Vše ohledně kategorie serverů: Zombie Servery

basebuilder

Příspěvekod gabcolukas » 14 bře 2022, 18:48

Dobrý deň, poprosil by som vás o stručné informácie k BB NEW serveru,

aké máte plány s ním.. ako chcete docieliť, že opäť sa ten server rozbehne..

akože kúpil som si EVIP a ma to dosť mrzí, že som ho len krátko využil a fakt ma ten server bavil.. a sú to zbytočne vyhodené €... máte plány tento server zrušiť? lebo ja by som rád chcel to EVIP nejako využívať a voči nám to nie je fér, že sme si zaplatili službu, ktorú nevyužívame a len portál je plusový a my stratoví hráči..

vytvoríte napr. možnosti ako napr. náhrada, vrátenie € alebo časť ,,, nejaké zľavy na EVIP na iných serveroch..
Ja by osobne ocenil pri takejto situácií, že by som dal pre hráčov BB nejakú zľavu napr. 20% na vip a 20% na evip.. nejaký kód, ktorý by prišiel na email alebo fakt niečo pre nás vytvoriť...
Ďakujem za info
gabcolukas
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 49
Registrován: 09 led 2021, 22:44

basebuilder

od Rumcajz » 14 bře 2022, 18:48

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: basebuilder

Příspěvekod eXiii » 16 bře 2022, 00:06 VIP

Ahoj, no asi zkráceně, ted mnoho hráčů čeká na reset. Bohužel ještě nevíme kdy bude, měl být už před měsícem, ale snad bude v co nejbližší době. BB je sám o sobě dost hranej a myslím že po resetu to znova ožije :)
Uživatelský avatar
eXiii
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 685
Registrován: 11 led 2018, 18:49

Re: basebuilder

Příspěvekod eXtr3mer » 19 bře 2022, 21:55

Reset je fajn a vždy ten server oživí, ale nedá sa robiť každý mesiac.. K čomu zbierať vylepšenia, keď bude hneď reset. Ďalej píšeš o stratových hráčoch, pritom tam všetci môžete stále hrať. To, že tam nebol reset nejakú dobu predsa ničomu nevadí.

Server sa v najbližšej dobe určite rušiť nebude. S náhrada, vrátením peňazí či zľavami tiež nepočítaj :)

Reset prebehne už čoskoro, každopádne z môjho pohľadu vidím skôr chybu v komunite. Pretože hrať tam 2 týždne po resete a potom povedať, že je to zbytočné a je treba ďalší reset je trochu nezmyselné...
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na Zombie Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků