v plánu ale evidentně sis všimnul pomocí toho dogabaneho movementu že typek pushuje palac a tak si zastavil a počkal sis ho..

04:55 - Tady přichází skvost číslo 1. Na sílu pushnuty mid do konektoru a..

05:05 - první preaim na typka na schodech podotýkam bez infa takže by mě zajímalo jak jsi o něm věděl a ještě víc by mě zajímalo jak si věděl že sejde walkem dolů a peekne tě pač sis tu chůzi hezky namaloval.

05:06 - Taký dá se říct normální kill šla vidět kousek hlava ale zmíním ho,.
05:08 - Tady prostě čekáš na typka co je na CT aniž by si dostal jediné slovo o tom že tam je navíc sis hlídal jen jeho a přitom za těmi boxy klidně mohl být ten druhý který tam došel. kterého sis hlídal poté
Ten následny rambo styl s nožem a ADHD v ruke nebudu komentovat radši k tomu se vyjádřím nakonci. ¨

06:11 - Switchnuty k CT a ideš si na B a mi to přišlo že dam mu wallback a ... sakra tu ty dřeva eště nejsou.. nechapu jinak na co tam byl ten scope do té zdi..

06:14 - Tady prefire do appu
06:17 - tady sis chtěl evidentně pokrýt short ale nějak ti to ujelo až na typka přes zeď. ten typek ti proklouzl a pak neděláš nic jen na něj čekáš až ti vyleze z pozarohu.. a nic kdykoliv ti mohli projít appy nebo ti ten short vyběhnout další ale prostě nic.. ne budeš čekat
06:33 - Tady příšel druhý kill sice ho trošlu šlo slyšet že skočí dolu ale zase scope a a jeb bo jsi věděl že ti tam vběhne.
06:34 - tady ti ten prefire na short nevyšel bo to typek stáhl..
06:35 - prefire na auto samozřejmě proč ne jinde být nemuže.
06:37 - a dorazil jsi typka kterého jsi předtím chtěl prefirnout na shortu..

Tak teď se vyjádřím k tobě ještě.. VIP tě neochrání před banem, tak si nemysli. Účet od roku 2020. CS 338h on z toho čistě nahraných 108h, nic moc, 1.6 nevlastníš takže jestli si hrál tak asi Warez, faceit nemáš, Eseu jsem tě taky nenašel. Jestli máš druhý účet tak evidentně bude zabanovaný pač není duvod hrát se smufem na public serveru. A co se týče toho tvého ADHD stylu co jsem dnes viděl, jen nesmyslné pohyby které napomáhají aby jsi měl přehled kde kdo je a nebylo to až tak evidentní že se díváš přes stěny.
Se mnou spolupracoval ještě ezzynko kdyby se ho chtěl někdo z vyšších na něco zeptat tak ať víte.

Tak za mě je to vše teda.
Ty se vyvaruj spamu apod. věcí, počkej až se k tomu vyjádří někdo z vyšších a případně hned někdo z CHH sekce.
A zdrž se nadávek, blbých keců apod.

Tímto se loučím..
Přeji ti štěstí, za svým rozhodnutím si stojím ale třeba budou kluci s CHH sekce jiného názoru.

s Pozdravem a přáním klidného večera
RazoR.
Uživatelský avatar
Raizariel
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 25
Registrován: 01 dub 2019, 15:48
Bydliště: Hlučín, 748 01

Re: uwu

Příspěvekod dyingindesigner » 19 led 2022, 01:20

Raizariel píše:No zaprvé když si chceš něco podávat tak to podej alespoň podle vzoru.

Tak se do toho pustíme teda.
1. Věc je mi fuk kdy tě kdo spectoval nebo ne, jedná se o to jak hraješ teď a ne jak si hrál včera tak takové věci že tě specovali 2 admini ti nepomohou.
2. Pochybujem že ty si někdy dosáhl nějakého většího úspěchu někde vzhledem k tomu co jsem viděl, tak to tu taky nevytahuj pač to je úplně irelevantní stejně jako scóre jestli máš 3/90 nebo 50/0.
3. Klasické výmluvy mám zkušenosti a ban dostanu bo jsem lepší taky nikoho nezajímají.

Tak vrhnem se na to demo. GOTV je dogabane a mi prostě nefunguje tak mám vlastní důkaz odkaz dole, přidávám i pro CHH sekci odkaz na demo aby se nemuselo hledat.

Zde odkaz na důkaz který jsem si natáčel a podle kterého jsem banoval a který tady také vyčasuju.
https://mega.nz/file/BltWXKAS#LdOswBSOzB3PZVh1XwoY8tBbXX7Nnk3p5H890BYiR5s
https://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/MirageOnly/auto-20220118-203511-de_mirage.dem.gz

Tak začneme od začátku:

00:00 - Tady můžeme vidět rambo style s nožem v ruce která evidentně trpí vlastním ADHD bo toto co je za movement nechápu, každopádně najistotu peek schodů a po sléze zajímavý i když v podstatě basic bad aim do jungle no podstatný bude ten rambo style.
¨
02:10 - Druhé kolo a vidíme zase rambo style do palace s nožem a ADHD kdy dal dejme tomu basic killy ale poté na férovku s nožem (a adhd) z paláce až na CT spawn kde sis hezky prefirnul typka, druhého už slo slyšet a toho si ani nezabil a ten poslední kill už byla taka haluz.

03:35 - Tady jsou podstatné ty dvě předchozí rambo rushe do palace s nožem neboť tady jsi to měl taky v plánu ale evidentně sis všimnul pomocí toho dogabaneho movementu že typek pushuje palac a tak si zastavil a počkal sis ho..

04:55 - Tady přichází skvost číslo 1. Na sílu pushnuty mid do konektoru a..

05:05 - první preaim na typka na schodech podotýkam bez infa takže by mě zajímalo jak jsi o něm věděl a ještě víc by mě zajímalo jak si věděl že sejde walkem dolů a peekne tě pač sis tu chůzi hezky namaloval.

05:06 - Taký dá se říct normální kill šla vidět kousek hlava ale zmíním ho,.
05:08 - Tady prostě čekáš na typka co je na CT aniž by si dostal jediné slovo o tom že tam je navíc sis hlídal jen jeho a přitom za těmi boxy klidně mohl být ten druhý který tam došel. kterého sis hlídal poté
Ten následny rambo styl s nožem a ADHD v ruke nebudu komentovat radši k tomu se vyjádřím nakonci. ¨

06:11 - Switchnuty k CT a ideš si na B a mi to přišlo že dam mu wallback a ... sakra tu ty dřeva eště nejsou.. nechapu jinak na co tam byl ten scope do té zdi..

06:14 - Tady prefire do appu
06:17 - tady sis chtěl evidentně pokrýt short ale nějak ti to ujelo až na typka přes zeď. ten typek ti proklouzl a pak neděláš nic jen na něj čekáš až ti vyleze z pozarohu.. a nic kdykoliv ti mohli projít appy nebo ti ten short vyběhnout další ale prostě nic.. ne budeš čekat
06:33 - Tady příšel druhý kill sice ho trošlu šlo slyšet že skočí dolu ale zase scope a a jeb bo jsi věděl že ti tam vběhne.
06:34 - tady ti ten prefire na short nevyšel bo to typek stáhl..
06:35 - prefire na auto samozřejmě proč ne jinde být nemuže.
06:37 - a dorazil jsi typka kterého jsi předtím chtěl prefirnout na shortu..

Tak teď se vyjádřím k tobě ještě.. VIP tě neochrání před banem, tak si nemysli. Účet od roku 2020. CS 338h on z toho čistě nahraných 108h, nic moc, 1.6 nevlastníš takže jestli si hrál tak asi Warez, faceit nemáš, Eseu jsem tě taky nenašel. Jestli máš druhý účet tak evidentně bude zabanovaný pač není duvod hrát se smufem na public serveru. A co se týče toho tvého ADHD stylu co jsem dnes viděl, jen nesmyslné pohyby které napomáhají aby jsi měl přehled kde kdo je a nebylo to až tak evidentní že se díváš přes stěny.
Se mnou spolupracoval ještě ezzynko kdyby se ho chtěl někdo z vyšších na něco zeptat tak ať víte.

Tak za mě je to vše teda.
Ty se vyvaruj spamu apod. věcí, počkej až se k tomu vyjádří někdo z vyšších a případně hned někdo z CHH sekce.
A zdrž se nadávek, blbých keců apod.

Tímto se loučím..
Přeji ti štěstí, za svým rozhodnutím si stojím ale třeba budou kluci s CHH sekce jiného názoru.

s Pozdravem a přáním klidného večera
RazoR.

00:00 - ,,Rambo style" kazdy krat ked hram na mirage only rushujem bud to palace alebo mid s wipom / sg553 kvôli tomu že 70-80% ma nejaký gold nezabije
¨
02:10 - na ct spawn som išiel kvôli tomu že keď sa pozrieš na mapu čo očividne nerobíš tak podla pozicie hračov ti môže asi dopnúť ak počuješ streľbu z jungle že inde ako na mide nebudú , crosshair placement nekomentujem lebo predmierujem do úrovne tela alebo do pozicii kde by hráči mohli byť relatívne od zvuku , čo sa týka tvôjho komentu na ADHD movement , zapni si niekedy cl_showpos 1 a uvidíš prečo mám adhd a prečo ,,trhám" obrazovkou , totižto v tejto 10 ročnej hre existuje taká super vec ktorá sa volá strafing kde ti pri vykonávaní movement commandov zvyšuje velocity a keďže na serveroch je doublejump tak sa to dá abusovať aby si dostal advantage v tom ako rýchlo rushnes určitý spot i keď to je 1-3 sek advantage niekedy ti to dokáže zo zlého spotu pomôcť dostatočne na to aby si nedostal onetap hned ako behneš do palacu , to isté môžeš keby si ma spectoval inokedy ak túto mapu vidieť keď hrám ct side že doublejump strafeujem aby som bol v paláci za pillarmy skôr ako Tčka pushnu ku východu z palácu

03:35 - keby si si všimol na predchádzajúcich ,,rambo" rushoch tak rushujem iba ked nemám spoluhráča predsebou ktorý to pushne za mna , to isté robím skoro každú hru , ak niekto pushne ten palác z ct side tak skape prvý spluhráč vďaka ktorému môžem dať counterkill

04:55 - zase , pozri sa na mapu a kde sú umiestnený moji spoluhráči , short som si checkoval na začiatku cez oneway a následne som si doublejumpol checkol okno , strafeom som vďaka znova doublejumpu skočil do connu a čo sa týka hráča na schodoch tak to je očakávaný spot keď vidíš že spoluhráči ti ani za boha nepushnú rampu a jedného máš v rohu kvázi zaseknutého https://imgur.com/a/Lt2ZD1N ako môžeš vidiet na screenshote z tvojho videa

05:05 - čo sa týka crosshair placementu tak once again kedze su to goldi tak sa snazím predictovat ako sa budú správať , cross som si umiestnil do pozície takej aby som ho dokázal zabiť aj keby ma crouch peekne

05:06 - actually vidíš viacej ako hlavu vidíš tam aj rameno a hlavu
05:08 - once again mapa ti dá informácie ktoré potrebuješ k tomuto Tčka ti začali pushovať a kedže tam hrajú run and gun tak predpokladám že bud je na site a uteká smerom ku ct alebo pushuje z CT kedže strelba ide tým smerom....


06:11 - počuješ strelbu akčka , autoamticky podla spoluhráčov vidíš odkial asi ta strelba dokáže ísť tak som skúsil wallbangnúť tu stenu toto neni nic unusual

06:14 - nebol to prefire , polovicka tela mu legit vyliezla https://imgur.com/a/F1ykwe0
06:17 - počuješ ho reloadovať a logicky čakám že ma peekne takže idk nerozmýšlaš tak ako ja bohužial
06:33 - počuješ ho zoskočiť a hýbať sa legit šprintuje rovno bez walkovania ??????????
06:34 - tady ti ten prefire na short nevyšel bo to typek stáhl..
06:35 - počuješ ho zoskočiť a ešte sa pohnúť once again neviem čo ti mám na toto povedať lebo aj pepega by ho zabila
06:37 - k tomu ze automaticky assumujes ze som ho chcel prefirenut tak sa vyjadrovať nebudem... bol tam smoke preto som sa tam pozrel znova a následne ho zabil

,,Tak teď se vyjádřím k tobě ještě.. VIP tě neochrání před banem, tak si nemysli. Účet od roku 2020. CS 338h on z toho čistě nahraných 108h, nic moc, 1.6 nevlastníš takže jestli si hrál tak asi Warez, faceit nemáš, Eseu jsem tě taky nenašel. Jestli máš druhý účet tak evidentně bude zabanovaný pač není duvod hrát se smufem na public serveru. A co se týče toho tvého ADHD stylu co jsem dnes viděl, jen nesmyslné pohyby které napomáhají aby jsi měl přehled kde kdo je a nebylo to až tak evidentní že se díváš přes stěny. "

Čo sa týka tohto ... VIP som si kúpil mainly kvôli tomu ze sa ti lahšie udržiava ekonomika na awp ak nemusíš kupovať vestu deagle a nades a nie kvôli protekcii voči banu , účet mám od roku 2020 , ano ale hru hrávam od releasu mám na nej keď počítam komunitné servery vrátane surfu , knife serverov a podobných blbostí okolo 12k hodín , 1.6tku som hrával warez lebo mi neprišlo podstatné kupovať si hru ktorá bola viacmenej zdarma + som bol decko v časoch kedy sa 1.6tka hrávala a mainly som tam tak ci tak hrával furien alebo hns , čo sa týka tohto účtu , main účet bol predaný 4 roky dozadu kvôli trade banu človekovi ktorý si viacej vážil ostatné hry ako nejaké par eurove skiny na csku alebo csko ako také , eseu ani faceit nenajdeš , tento účet je striktne na hranie s kamarátmi ktorý sú low ranky , otherwise csko okrem tohto 3 tyzdnoveho obdobia kedy mam skuskove a potrebujem zabijat čas a odreagovať sa pri nenaročnej hre skoro vôbec nehrám , posledný rok hrávam mainly valorant kde mám momentálne po resete diamond already takze k tomu ti nemám čo viac povedať , basically si odsúdil z 10minutového spectu kde sú všetky situácie uplne basic že cheatujem keď tu 2-3 týždne celé skúškove hrávam skoro každý druhý deň a nikto iný to zatial neodsúdil takto...
dyingindesigner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 11 dub 2021, 18:01

Re: uwu

Příspěvekod AngelOfDarkness » 20 led 2022, 17:59 VIP

Ahoj,

Dal jsem tvoji unban žádost do CHH sekce, kde se na to podíváme. Vyčkej tedy na naši odpověď. Pokud se to do 24h nevyřeší, tak dostaneš dočasný unban.
Avšak pokud se prokáže, že jsi cheatoval, ban se ti opět nahodí.

Přeji hezký den. :)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi

Re: uwu

Příspěvekod dyingindesigner » 21 led 2022, 21:04

AngelOfDarkness píše:Ahoj,

Dal jsem tvoji unban žádost do CHH sekce, kde se na to podíváme. Vyčkej tedy na naši odpověď. Pokud se to do 24h nevyřeší, tak dostaneš dočasný unban.
Avšak pokud se prokáže, že jsi cheatoval, ban se ti opět nahodí.

Přeji hezký den. :)

well? aký je outcome teda
dyingindesigner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 11 dub 2021, 18:01

Re: uwu

Příspěvekod AngelOfDarkness » 21 led 2022, 21:19 VIP

dyingindesigner píše:
AngelOfDarkness píše:Ahoj,

Dal jsem tvoji unban žádost do CHH sekce, kde se na to podíváme. Vyčkej tedy na naši odpověď. Pokud se to do 24h nevyřeší, tak dostaneš dočasný unban.
Avšak pokud se prokáže, že jsi cheatoval, ban se ti opět nahodí.

Přeji hezký den. :)

well? aký je outcome teda


Ahoj,
omlouvám se, ale nejsem robot, abych tu byl 24/7 a čekal na slíbený čas dočasného unbanu.
Co jsem slíbil, to dodržím. Dočasný unban tedy nahozen.

Přeji hezký den. :)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi

Re: uwu

Příspěvekod dyingindesigner » 21 led 2022, 21:40

AngelOfDarkness píše:
dyingindesigner píše:
AngelOfDarkness píše:Ahoj,

Dal jsem tvoji unban žádost do CHH sekce, kde se na to podíváme. Vyčkej tedy na naši odpověď. Pokud se to do 24h nevyřeší, tak dostaneš dočasný unban.
Avšak pokud se prokáže, že jsi cheatoval, ban se ti opět nahodí.

Přeji hezký den. :)

well? aký je outcome teda


Ahoj,
omlouvám se, ale nejsem robot, abych tu byl 24/7 a čekal na slíbený čas dočasného unbanu.
Co jsem slíbil, to dodržím. Dočasný unban, tedy nahozen.

Přeji hezký den. :)

dankeschon
dyingindesigner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 11 dub 2021, 18:01

Re: uwu

Příspěvekod PuNko » 29 led 2022, 13:12 VIP

Admin tu dodá vyčasované demo, nie video. A prestane pri časoch písať o hráčoch že majú ADHD.
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2761
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: [V riešení] uwu

Příspěvekod PuNko » 01 úno 2022, 18:53 VIP

No, ospravedlňujeme sa za takéto neskoré vyriešenie. Admin síce demo nevyčasoval kedže prešla už dlhšia doba od udeleného banu, ale po prezretí dôkazov sme sa zhodli že to na ban stačí. Ban obnovený.

Tvoje možnosti: chces-unban-ihned-t185980.html

Vyriešené.
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2761
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: [V riešení] uwu

Příspěvekod dyingindesigner » 01 úno 2022, 19:00

PuNko píše:No, ospravedlňujeme sa za takéto neskoré vyriešenie. Admin síce demo nevyčasoval kedže prešla už dlhšia doba od udeleného banu, ale po prezretí dôkazov sme sa zhodli že to na ban stačí. Ban obnovený.

Tvoje možnosti: chces-unban-ihned-t185980.html

Vyriešené.


Takže nevyčasované demo , rozhodnutie pôvodného admina ovplynené hráčmi s ktorými som sa hádal celý týždeň , už ma tu admini spectovali x krát aj na reporti povedali že som clean vzhľadom na to že tu jeden report bol už na fóre , admin sa správa jak úplne hovado ku mne , na deme reálne nieje vidno nič iba moje ADHD takže idk : - ) ideálne žiadam o preverenie dôkazov a vyčasované properly vzhľadom na to že tento treatment hráčov je uplne dogshit a každý kto sa tu nepchá adminom do prdele je automaticky outcast
dyingindesigner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 11 dub 2021, 18:01

Re: [V riešení] uwu

Příspěvekod dyingindesigner » 01 úno 2022, 19:10

dyingindesigner píše:
PuNko píše:No, ospravedlňujeme sa za takéto neskoré vyriešenie. Admin síce demo nevyčasoval kedže prešla už dlhšia doba od udeleného banu, ale po prezretí dôkazov sme sa zhodli že to na ban stačí. Ban obnovený.

Tvoje možnosti: chces-unban-ihned-t185980.html

Vyriešené.


Takže nevyčasované demo , rozhodnutie pôvodného admina ovplynené hráčmi s ktorými som sa hádal celý týždeň , už ma tu admini spectovali x krát aj na reporti povedali že som clean vzhľadom na to že tu jeden report bol už na fóre , admin sa správa jak úplne hovado ku mne , na deme reálne nieje vidno nič iba moje ADHD takže idk : - ) ideálne žiadam o preverenie dôkazov a vyčasované properly vzhľadom na to že tento treatment hráčov je uplne dogshit a každý kto sa tu nepchá adminom do prdele je automaticky outcast


Akože samozrejme nemyslím tým teba punnko keďže s tebou som interakcie nemal ale celkovo mám taký dojem že ak sa tu hráč nepchá adminom do riti tak proste je outcast a je ,,looked down upon"
dyingindesigner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 11 dub 2021, 18:01

Re: [V] uwu

Příspěvekod PuNko » 01 úno 2022, 19:19 VIP

Ahoj, napíšem ešte teda niekomu z CHH teamu nech sa vyjadrí a to že ťa admini spectovali x-krát nič neznamená, legit cheating je na csgo úplne bežné a vôbec ťa nepoznám takže môj názor nebol absolútne nijak ovplyvnený.

Ban zatiaľ ostane a neostáva ti nič iné, než čakať.

e.PuNko: máš zas dočasný UB
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2761
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: [V] uwu

Příspěvekod AngelOfDarkness » 06 úno 2022, 22:51 VIP

Ahoj,

Po shlednutí dalších 3 cheathunterů zní verdik takto.

Na demě cheaty, ban opět nahozen.

Tvoje možnost: chces-unban-ihned-t185980.html

:idea: Pokud si budeš chtít koupit unban, musíš si koupit unban na všechny tvoje zabanované účty :idea:

Přeji hezký den. :)

Vyřešeno.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi

Re: [V] uwu

Příspěvekod Raizariel » 07 úno 2022, 22:51

Zdravím.

Celkem výbuch chalan,
Že si se hádal s hráči mi je docela fuk, určitě není nic ovlivněno ostatními já myslím sám za sebe a už kolikrát mi ti hráči co se mi podle tebe ,,pchaji do riti" ponadávali neboť jsem usoudil že reportovaný hráč je čistý. Byl bych rád kdyby sis mě nebral do papule, když jsem byl v této situaci slušný, určitě jsem k tobě nebyl jak hovado jak tvrdíš. Bohužel pro tebe pravda je mocná věc a vždy se ukáže. Dále neřekl jsem že ty máš ADHD ale že ten movement je jako by tvoje ruka měla ADHD třeba specifikovat fakta.

PuNko co se týče dema už jsem to při pohovoru říkal svému nadřízenému že mi ty GOTV vypínají hru už od dávného updatu. Proto si vždy nahrávám důkaz který lze vyčasovat. Zatím to je jediný způsob jak mohu někoho usvědčit dokud nefixnu klasické dema. Prosím abyste to semnou vydrželi a udělili mi v tomto vyjímku..

Co se týče té mé narážky ADHD, nebyla to nadávka na hráče ale koment k dané situaci protože ty pohyby co se na videu nacházejí se bohužel nedají jinak popsat.

Toď vše asi,,


s Pozdravem RazoR.

e.by tib: verdikt tu je, ostatní věci si řešte do pm. Zamykám
Uživatelský avatar
Raizariel
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 25
Registrován: 01 dub 2019, 15:48
Bydliště: Hlučín, 748 01


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků