Vše ohledně kategorie serverů: Public Servery

Servery laguju

Příspěvekod atai25 » 06 dub 2022, 22:13

Zdravím Vás posledný mesiac som si všimol na public serveroch že, divné to tam laguje ... ( Určite to není mojím internetom mám ho optický, ani Pc... ping mám.. 15 ...FPS tiež v poriadku...) Všimol som si že latency serveru divné skáče príklad je začiatok kola server má ping 18-22 a hneď o pár sekúnd skočí 60-80 asi na 1-2 sekundy ... najradšej mám keď to spraví pri streľbe a hlavne to robí problém keď som roky zvyknutý dávať fastzoomy s awp dosť ma to série že kvôli tomu kapem a dá má total ,,bot'' pre lag .... A dosť za deň sa server aj zasekava aj na 15-30 sekúnd ...niekedy sa stane že keď to takto sekne server spadne aj pár krát do dňa ( dosť hráčov to štve ..... Najviac hrám na de_dust 2 only 1 od roku 2010 a takto sa server nespraval ani v roku 2010 keď som mal aj obyčajný internet v tých časoch bežal server hladko... Tak isto som si všimol že server má problém znášať keď je pár hráčov (stačí aj jeden ) pripojených s pingom 80-100 ..a server už má s tým problém .... Tak isto aj hráči pre ktorých je ťažšie zasiahnuť daného hráča čo takto laguje... Len taký môj postreh ....
atai25
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 44
Registrován: 05 zář 2018, 16:51
Bydliště: Bardejov

Servery laguju

od Rumcajz » 06 dub 2022, 22:13

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Bardejov

Re: Servery laguju

Příspěvekod eXtr3mer » 09 dub 2022, 12:13

Ahoj, ďakujeme za upozornenie, aktívne sa venujeme hľadaniu problémov, ktoré tu popisuješ :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na Public Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník