I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V]Mirage Only #2 | Kebič

Příspěvekod VirtualKate » 23 led 2022, 21:09

Steam:
https://steamcommunity.com/id/KEBIC/

Dobrý večer,
začla bych tím, že se Kebič dennodenně povyšuje nad hráče. Už jsem byla několikrát svědkem, že hráče bezdůvodně kickl, každopádně k tomu důkaz nemám.

Co se dělo dnes bylo na mne už dost.

1. Kebič tryhardil jako vždy, po tom, co ho někdo zabil, jsem mu napsala "tak ale hraju neco Kebic" (ze srandy), dostavila se mi odpověď "běž vařít a nebo si zlomit vaz.-" (to můžete vidět v příloženém screenu i s datem z logu, je to snadno dohledatelné přes HLstatsX a možná bych dohledala i další perly). O tom, jestli to bylo myšleno ze srandy nebo ne, se nebudu bavit, jde mi o to, že by tohle admin na serveru psát neměl.

2. Další perla odpoledne byla skvělá rasistická hláška, kterou tu nebudu psát, ale přikládám jak trim z dema, tak i demo.

Navrhuji odebrání práv :).

Důkazy:
zlomený vaz: https://ctrlv.link/TMfx
rasistický komentář: https://www.uschovna.cz/zasilka/ULP3WPNT24MMDUJI-SP6/
(demo je z 23.01.2022 16:15:39 a předem se omlouvám za zelený čtverec v trimu, nějak mi to nahrávání v csku blbne :d)

Přeji příjemný večer,
Kateřina Peřina <3
VirtualKate
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 23 led 2022, 19:51

[V]Mirage Only #2 | Kebič

od Rumcajz » 23 led 2022, 21:09

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Mirage Only #2 | Kebič

Příspěvekod kebic » 27 led 2022, 20:38 VIP

Přeji krásný den,

Mé shrnutí na tuto stížnost je taková, že vše co tu napíšu, by bylo zařazeno do rasismu, sexysmu a všemu podobnému.

Ohledně k omluvě danné osobě si myslím že je to zbytečné, jí je vše fuk, mé chování ale ne, ale to se dá změnit.

Proto se omlouvám KATEŘINĚ za mé chování, za mou mluvu za rasistické (SEXYSTICKÉ) chování.

Toť vše co mám na SRDÍČKU. K.
GAMESITES
Uživatelský avatar
kebic
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 24
Registrován: 13 pro 2015, 15:27

Re: Mirage Only #2 | Kebič

Příspěvekod REFORMEDDDD » 27 led 2022, 22:30

tak ironicku odpoved pod staznost a takto si udrzat prava sa moze stat iba na gs :)

Aspon sa tu vsetko potvrdzuje a dufam, ze nejaky inteligent mi editne spravu :)

deXTerko píše: admin s egom na marse, vytrety jak dusko po toluene, ale hlavne, ze ma prava
REFORMEDDDD
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 23 led 2022, 23:24

Re: Mirage Only #2 | Kebič

Příspěvekod VirtualKate » 28 led 2022, 22:23

Chtěla bych říct, že tvá omluva, která neni vlastně vůbec omluva, by neměla být směřována jen na mne.

Mohl jsi tím někoho poškodit, jelikož tam v tu dobu bylo docela dost lidí. A jak jsi psal, mně je jedno, co mi kdo řekne, nic si k srdci neberu, ale to už jsem psala nahoře.

Normální člověk, by měl minimalně mute, jen u adminů se to očividně neřeší, když se nikdo jiný nevyjádřil, takže se k tomu dál vyjadřovat nebudu, protože už mě to taky nebaví.
VirtualKate
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 23 led 2022, 19:51

Re: Mirage Only #2 | Kebič

Příspěvekod B3zzubk4 » 05 úno 2022, 17:30

Už aby se to konečně vyřešilo.

Admin byl upozorněn a nebude se to opakovat.


Vyřešeno.
Obrázek
Uživatelský avatar
B3zzubk4
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 609
Registrován: 19 pro 2015, 12:42
Bydliště: Plzeň


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků