Vše ohledně kategorie serverů: CTF Servery

Nerf Turrety

Příspěvekod WOMANIZER » 17 úno 2022, 10:54

Nehorazna pi**vina, ktora na ctf nema co robit, to uz by som navrhol pridanie bazooky do evip menu s poriadnym radiusom vybuchu nieco ako mala c4......(samozrejme ze nie)

Nerf - stvrtinovy damage oproti terajsiemu (castokrat sa na zaklade reakcneho casu ani neda uhnut na otvorenom priestranstve, 3 strely a je vybavene)
- nejakym zazrakom nastavit turretu aby sa NEDALA polozit na spawn (teraz to funguje tak ze ked zamieri niekoho s ochranou tak vybuchne, ale su situacie ked je polozena na spawne a nikto s ochranou tam neni - drzanie enemy flagy)
- znizit "hp" turrety
- znizit reakcny cas turrety (shoulder peek a hned striela, viem si predstavit +1s na detekovanie enemy)
- namiesto 100 adrenalinu na jej polozenie pridat aj nejake money (napriklad 100 adr + 3K, nieco ako ma c4)

Ak je over tak je turreta za kazdym rohom, nenadavaju na nu len non vip hraci ale aj vip (teda tie vip ktore trochu chapu o com je ctf mod)
Viem si predstavit hoci aj nejaku kombinaciu tychto uprav nemusi tam byt vsetko :D predpokladam ale ze aj tak nic z toho neprejde :D
AllEyezOnMe
Uživatelský avatar
WOMANIZER
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 186
Registrován: 27 črc 2016, 22:23

Nerf Turrety

od Rumcajz » 17 úno 2022, 10:54

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Nerf Turrety

Příspěvekod piggie » 17 úno 2022, 12:12

Súhlasím s nerfom turrety.

Nerf - stvrtinovy damage oproti terajsiemu (castokrat sa na zaklade reakcneho casu ani neda uhnut na otvorenom priestranstve, 3 strely a je vybavene)
- nejakym zazrakom nastavit turretu aby sa NEDALA polozit na spawn (teraz to funguje tak ze ked zamieri niekoho s ochranou tak vybuchne, ale su situacie ked je polozena na spawne a nikto s ochranou tam neni - drzanie enemy flagy)
- znizit "hp" turrety
- znizit reakcny cas turrety (shoulder peek a hned striela, viem si predstavit +1s na detekovanie enemy)
- namiesto 100 adrenalinu na jej polozenie pridat aj nejake money (napriklad 100 adr + 3K, nieco ako ma c4)


Turreta dáva teraz tuším 21 alebo 22 dmg. Znížiť to na 1/4 by bolo asi až moc. Miesto znižovania dmg by som asi skôr znížil fire rate o 25%(?). Taktiež by som asi znížil jej presnosť na 50%.

Súhlasím so znížením HP turrety. Tuším má teraz 400 HP. Znížiť to o 150(?) teda na 250 HP. (ak by sa, ale upravoval jej dmg, fire rate a presnosť tak by som HP možno aj nechal alebo to znížil max na 300HP)

Ak by sa znížoval celý jej dmg, fire rate a presnosť tak by som reakčný čas nechal tak + viem si predstaviť, že by sa bugovala a nestrielal by vôbec. Ale nie zlý nápad.

Ak by došlo ku takémuto nerfu tak by som tu turretu nechal v adrenalín menu za 100 adrenalínu.
Uživatelský avatar
piggie
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 104
Registrován: 02 úno 2018, 13:31

Re: Nerf Turrety

Příspěvekod ReXy » 17 úno 2022, 14:05 VIP

Já jsem spokojený s turetou. :D Jakmile je více hráčů, tak to není problém. Je tam přece od toho, aby nějak zdržela hráče. Vždy ji rozbiješ, nebo se schováš, či použiješ teleport. A když jsme už u toho... Problém je portovací granát se spawn ochranou, že Piggie? :lol:
Mužeš mít buď výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí.
Love what you do, do what you love.
Uživatelský avatar
ReXy
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 2557
Registrován: 13 dub 2015, 12:12
Bydliště: Pandora

Re: Nerf Turrety

Příspěvekod DominooCz » 17 úno 2022, 21:19 VIP

ReXy píše: Problém je portovací granát se spawn ochranou, že Piggie? :lol:

No neřekl bych, že to je jediný problém :D že Piggie :D
ObrázekCS 1.6 Admin
Uživatelský avatar
DominooCz
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 307
Registrován: 04 led 2019, 20:15

Re: Nerf Turrety

Příspěvekod Friskyy » 18 úno 2022, 08:04

Myslím si že by stačilo snížit přesnost turety na 50% a HP tak na těch 250. Jinak je to v pohodě podle mě :)
Bez ohledu na to jak jsi šílený, vždy existuje někdo, kdo tvoje šílenství dokončí.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198799557570/
Uživatelský avatar
Friskyy
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 343
Registrován: 26 bře 2020, 19:10

Re: Nerf Turrety

Příspěvekod kanyETL » 19 úno 2022, 12:52

Tiez som za znizenie HP turrety a jej presnost
Uživatelský avatar
kanyETL
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 93
Registrován: 31 bře 2019, 09:06
Bydliště: Nitra

Re: Nerf Turrety

Příspěvekod Crissis » 21 úno 2022, 23:57

úprimne turreta nieje až taká hrozba ... dá sa s ňou naozaj lahko vysporiadať. Pokial ju niekde vydíš položenú stačí od rohu strielať a bez problémov ju zničíš bez toho aby ťa zabila. AK ju Enemy postaví hneď pred tebou stačí ti na jej zničenie pár nábojov a okamžije je dole. To už naozaj väčší problém je ten teleportovací granát s ktorým sa dá cez bug dostať na enemy spawn(alebo kdekoľvek na mape) s ochranou . Turreta má svoje obmedzenia s ktorými si 99% ludí dokáže poradiť. A hlavne je tam od toho aby zablokovala na tých pár s. nepriatelom cestu ak ju nikto nezničí (vzhladom k tomu že adrenalín to míňa neskutočne rýchlo) je to naozaj otázka pár sekúnd čo tam tá turreta je . Viac škody hráč dokáže napáchať ak si vezme Invis ako keď postavý turretu.
Uživatelský avatar
Crissis
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 48
Registrován: 03 bře 2014, 00:05

Re: Nerf Turrety

Příspěvekod WOMANIZER » 22 úno 2022, 16:24

crissis ty si mimo ako nikdy.... ked budes strielat do turrety cez ten roh ako pises tak kazdy druhy naboj ju ani netrafi a ten co ju trafi da este slabsi dmg lebo strielas cez stenu cize takymto tempom do nej strielat ani nemusis lebo skor sama vybuchne.....

dalsia vec vobec nezerie tak rychlo adrenalin ako vravis... neraz sa mi stalo ze ma zacal zabijat kemp meter predtym nez vybuchla (polozis turetu, das 2-3 killy, tvoj team donesie vlajku a mas o 50% dlhsi cas turety ako by mal byt)

plus mi napada ako pises s tym invisom nebolo by odveci spravit to tak aby turreta nemohla zamierit invis hraca, sice neviem ako narocne by to bolo nakonfigurovat ale to by mohol byt ako taky 1 counter turrety... zatial nema ziadny

popripade ju na niektorych mapach zakazat ako sa zakazala laser mina na italy....take dust4ever2 to je snad turret heaven tam neni minuta bez turrety ak je plny server ( pripadova studia zo vcera: hraci si nadavaju do kemperov a nakoniec z nich vypadne ze radsej budu kempit pri svojej flage popriapde spawne ako ist po enemy flagu kde je to sama turreta)
AllEyezOnMe
Uživatelský avatar
WOMANIZER
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 186
Registrován: 27 črc 2016, 22:23

Re: Nerf Turrety

Příspěvekod Crissis » 23 úno 2022, 13:38

strielať od rohu .. nie cez roh ;) to sú 2 rôzne pojmy. To že sa správaš ako skôlkar ktorému nikto nedoprial slušné vychovanie je jedna vec(nie raz si to dokazoval aj v hre) ale načo zbytočne kaziť niečo čo funguje a pokial máš aspon minimálne Iq nemáš problém sa s tým vysporiadať ? Viem si predstaviť že by tá turreta mala aj horšie nastavenia. Navyše kto ti káže tam stáť a čakať poči tá turreta zmizne ? keď si neni schopný ju zničiť tak je najjednoduhšie sa otočiť a ísť druhou cestou. Ale zas chápem prečo to teba až tak škrie že tam je, lebo akonáhle ju niekto postaví nemôžeš si tam kvoknúť a obstrelovať na ďialku Enemy ktoré utekajú s vlajkou. Je to niečo čo je súčastou Ctf a doteraz s tým nikto nemal nieaký extra problém.
Uživatelský avatar
Crissis
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 48
Registrován: 03 bře 2014, 00:05

Re: Nerf Turrety

Příspěvekod WOMANIZER » 23 úno 2022, 18:05

vies totiz nie vzdy sa ta turreta da obist... docela ma udivuje ze takemu inteligentovi akym sa snazis aspon vo virtualnom svete byt nie su zname zakladne mechaniky ctf modu :lol:

ako troll beriem... inak tomu ani sam neveris co tu pises
AllEyezOnMe
Uživatelský avatar
WOMANIZER
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 186
Registrován: 27 črc 2016, 22:23

Re: Nerf Turrety

Příspěvekod Crissis » 23 úno 2022, 18:55

prezraď mi kde niesu aspon 2 cesty na nieaké miesto ? (ak tu teraz neberieme napr. rovno miesto kde je flaga) ? všade sa dá dostať dvomi spôsobmi(normal cesta + väčšinou cesta cez enemy spawn) . Tá turreta je výhoda ktorá je poskytovaná Evip hráčom, nepoviem pol slova keby to môže mať každý človek tak ano bolo by to moc ale ani tých Evip tam nehráva zas tolko aby to nieako extra narúšalo hru. Ver mi že tu sú servery kde ti ViP dáva podstatne "lepšie" výhody ktoré podstatne viac znevýhodňujú normálnych hráčov ako tu na CTF. Naozaj nevidím problém v tom keď predomňa niekto postaví turretu ju buď rozstrielať alebo behnúť za roh a počkať/obstrelovať ju poči ju zničím a hrá sa ďalej. Navyše aj tý ViP hráči to nedávajú až tak často ako tu prezentuješ, väčšina ludí ten adrenalín skôr využíva na Invis ... Turretu dáva väčšina ludí len v prípade že berie vlajku alebo sa snaží uchrániť svoju a aj to len zriedka.
Uživatelský avatar
Crissis
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 48
Registrován: 03 bře 2014, 00:05

Re: Nerf Turrety

Příspěvekod eXtr3mer » 24 úno 2022, 20:51

Myslím, že Rexy to napísal najvýstižnejšie, teda aspoň čo sa týka turrety :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: Nerf Turrety

Příspěvekod WOMANIZER » 26 úno 2022, 14:32

WOMANIZER píše: predpokladam ale ze aj tak nic z toho neprejde :D


Jasná mozte zmazať tento alibistický pokus o zmenu
AllEyezOnMe
Uživatelský avatar
WOMANIZER
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 186
Registrován: 27 črc 2016, 22:23


Zpět na CTF Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků