Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z]Práva na pub. Návrat

Příspěvekod Frinterko » 25 dub 2022, 15:09

Ahoj, rád by som sa po čase vrátil do A-Teamu :-)

Nick v hre: Frinter

Nick na fóre: Frinterko

Profil na fóre: frinterko-u62488.html

Vek: 22

Steam nick: Frinter

Steam ID: STEAM_0:0:63902192

Hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/hl ... ayer=14356

Nejaké bany alebo prehrešky: Na portály Gamesites: Neviem presný dátum, ale niekedy septembri 2018 som dostal ban na knife servery (ban s názvom vláčik). Kedže knife vôbec nehrávam a zavolal ma tam kamarát z JB, tak som vôbec nepochopil. Bol som na servery asi 3 minúty išiel som rovno ponad takú priepasť a zrazu takýto ban. Takže ihneď po tomto bane som si išiel zisťovať čo to znamená. Nakoniec som to zistil a pochopil, že keď sú hráči v útvare vláčik dopadajú ako ja. Na žiadne iné bany si nespomínam, možno z dávnych čias. Ešte si spomínam, že na servery Aim som pár krát. Keď sa povie pár tak sa myslia väčšinou dva. Možno to bolo viac ako dva možno dvakrát, stalo sa to, že v chate som si vymenil s niekým názor. Žiadnym brutálnym spôsobom. Viem, že určite raz sa to stalo s hráčom menom Sembi, s ktorým v prítomnosti nemám žiadny konflikt. Toto všetko je z roku 2018

Mimo portálu Gamesites: Nie som si toho vedomí iné portály nehrávam.

Niečo o sebe: Som Henrich... Čo vám budem hovoriť, kto ma pozná vie všetko čo potrebuje. Už som tu Adminom bol, bez komplikacií, ale nakoľko som mal príliš veľa pracovných povinností, tak som to ukončil. Inak je všetko ako bolo, až na to, že mám teraz omnoho viac času. Tak mi prišlo ako vhodné znovu prispieť mojou prítomnosťou.

Prečo by som sa chcel stať adminom: Admin podľa môjho názoru je to také malé povolanie, nechcem to prirovnávať k práci v reálnom živote. Je to povolanie, v ktorom by si mal byť k dispozícii ľudom (v tomto prípade hráčom), ktorý sa na teba spoliehajú a očakávajú, že keď ťa kontaktujú im pomôžeš/poradíš. Presne takto by som chcel na portály gamesites pomáhať. Pomáhať hráčom mladším/starším hráčom, ktorý o to stoja a potrebujú to. Ďalej je Admin niečo ako strážca/policajt. Musí dohliadať vo svojom teritórium alebo vo svojej oblasti aby všetko plynulo ako má, aby neboli zbytočne porušené pravidlá, ktoré sa musia dodržiavať. Pretože neznalosť pravidiel nikoho neospravedlňuje. Určite hlavne chcem pomáhať portálu gamesites.


Žiadosť som okopíroval starú. S menším pozmenením :)


Veľmi pekne ďakujem za čas, ktorý ste venovali môjmu príspevku a budem čakať na vašu odpoveď.
Prajem pekný zbytok dňa. :)
Cs 1.6 Admin 4.4.2020
Uživatelský avatar
Frinterko
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 21
Registrován: 11 říj 2018, 19:34

[Z]Práva na pub. Návrat

od Rumcajz » 25 dub 2022, 15:09

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Práva na pub. Návrat

Příspěvekod Seweee » 25 dub 2022, 16:16

Ahoj, no nevím...byl jsi přijat, chvíli na to zrušený za neaktivitu, to stejné se dělo i potom. Nevidím nikde záruku, že by se to nestalo znova. Navíc po dvou letech příspěvek a hned žádost o práva, bez projevení jakékoliv snahy. To nevypadá moc dobře. Takže zkus nahrát ještě nějakou aktivitu, nahlašuj do PP a ozvi se mi.

Zamítnuto.
Co může být horší, žít jako zrůda, nebo zemřít jako dobrý člověk?
Uživatelský avatar
Seweee
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 2621
Registrován: 18 zář 2015, 17:44


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků