I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamietnuté] Lachy

Příspěvekod neelsjebuh » 23 led 2022, 17:53

Nick na serveru: Lachyy

• SID: STEAM_1:0:228044721
hl: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... ayer=37163

něco o degešovi : Jmenuji se Michal a po prázdninách mě čeká čtvrtý ročník střední školy oboru Bezpečnostně právní činnost. Mezi mé koníčky patří převážně hraní počítačových her - dřív to bylo i trochu cvičení, ale už jsem moc línej. :roll: Rád pomáhám lidem a snažím se s každým vycházet, často se ale řídím zásadou "jak ty ke mně, tak já k tobě". Dál nevím, kdyžtak se ptejte.


18 LET MLADÝ PINĎA

POPIS SITUACE: MÍSTO TOHO, ABY UDĚLAL TO, ŽE UTIŠÍ DÍTĚ, CO MI TAM ŘVE, TAK MI VYPISUJE DO CHATU ABSOLUTNÍ KRAVINY, PAK SIMONUJU DOSTANU MOVE, BEZDŮVODNĚ, TAK DALŠÍ MAPU JDU ZPĚT, ZEPTÁM SE, AŤ MI ŘEKNE DŮVOD PROČ MĚ MOVNUL, NIC NEŘEKNE, V KLIDU JSEM ŘEKL, ŽE PŮJDU ZPĚT K T, AŽ MI ŘEKNE DŮVOD NIC NEŘEKL A POTÉ MI DAL BAN.

důkaz: https://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/J ... _v3.dem.gz
poslední kolo


Další věc, na to ,že je pinďovi 18 a ještě nemá ani sestouplý koule, tak si docela otevírá hubu a je velmi sprostý, proto zde přikládám důkaz toho jak je sprostý, a to se samozřejmě adminovi nesluší, tak bych si přál, aby byl pokárán tátovým údem do pusy.
důkaz: https://ibb.co/g7hQmtp



S pozdravem


Bůh
neelsjebuh
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 08 led 2021, 05:37

[Zamietnuté] Lachy

od Rumcajz » 23 led 2022, 17:53

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Lachy

Příspěvekod neelsjebuh » 23 led 2022, 17:56

add: Jak si také můžete všimnout jedinec má velkou slabost pro nezletilé děti, proto bych tohle řešil i přes PČR, jinak to nevidím, tohle se jen tak nevídá, je to nepříjemná nemoc a proto pro jedince chci začít sbírku, aby se uzdravil úchylák jeden
neelsjebuh
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 08 led 2021, 05:37

Re: Lachy

Příspěvekod Lachyy » 23 led 2022, 18:54

Už podle stížnosti je vidět, že inteligence nebude tvoje silná stránka. Aspoň můj věk sis mohl spočítat, ať nejsi tolik za hňupa.

Dostal jsem echo, že si na serveru děláte neustále srandu ze zmiňovanýho dítěte, což byla pravda. Ty jsi mě potom ještě začal arogantně poučovat, co jak mám řešit, ale asi jsi nepochopil, že mě tvoje poznámky nezajímají. Místo toho, aby ses radši plně věnoval simonování, tak jsi pokračoval, tudíž jsi prostě dostal move na konci mapy. Psal jsem ti, ať k CT další mapu nechodíš, ty jsi to naschvál udělal a po přehozu znovu, takže jsi prostě dostal ban.
neelsjebuh píše:Další věc, na to ,že je pinďovi 18 a ještě nemá ani sestouplý koule, tak si docela otevírá hubu a je velmi sprostý, proto zde přikládám důkaz toho jak je sprostý, a to se samozřejmě adminovi nesluší, tak bych si přál, aby byl pokárán tátovým údem do pusy.

neelsjebuh píše:add: Jak si také můžete všimnout jedinec má velkou slabost pro nezletilé děti, proto bych tohle řešil i přes PČR, jinak to nevidím, tohle se jen tak nevídá, je to nepříjemná nemoc a proto pro jedince chci začít sbírku, aby se uzdravil úchylák jeden

K tomuhle se radši nevyjadřuju. :)
https://steamcommunity.com/id/Lachyy1337
Obrázek
Uživatelský avatar
Lachyy
TF 2 HLSA
TF 2 HLSA
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 črc 2015, 11:29
Bydliště: Smetiště

Re: Lachy

Příspěvekod neelsjebuh » 23 led 2022, 19:48

Lachyy píše:Už podle stížnosti je vidět, že inteligence nebude tvoje silná stránka. Aspoň můj věk sis mohl spočítat, ať nejsi tolik za hňupa.

Dostal jsem echo, že si na serveru děláte neustále srandu ze zmiňovanýho dítěte, což byla pravda. Ty jsi mě potom ještě začal arogantně poučovat, co jak mám řešit, ale asi jsi nepochopil, že mě tvoje poznámky nezajímají. Místo toho, aby ses radši plně věnoval simonování, tak jsi pokračoval, tudíž jsi prostě dostal move na konci mapy. Psal jsem ti, ať k CT další mapu nechodíš, ty jsi to naschvál udělal a po přehozu znovu, takže jsi prostě dostal ban.
neelsjebuh píše:Další věc, na to ,že je pinďovi 18 a ještě nemá ani sestouplý koule, tak si docela otevírá hubu a je velmi sprostý, proto zde přikládám důkaz toho jak je sprostý, a to se samozřejmě adminovi nesluší, tak bych si přál, aby byl pokárán tátovým údem do pusy.

neelsjebuh píše:add: Jak si také můžete všimnout jedinec má velkou slabost pro nezletilé děti, proto bych tohle řešil i přes PČR, jinak to nevidím, tohle se jen tak nevídá, je to nepříjemná nemoc a proto pro jedince chci začít sbírku, aby se uzdravil úchylák jeden

K tomuhle se radši nevyjadřuju. :)





zajímavý Tommy, ty jsi přehnanej, ty budeš někde ze severu, protože tam je prej dobrý matro, takže si asi dáváš dost
neelsjebuh
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 08 led 2021, 05:37

Re: Lachy

Příspěvekod KhalDenny » 26 led 2022, 08:20 VIP

Zdravím,
aby som ti k tomu niečo napísal:
1. Neznášam keď niekto na serveri hovorí adminovi čo má robiť....
2. Abby tam blokoval Šmakuládu, tak Šmakuláda chcel aby ho pustil, ale nevidím na tom nič zlé, Lachyy by mal nabudúce CT posunúť grabom.
3. Jedine čo by som povedal, že Lachyy spravil zle, že ti nedal ban za Neschopnosť, takže som to napravil (neels banned za Neschopnosť CT/Simona, asi si to aj ty).
4. Než niečo do tej sťažnosti píšete, by bolo dobre si to najprv poriadne premyslieť.
Zamietnuté.
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1667
Registrován: 03 pro 2016, 00:19


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků