I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] Life_ / JB 1 / Baiting navadzanie k free VD

Příspěvekod DellisSk » 28 dub 2022, 13:40

Název tématu [Server / Nick admina]:Life_
Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/Lifess/
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Hral som na mape spy_vs_spy kde hodilo Tčko molotov z cely 3 a bolo tam samé síce som T nevidel no bol som si 100% istý že to hodilo práve to Tčko tak som ho zabil a do toho ma ešte hitlo načo mi vlastne začal písať admin Life_ na tej istej mape ako videl že to hodilo iné Tčko a že som dal teda vlastne FK následne sa to presunulo na druhú mapu kde mi tvrdil do chatu že bol v spectu a že som dal FK a teda vraj "nič nehovoril ako admin" čo je úplna somarina pretože viem že daný hrač Life_ má práva a písal mi že bol v spectu následne mi asi po 4 minútach dohadovania povedal že si to chcel len overiť čo si myslím že týmto spôsobom je to neprístupné pretože ak by sa jednalo o tú istú mapu hráč by už dávno VD dostal a teda bolo by to free VD. Bol by som rád ak by bolo Adminovi vysvetlené a dohovorené že ak si niečo chce overiť nech to robí štýlom.Si si istý že daný hrač hodil molotov ? Miesto toho aby nastala takáto situácia znova a nepadlo by free VD
Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]:Dôkaz z chatu chat z novej mapy - video kde FK nepadol myslím si že toto postačí a admin sa určite vyjadrí ak bude treba dodám aj video z novej mapy kde ma o tom presviedčal
Uživatelský avatar
DellisSk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 150
Registrován: 04 zář 2019, 18:45
Bydliště: Luník IX

[V] Life_ / JB 1 / Baiting navadzanie k free VD

od Rumcajz » 28 dub 2022, 13:40

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Luník IX

Re: Life_ / JB 1 / Baiting navadzanie k free VD

Příspěvekod byLife » 28 dub 2022, 14:33 VIP

Už na serveru jsem věděl, že jsi trochu mimo a přebíráš si věci po svém, stejně tak jako tady
Ze začátku jsem ti psal, že jsem to viděl jinak, úmyslně jsem psal, že jsem viděl jiného hráče, který hodil granát z cely a pak se odpojil, protože jsem chtěl vědět, jak budeš reagovat a jestli máš 100% jistotu, že si nedal fk a nebo si prostě udělal chybu, kterou si nebyl schopný si přiznat
Nakonec se měnila mapa, tak jsem se ještě zeptal přes voice u CT
Začal si říkat, že když ti jako admin říkám, že si mu dal fk, tak mám pravdu a dáš mu vd
Hned jsem tě zastavil, že ti nic neříkám, ale ptám se tě jako hráč ne jako admin, to jsem ti řekl 2x-3x, protože zabíjet hráče za to, že z cely někdo hodil granát a byl tam jediný je hloupost, když si nebyl schopný se přesvědčit ani skrz tabulku hráčů, kolik jich bylo a kolik jich je po zabití hráče
Pořád si říkal "když ty jako admin", pak si zemřel a už jsem to neřešil, protože si mě nedokázal pochopit
Já chtěl jen vědět, jestli máš jistotu, že si nedal fk, ale začal si to obracet na mě jako admina, tak už jsem to potom neřešil, jen ti bylo napsáno v chatu, že ho jen tak zabít nemůžeš, musíš mít jistotu, kterou si ty neměl
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Life_ / JB 1 / Baiting navadzanie k free VD

Příspěvekod Protivneyyy » 28 dub 2022, 14:52

Rád bych zde pouze dodal, že hráči jsem se snažil vysvětlit, proč by ho neměl zabíjet, když si NEMŮŽE být na 100% jistý, že ten granát hodilo T v cele s granátem. Jediné, co mi na to hráč odpověděl, cituji, „Byl jsem 9 měsíců adminem, takže znám pravidla“.

S pozdravem,

Lucifer :twisted:
Obrázek
Protivneyyy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 15 dub 2020, 18:16

Re: Life_ / JB 1 / Baiting navadzanie k free VD

Příspěvekod DellisSk » 28 dub 2022, 19:05

byLife píše:Už na serveru jsem věděl, že jsi trochu mimo a přebíráš si věci po svém, stejně tak jako tady
Ze začátku jsem ti psal, že jsem to viděl jinak, úmyslně jsem psal, že jsem viděl jiného hráče, který hodil granát z cely a pak se odpojil, protože jsem chtěl vědět, jak budeš reagovat a jestli máš 100% jistotu, že si nedal fk a nebo si prostě udělal chybu, kterou si nebyl schopný si přiznat
Chybu ktorú zistuješ tak že píšeš že si bol údajne v spectu ? A videl si že som hráčovi dal FK ? A ja som na serveru trochu mimo ? Najprv by si mohol prestať prenášať pravidlá z 1.6 na CS:GO nenadržovať a nerobiť ostatné veci ktoré očividne nezvládaš. :lol: Ale ako vidím na 1.6 už asi nemáš chuť po toľkých sťažnosťách na teba :lol: :lol: Asi ti to nevydrží veľmi dlho ani na CS:GO :D
byLife píše:Nakonec se měnila mapa, tak jsem se ještě zeptal přes voice u CT
Začal si říkat, že když ti jako admin říkám, že si mu dal fk, tak mám pravdu a dáš mu vd
Má zmysel sa hádať s adminom na serveru ? Nie pokial viem admin má na serveru stále pravdu a ak nie tak sa to rieši sťažnosťou miesto zbytočného banu
byLife píše:Hned jsem tě zastavil, že ti nic neříkám, ale ptám se tě jako hráč ne jako admin, to jsem ti řekl 2x-3x, protože zabíjet hráče za to, že z cely někdo hodil granát a byl tam jediný je hloupost, když si nebyl schopný se přesvědčit ani skrz tabulku hráčů, kolik jich bylo a kolik jich je po zabití hráče
Prečo by som sa mal presvedčiť cez tabuľku ? Ak viem že to mohol hodiť len on ? Pýtam sa hráč nie ako admin citujem "Bol som v spectu si si istý ? Daný hráč molotov nehodil hodil to ten ktorý sa odpojil."
byLife píše:Pořád si říkal "když ty jako admin", pak si zemřel a už jsem to neřešil, protože si mě nedokázal pochopit
Já chtěl jen vědět, jestli máš jistotu, že si nedal fk, ale začal si to obracet na mě jako admina, tak už jsem to potom neřešil, jen ti bylo napsáno v chatu, že ho jen tak zabít nemůžeš, musíš mít jistotu, kterou si ty neměl
Istotu ktorú som nemal ? Istotu som mal no načo sa budem hádať s adminom ? K čomu by to došlo dostal by som ban ? A sťažnosť by sa vyriešila po niekoľkých dňoch ? Teda vlastne zbytočný ban na 4h. Ktorý by sa riešil cez stažnosť. Minimálne z mojich skúseností viem že sa s adminom na serveru hádať neoplatí už minulý rok som to takto pár krát urobil a dostal som free ban neviedlo to k ničomu.
Uživatelský avatar
DellisSk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 150
Registrován: 04 zář 2019, 18:45
Bydliště: Luník IX

Re: Life_ / JB 1 / Baiting navadzanie k free VD

Příspěvekod DellisSk » 28 dub 2022, 19:07

Protivneyyy píše:Rád bych zde pouze dodal, že hráči jsem se snažil vysvětlit, proč by ho neměl zabíjet, když si NEMŮŽE být na 100% jistý, že ten granát hodilo T v cele s granátem. Jediné, co mi na to hráč odpověděl, cituji, „Byl jsem 9 měsíců adminem, takže znám pravidla“.

S pozdravem,

Lucifer :twisted:

Aha takže ty si na serveru vedel že som si nebol istý :D. Uvažuj za ostatných to ti očividne ide. :D A áno nehodlám sa zbytočne dohadovať s hráčom o tom čo nieje pravda. :D Pretože očividne tie pravidlá ovládam lepšie. :lol: :lol: :twisted:
Uživatelský avatar
DellisSk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 150
Registrován: 04 zář 2019, 18:45
Bydliště: Luník IX

Re: Life_ / JB 1 / Baiting navadzanie k free VD

Příspěvekod DellisSk » 29 dub 2022, 08:04

Protivneyyy píše:Rád bych zde pouze dodal, že hráči jsem se snažil vysvětlit, proč by ho neměl zabíjet, když si NEMŮŽE být na 100% jistý, že ten granát hodilo T v cele s granátem. Jediné, co mi na to hráč odpověděl, cituji, „Byl jsem 9 měsíců adminem, takže znám pravidla“.

S pozdravem,

Lucifer :twisted:
A konkrétne som ti povedal že ho zabiť môžem a nemá zmysel sa hádať čo si vlastne nepochopil a hádal sa kým na server neprišiel admin a nepovedal ti to čo ja :)
Uživatelský avatar
DellisSk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 150
Registrován: 04 zář 2019, 18:45
Bydliště: Luník IX

Re: Life_ / JB 1 / Baiting navadzanie k free VD

Příspěvekod Protivneyyy » 29 dub 2022, 14:27

DellisSk píše:
Protivneyyy píše:Rád bych zde pouze dodal, že hráči jsem se snažil vysvětlit, proč by ho neměl zabíjet, když si NEMŮŽE být na 100% jistý, že ten granát hodilo T v cele s granátem. Jediné, co mi na to hráč odpověděl, cituji, „Byl jsem 9 měsíců adminem, takže znám pravidla“.

S pozdravem,

Lucifer :twisted:
A konkrétne som ti povedal že ho zabiť môžem a nemá zmysel sa hádať čo si vlastne nepochopil a hádal sa kým na server neprišiel admin a nepovedal ti to čo ja :)


Ano, pokud jsi si na 100% jistý, že to hodil on, tak ho zabít můžeš.
Každopádně se mi honí hlavou, jak můžeš na 100% vědět, že to hodilo to T, když jsi ho neviděl. Asi máš nějaké speciální smyslové vnímání, protože tohle by normální člověk nedokázal odvodit.

S pozdravem,

Lucifer
Obrázek
Protivneyyy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 15 dub 2020, 18:16

Re: Life_ / JB 1 / Baiting navadzanie k free VD

Příspěvekod DellisSk » 29 dub 2022, 16:29

Protivneyyy píše:
DellisSk píše:
Protivneyyy píše:Rád bych zde pouze dodal, že hráči jsem se snažil vysvětlit, proč by ho neměl zabíjet, když si NEMŮŽE být na 100% jistý, že ten granát hodilo T v cele s granátem. Jediné, co mi na to hráč odpověděl, cituji, „Byl jsem 9 měsíců adminem, takže znám pravidla“.

S pozdravem,

Lucifer :twisted:
A konkrétne som ti povedal že ho zabiť môžem a nemá zmysel sa hádať čo si vlastne nepochopil a hádal sa kým na server neprišiel admin a nepovedal ti to čo ja :)


Ano, pokud jsi si na 100% jistý, že to hodil on, tak ho zabít můžeš.
Každopádně se mi honí hlavou, jak můžeš na 100% vědět, že to hodilo to T, když jsi ho neviděl. Asi máš nějaké speciální smyslové vnímání, protože tohle by normální člověk nedokázal odvodit.

S pozdravem,

Lucifer


Ako vidím asi niesi moc inteligentný a video ti nestačí :D. Týpek je jediný v cele v ktorej je molotov kto to mohol hodiť ?

e.Angel: Tohle není volná debata a každý si tu napsal už svoje. Lock, než si to dořeší někdo z vyšších.
Uživatelský avatar
DellisSk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 150
Registrován: 04 zář 2019, 18:45
Bydliště: Luník IX

Re: Life_ / JB 1 / Baiting navadzanie k free VD

Příspěvekod Wurst1 » 01 kvě 2022, 12:04

Prvně k pravidlu...
Hráčům se snažíme doporučovat, ať nezabíjí jen na základě "je v cele, kde se spawnuje granát". Může se jednoduše stát, že padne zbytečný freekill. Nicméně vyloženě zakázané to není.

K postupu admina na serveru...
Takhle určitě ne. Admin má být na serveru autorita a jeho slovo musí platit. Proto neexistuje nějaký výmysl "Jako hráč ti říkám, že jsem ve spectu viděl blabla..."


Life příště nebude zkoušet nějaké podivné psychologické taktiky a bude situace na serveru řešit efektivně a hlavně jako admin.

Stížnost oprávněná
, ale jelikož se nekonal žádný freeban/freevd/fk není třeba vyvozovat nějaké důsledky.
Uživatelský avatar
Wurst1
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 436
Registrován: 24 kvě 2017, 09:16


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník