I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

Re: [Čeká se] Stížnost na admina - metjů

Příspěvekod Zilp » 11 kvě 2022, 13:34

A ešte k tomu čo napísal M1lness " jestli bys nemohl jít spectnout nějakýho noname hráče s obvious WH, tak stejně radši dáš mute těm, kteří tě o něco požádají a toho hráče nakonec musí jít spectit úplně jiný admin, nebo dostane dřív ban od anti-cheatu (Pouze na 7 dní, takže za týden tu bude zase)." Nikto nerieši hackerov na gamesites možno tak málo adminov ako napríklad: Challenger, Ezzynko, atd. Alebo ban dá anti-cheat kde to je na 7 dní a o 7 dní je tu zase znova.

Zilp <3
Zilp
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 10 kvě 2022, 20:42

Re: [Čeká se] Stížnost na admina - metjů

od Rumcajz » 11 kvě 2022, 13:34

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: [Čeká se] Stížnost na admina - metjů

Příspěvekod MatthewD » 11 kvě 2022, 14:18

Zbytečně spamuješ topic s úplně jinou věcí jestli chceš nahlásit tohle co si napsal založit si topic svůj, počkejte na vyjádření vedení a nespamujte topic.
Owner of Revconnect.cz
Admin on all AIM servers.'
https://revconnect.cz/
https://steamcommunity.com/id/RealMattheww/

Obrázek
Uživatelský avatar
MatthewD
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 40
Registrován: 25 dub 2020, 18:22
Bydliště: Olomouc

Re: [Čeká se] Stížnost na admina - metjů

Příspěvekod tibcrois » 11 kvě 2022, 16:18 VIP

Zdravíčko,

Kouknul jsem se na tvůj hlstats, přečetl si adminovu verzi, kouknul jsem na video, které dodal admin a na základě toho jsem se rozhodl dát každému ze zúčastněných mute ban na 2h - za spam, provokaci, nadávky.
Doufám, že se poučíte.
Pokud 10min bany nezabírají, tak postupně přitvrdíme.

Každopádně nebudu Vám tu postupně vypisovat na vaše komenty v podobě spamu a zastání se kamarádů.

Upozornění jsi dostal - "Klid.", admin Vám nebude postupně psát "Toníku uklidni se, Adame ty taky, Davide neříkej vulgarismy, Michale neprovokuj". Pokud jsi to nepochopil, tvoje chyba. I když oba víme, že moc dobře víš, co pak bude následovat, protože tohle není jediný ban, který máš na svým kontě (od matthewa, deepa, decoye, wegazze, mattyho a ezzynka).
Moc dobře víš, že admin vidí chat a pošleš tam definici, za účelem provokovat dál.

Věřím v to, že kdyby někdo slyšel vaše komentování, tak by jste dostali bany dříve.

Komunikace není zakázaná, pokud tím nekazíte hru ostatním. Určitě víte, že existují aplikace jako Ts, Dc atd, tak to využijte a jděte si spamovat, nadávat tam.

Stížnost zamítám.

V případě, že potřebuješ něco dovysvětlit (třeba jak se máš chovat), neváhej mi napsat do pm, rád ti pomohu. díky čau
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14

Předchozí

Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník