I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyriešené] JB/1 noonecarres (Wawle)

Příspěvekod Complet » 24 dub 2022, 13:10

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/profiles/76561199097687040

Popis situace/prohřešku admina: Začíná kolo, jdu si pro Maca s tím, že krásně zabiju ctčka, stoupnu si před zbrojku začnu dělat animace. Animaci jednu a jedinou !loser mam nabindovanou a pokaždé co zmačknu pismeno "y" začnu vykonávat animaci. Samozřejmě jako vždy ji spamuju, abych rozptýlil nepřítele. Jdu na konkrétně mapě jb_undertale_v1e směr na strafejump, s tím že enemy ctčko už ví že mam maca a nikdo jiny před zbrojkou nestojí. Přitom si náramně vychutnávam svoje jídlo, abych jako lidský tvor přežil. zastavím se u rohu a zmáčknu "y". Neuvědomím si že jsem v animaci a otočím se směrem na zbrojku. Ihned asi po 0.25 sekundách ji zruším a běžím na strafejump, skočím si, dodělám strafe a vidím, že mi přislušný admin napsal že zneužívam pohled 3. osoby. Jdu se vyhealovat kouknu na zbrojku a sám jako hříšník třeba tři metry od te zdi udělám znovu animaci VŠAK ANI SE NEKOUKNU NA ZRBOJKU, takže by jsem žádné info nedostal, stejně by mi to v ničem nepomohlo. Jsem zkušený a vím že s macem bych na 30 metrů v životě nemohl zabít hráče s puškou. Ihned za dalších 0.50 sekundách animaci zruším ano trochu jsem (admina vyprovokoval, nebudu lhát). Nevidím proto vubec žádný problém v daném klipu, s tím že jsem nikdy a nikdy nebudu zneužívat pohled 3. osoby, protože sám pravidla znám a sám bych se chtěl podílet na tvorbě portálu a stát se adminem. Proto by mi všechny přitomné bany/potíže udělali jen do budoucna problémy.

Důkaz o jeho pochybení: https://easyupload.io/8gegts
★ Cσmplεt ★
Complet
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 09 zář 2021, 16:03

[Vyriešené] JB/1 noonecarres (Wawle)

od Rumcajz » 24 dub 2022, 13:10

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: JB/1 noonecarres (Wawle)

Příspěvekod Wawle » 24 dub 2022, 13:25 VIP

Zeptám se tě na něco, neodpovídáš.
Pro jistotu to uděláš ještě jednou, aby jsi schválně provokoval a potom se divíš, že dostaneš ban.

Complet píše:Jdu se vyhealovat kouknu na zbrojku a sám jako hříšník třeba tři metry od te zdi udělám znovu animaci VŠAK ANI SE NEKOUKNU NA ZRBOJKU, takže by jsem žádné info nedostal, stejně by mi to v ničem nepomohlo.


Já fakt na serveru nevidím, kam se díváš, každopádně z principu logiky když zalezeš za roh zdi, tak se budeš dívat přes zeď na zbrojku/CT apod.

Protivneyyy píše:Zdravíčko,

admin se nám na teamspeaku omluvil a slibuje, že už se to víckrát nestane.

Stížnost oprávněná

S pozdravem,

Lucifer


Ne, díky. (Příště si nehraj na surfu.)

Za mě vše, vyčkáme na vyšší.
Ex CSGO admin
Loxo, Sappi, Wawle - tato akademická skupinka se nikdy nerozpadne
Sobectví, strach a snaha ovládat druhého zničí skoro každý vztah. Štědrost, svoboda a láska udělají z každého vztahu tu nejkrásnější romanci. — Don Miguel Ruiz


A život jde dál..
Uživatelský avatar
Wawle
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 352
Registrován: 02 dub 2021, 17:26
Bydliště: Zlínský kraj

Re: JB/1 noonecarres (Wawle)

Příspěvekod Complet » 24 dub 2022, 14:02

Wawle
Pokud ty ve spectu nevidíš kam koukám, tak tedy nechápu jak mi můžeš dát s přehledem ban, když vůbec nevíš, jestli jsem vůbec ten pohled zneužíval. Poprvé to byl jen missclick, při kterém jsem chtěl rychle vyjet z dané animace. Po druhé už to byla pouhá sranda, při které jsem ani NEZNEUŽIL pohled jen jsem udělal animaci, jako každý druhý. Kdyby mě někdo s tímhle nahlásil na forum pro PP, dost pravděpodobně by bylo video nedostatečný. to že udělám animaci na 1 sekundu, z toho 0.25 sekund se otočím směr na danou zbrojku....
Ještě se vyjádřím k tomu že jsem nereagoval. Normálním hráčům normálně neodepisuju často, proto jsem i neodepsal, měl jsi i jíné jméno než obvykle. Čekal bych nějaký přistup pomocí práv, jen na varování (grab/smack apod.) a v pohodě by se to vyřešilo hned na serveru, jenže se tak nestalo.
★ Cσmplεt ★
Complet
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 09 zář 2021, 16:03

Re: JB/1 noonecarres (Wawle)

Příspěvekod Wawle » 24 dub 2022, 14:25 VIP

Complet píše:Wawle
Pokud ty ve spectu nevidíš kam koukám, tak tedy nechápu jak mi můžeš dát s přehledem ban, když vůbec nevíš, jestli jsem vůbec ten pohled zneužíval.

Logika?
Complet píše:Poprvé to byl jen missclick, při kterém jsem chtěl rychle vyjet z dané animace. Po druhé už to byla pouhá sranda, při které jsem ani NEZNEUŽIL pohled jen jsem udělal animaci, jako každý druhý.

Jednu z těch dvou animací jsem ti vypl já grabem.
Complet píše:Normálním hráčům normálně neodepisuju často, proto jsem i neodepsal, měl jsi i jíné jméno než obvykle.

Tak začni odepisovat.
Complet píše:Čekal bych nějaký přistup pomocí práv, jen na varování (grab/smack apod.) a v pohodě by se to vyřešilo hned na serveru, jenže se tak nestalo.

Máš mi normálně odepsat, když ne, tak se nediv, že se dostaneme do této situace. Taky ještě vyloženě schválně uděláš další animaci na stejném místě, trošku nepobírám toto.

Teďka je to finální, vyčkáme oba na vyjádření někoho z vyšších.
Ex CSGO admin
Loxo, Sappi, Wawle - tato akademická skupinka se nikdy nerozpadne
Sobectví, strach a snaha ovládat druhého zničí skoro každý vztah. Štědrost, svoboda a láska udělají z každého vztahu tu nejkrásnější romanci. — Don Miguel Ruiz


A život jde dál..
Uživatelský avatar
Wawle
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 352
Registrován: 02 dub 2021, 17:26
Bydliště: Zlínský kraj

Re: JB/1 noonecarres (Wawle)

Příspěvekod Complet » 24 dub 2022, 14:54

Logika? - Pomocí tvé úvahy by jsi měl banovat každého hráče, který jen použije animaci u jakékoliv zdi....
Jednu z těch dvou animací jsem ti vypl já grabem. - Při hře jsem si žádného grabu nevšiml, koukl jsem se i na demo, kde není vidět žádný grab, jen jsem animaci pomoci levého tlačítka vypl.
ZDE důkaz o nepoužitém grabu na demu: https://easyupload.io/w35hk6
Tak začni odepisovat. - Nevidím důvod odepisovat hráči, kterého jsem podle nicku v životě neviděl, neznám ho. Hlavně to není moje povinnost, jakožto normální hráč.
Proto nechápu argument, ale dobře...
vyloženě schválně uděláš další animaci na stejném místě, trošku nepobírám. - Žadné pravidla neurčují kde smím a nesmím použít animaci (krom bugování mapy apod.)
Beru to jako unáhlené z tvé strany :)
★ Cσmplεt ★
Complet
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 09 zář 2021, 16:03

Re: JB/1 noonecarres (Wawle)

Příspěvekod Complet » 24 dub 2022, 16:56

Zde jen dodávám vyjádření https://ctrlv.cz/xPDg
Admin vůbec nepoužil admin práva, více se neptal, napsal dvě jediné otázky.
Tudíž na serveru neřešitelné, dostal jsem ihned ban.
Nepřípadá mi to jako správné jednání ze strany admina, který by měl být neunáhlený...
★ Cσmplεt ★
Complet
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 09 zář 2021, 16:03

Re: JB/1 noonecarres (Wawle)

Příspěvekod DellisSk » 26 dub 2022, 17:22

Complet píše:Logika? - Pomocí tvé úvahy by jsi měl banovat každého hráče, který jen použije animaci u jakékoliv zdi....
Zaujimáve používať animáciu len za tou istou stenou aby si videl priamo na dvere zborjky bolo to jasné zneužutie nieje tu čo riešiť.
Complet píše:Jednu z těch dvou animací jsem ti vypl já grabem. - Při hře jsem si žádného grabu nevšiml, koukl jsem se i na demo, kde není vidět žádný grab, jen jsem animaci pomoci levého tlačítka vypl.
No stačilo ti to na zneužitie animácie teda 3 pohľadu
ZDE důkaz o nepoužitém grabu na demu: https://easyupload.io/w35hk6
Complet píše:Tak začni odepisovat. - Nevidím důvod odepisovat hráči, kterého jsem podle nicku v životě neviděl, neznám ho. Hlavně to není moje povinnost, jakožto normální hráč.
Proto nechápu argument, ale dobře...
Tu admin trochu pochybil pretože si nemohol vedieť že je admin nepoužil žiaden náznak toho no stále ťa to neoprávňuje zneužívať 3 pohľad
Complet píše:vyloženě schválně uděláš další animaci na stejném místě, trošku nepobírám. - Žadné pravidla neurčují kde smím a nesmím použít animaci (krom bugování mapy apod.)
Beru to jako unáhlené z tvé strany :)
Admin nejednal unáhlene bolo očividné že túto animáciu a 3 pohľad využívaš pre svoju výhodu. Zamietnuté.
Uživatelský avatar
DellisSk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 150
Registrován: 04 zář 2019, 18:45
Bydliště: Luník IX

Re: JB/1 noonecarres (Wawle)

Příspěvekod KhalDenny » 28 dub 2022, 15:43 VIP

Ahoj,
1. Ešte sám si poslal dôkaz, že ten pohľad 3. osoby si zneužíval :lol: :lol:
=> Ban bol oprávnený
2. Nechcem vidieť žiadneho hráča snažiaceho sa takto nachytávať adminov, ak niekto dostane za to ban, že to takto budete robiť naschvál.
=> ban bude oprávnený, pretože nevidím iný dôvod prečo by si sa k tej stene takto dával aby si robil animáciu.
3. Admin by mal upozorňovať ako admin a nie ako hráč => napísať to do chatu aspoň ako admin, alebo dať správu na sklo, toto je jediné v čom wawle pochybil a dúfam to už pochopí.

Vyriešené.
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1667
Registrován: 03 pro 2016, 00:19


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků