Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Unban žádost Philstar

Příspěvekod mrtntabz » 20 led 2022, 21:20

Ahoj, dnes jsem dostal ban za údajný aimbot, když jsem na serveru ani nebyl a aimbot jsem neměl už vůbec.
Na serveru hraju docela často, rád se tady rozehrávám, tak mě docela rozhodilo že jsem dostal perma ban za něco za co vím, že jsem neudělal.

Link: https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/i ... mid&Submit

Díky ;)
mrtntabz
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 20 led 2022, 21:08

[V] Unban žádost Philstar

od Rumcajz » 20 led 2022, 21:20

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Unban žádost Philstar

Příspěvekod AngelOfDarkness » 20 led 2022, 23:49 VIP

Ahoj,

Banoval jsem tě já.
Čirou náhodou jsem se tam šel podívat na jednoho podezřelého hráče a co vidím je tebe, jak nějak divně hraješ. WH a ani nic na info jsem neviděl, ale nějak divně ti to střílelo. Až moc divně. Koukal jsem asi na 40min zaznamu a pořád a pořád jsi předváděl něco, co mi prostě nepříjde legit.
mrtntabz píše:aimbot jsem neměl už vůbec
mrtntabz píše:perma ban za něco za co vím, že jsem neudělal

To se ještě uvidí.
Tvůj účet
Tvůj 2. účet s VAC bannem.
Odpovídá tvoje jméno "Martin", čas připojení s 2. účtěm po tvém vacu, tvoje herní jména "tabz" nebo "Juice W R L D" kterého máš jako skupinu na 2. účtu. a další (ale ty psát nebudu)
Takže cheaty jsi už používal a myslím si, že ses po tom vacu neponaučil... :roll:
Ale pojďme konečně přejít k tomu, proč jsem ti dal ban.

Demo je zde ->DEMO a pojdmě se podívat na ty časy :) "It's showtime"

4:47 - cuká ti to
9:25 - pronásledujě ti to hráče
12:50 (1/4) - nějak ti to cukne na hlavu a zase při sprayování cuká
15:40 - cuká ti to
22:20 - lepší spray s mp9 jsem ještě neviděl
22:50 - pronásleduje + cuká
24:28 - proti tomu killu VIP nic nemám, ale co to 2. Tcko? zase ti to dělá brikule ten aim
25:55 - dobrej spray
34:10 - zase ti to nějak divně jede s hráčem
36:50 - tohle je velice zajímave. Začneš sprayovat na hráče na CT, ale nějak si nečekal, že to CT najednou uskočí do boku a tvuj croshair ho pronásledoval. A opět ti to na něj nějak divně sprayuje

Tvoji žádost jsem dal do CHH sekce, kde se na to podívají kolegové a rozhodou tak, jestli jsi byl zabanován oprávněně nebo ne. Zdrž se zatím spamu a vyčkej na jejich odpověd (nebo moji) s konečným verdiktem.
Pokud se to nestihne dořešit do 24h, dostaneč dočasný unban.
Avšak pokud se prokáže, že jsi cheatoval, ban se ti opět nahodí.

Přeji hezký den. :)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi

Re: Unban žádost Philstar

Příspěvekod mrtntabz » 21 led 2022, 01:03

Ten můj druhej účet s VACem byl můj, když se podíváš do komentů, tak uvidíš, že jsem psal
"Xjcjf - zrovna jsem si udělal lvl 11 a koupil par skinů, odjel na dovolenou, tam se prihalsil a dostal VAC ggs valv ♥♥♥♥♥♥♥".

Ano, vážně jsem dostal VAC za to, že jsem si na dovolenou vzal starej notebook (Normálně hraju na stolním PC), když tam byla nuda tak jsem stahl CS (na tý wifi od toho baráku), zapl jsem hru a insta VAC.
Přiznám, že jsem párkrát vyzkoušel cheaty, na non-primu když jsem se nudil, ale zas nemam tolik peněz, abych si to dovolil furt dávat peníze do hry a do lvl.

Docela cením že sis dal práci, kouknu se na to.
Ono to je vlastně docela lichotivý, nebo alespoň pro mě :D

Stalo se stalo, já s tím nic nezmůžu, každopádně budu si stále stát za svým, ale je to jen na vás ;)
mrtntabz
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 20 led 2022, 21:08

Re: Unban žádost Philstar

Příspěvekod mrtntabz » 21 led 2022, 01:47

Oukey projel jsem to a většinu kde máš napsáno "cuká" rovnou vynechávám, protože 1) replay má o dost míň ticků než 128 a 2) protože nic z toho nebylo absolutně nic "wtf".

24:28 - proti tomu killu VIP nic nemám, ale co to 2. Tcko? zase ti to dělá brikule ten aim
Sám nechápu, když jsem ho zabil, tak jsem byl dost překvapenej

22:20 - lepší spray s mp9 jsem ještě neviděl
? ? ? WDYM Doslova stojí 2 metry přede mnou

34:10 - zase ti to nějak divně jede s hráčem
Pokud si správně pamatuju, že tohle je to v okně, tak jsem si to projel v jiných rychlostech a hele podle mě, kdyby to byl software tak by muj cross byl furt na stejným bodě hlavy toho terroristy, nemyšlíš? Pochybuju že kdokoliv by si dal takovou práci s programováním tak chytrýho softwaru. A jeho movement ještě předtím než jsem ho zabil, naprogramovat něco takovýho fúha, radší bych šel dělat lepší věci.

36:50 - tohle je velice zajímave. Začneš sprayovat na hráče na CT, ale nějak si nečekal, že to CT najednou uskočí do boku a tvuj croshair ho pronásledoval. A opět ti to na něj nějak divně sprayuje
Není moc zajímavý a taky...prostě nic extra, cross není ani na něm, přejel jsem to 4x ve všech rychlostech a nic co by vyčnívalo, video

Upřimně mi přijde, že už to tlačíš na sílu snažíš se hledat potenciální věci, místo usvědčujících ;)

Dobrou noc
mrtntabz
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 20 led 2022, 21:08

Re: Unban žádost Philstar

Příspěvekod mrtntabz » 21 led 2022, 02:18

4:47 - cuká ti to
Necuká, já jsem šel do prava a otočil doleva + borec šel do mýho crossu, plus jsem ještě udělal krok doprava a střelil

9:25 - pronásledujě ti to hráče
Až na to že borec vyleze a hned dostane, to není pronásledování ale flick

36:50 - tohle je velice zajímave. Začneš sprayovat na hráče na CT, ale nějak si nečekal, že to CT najednou uskočí do boku a tvuj croshair ho pronásledoval. A opět ti to na něj nějak divně sprayuje (Znova)
Koukám na to znovu a znovu, ale prostě tady není co pozorovat, já jsem sprejoval s velkym rozsahem, jelikoz mi doslo ze netrefim takhle absolutně nic, tak jsem přestal a zvedl cross a zas začal sprejovat zeshora, jakmile borec zalezl, tak jsem hýbnul myší pod stairy a schoval se za stěnu.

24:28 - proti tomu killu VIP nic nemám, ale co to 2. Tcko? zase ti to dělá brikule ten aim (Znova)
Špatně jsem si to pobral, ten první kill stejně nechápu víc jak jsem zandal a ten druhej je jen muscle memory a reflexy (Což já mam vytrénovaný 6 let hraní FPS a další 3 roky brankář ve fotbale).

25:55 - dobrej spray
Můžu ti jen poděkovat

22:20 - lepší spray s mp9 jsem ještě neviděl
Můj recept je začni střílet a postupně jdi myší dolů, sám můžeš vidět když si to spomalíš, že když jsem začal střílet, tak jsem sotva pohnul myší, pár milisekund potom, co jsem ho zabil, jsem šel pomalu dolu.

22:50- pronásleduje + cuká
Tohle byl zrovna docela aim fail, já jsem začal střílet, on šel z mého pohledu doprava, já jsem pak šel myší taky doprava, akorát jsem ho přejel a pak jsem ho prostě doburstoval s klídkem, protože jsem věděl že je tam spoluhráč a on neví kam střílet

I nadále po mých nesrovnalostech si stojím za tím, že hledáš potenciální situace, místo těch usvědčujících
mrtntabz
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 20 led 2022, 21:08

Re: Unban žádost Philstar

Příspěvekod AngelOfDarkness » 21 led 2022, 21:22 VIP

Ahoj,

Dal jsem ti dočasný unban, než se tvoje žádost prošetří. Zatím tedy vyčkej na verdikt.

Přeji hezký den. :)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi

Re: Unban žádost Philstar

Příspěvekod PuNko » 29 led 2022, 13:18 VIP

Demo nedostatočné, UB ostáva. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie.
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2761
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: [V] Unban žádost Philstar

Příspěvekod AngelOfDarkness » 29 led 2022, 13:49 VIP

Ahoj,

Jak už napsal PuNko, na ban je to nedostatečné. Tudíž se ti tu omlouvám za vzniklé problémy. ;)
Unban už máš.

Vyřešeno.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi

Re: [V] Unban žádost Philstar

Příspěvekod HarryWhinslow » 29 bře 2023, 18:21

Dobré odpoledne, omlouvám se za příspěvek do starého tématu, mám podobný problém, může mi někdo pomoci?
HarryWhinslow
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 25 bře 2023, 00:21

Re: [V] Unban žádost Philstar

Příspěvekod poiu » 29 bře 2023, 18:37 VIP

Ahoj, založ si svojí ub žádost podle vzoru.
CS:GO Admin
CS:GO PP Admin
CS:GO Cheathunter
Uživatelský avatar
poiu
CS:GO CheatHunter
CS:GO CheatHunter
 
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2021, 17:59
Bydliště: Gamesites.cz


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník