Volná debata o kostičkách v Minecraftu.

Problém s Minecraftom na hernom ntb

Příspěvekod G3n3r3l » 13 bře 2022, 09:05

Zdravím, prejdem rovno k veci:

Mám herný ntb s 8gb RAM a Minecraft aj tak nestíha. Nikdy predtým som problém nemal. Asi pred mesiacom sa mi stalo, že som spustil MC a zrazu mi sekol celý ntb a normálne mi vyhodilo modru obrazovku s textom: Your device ran into problem and needs to restart. We are just collecting some error info, and then we will restart for you. Nikdy predtým mi MC nič nerobil. Povolil som 7GB RAM aby to išlo ako drak. Povolil som aby šiel mc na vysokovýkonný procesor NVIDIA a stále nič. Mesiac to ide normálne nič sa nedeje a zrazu v jeden deň nič, ani to nespustím.

Hrám iba na súkromnom serveri. Na serveri sú farmy zo Scicraftu s vysokým dropom za hodinu. Nič mi to nerobilo. nezhadzovalo mi fps. vždy mi to šlo tak na minimálne 120fps občas keď sa spustila veľká farma klesli fps na 40 ale to bolo tak všetko. Viete mi niekto poradiť čo sa to deje s mojim ntb? Niečo mechanického sa odpálilo? Upozornujem, že na ntb prakticky nič okrem pár filmov, materiálov do práce a mc nič nemám, žiadne virusy. Kedysi mi ukazovalo cez správcu uloh cez výkon, že mc žral aj 5GB ram a všetko šlo v pohode. Teraz ak sa mi to vôbec podarí zapnuť mi ukaže, že mi to žerie 2GB RAM a už padne skoro celý ntb. Kde môže byť problém?
Pravidlá sú len barličky pre hlupákov ktorí sa nevedia rozhodovať sami
Uživatelský avatar
G3n3r3l
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 85
Registrován: 01 pro 2018, 11:57

Problém s Minecraftom na hernom ntb

od Rumcajz » 13 bře 2022, 09:05

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků