I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Stížnost oprávněná] JB3/Wawle

Příspěvekod Kroker » 14 kvě 2022, 11:31

Odkaz na Steam profil admina:
https://steamcommunity.com/profiles/76561199097687040/


Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]:
Je poslední kolo jsem simon a dávám atrakci kterou jsem vymyslel. Používám bloky a přitom komentuju co dělám aby se to více vysvětlilo protože vím že to nemám moc na jazyku to vysvětlení té atrakce. Padnou (podle toho jak jsem to počítal) čtyři nadávky a to jsou:
2x vole
2x "já to seru" nebo něco podobného

Na serveru ve finále byli dva admini DanRub a VlogerLP (wawle), DanRub se jen smál a neřešil ty nadávky (podle mě) zatím co wawle si počítal na své kalkulačce kolik jich řeknu a na jak dlouho mi ban může dát, přičemž jediné co jsem se na serveru snažil udělat bylo postavit mojí atrakci a pobavit hráče. Jako sice to je 10minut což mi vůbec nevadí když ten admin musí tak ať, ale jeho přístup, jak čekal celé kolo na tu chvíli kdy mi dá mute abych příští mapu nebyl u CT (dle mého názoru) jenom z důvodu vychcanosti je docela extrém. Vůbec bych ho sem nedával protože to je jen 10min ale to co řekl nakonci mapy (asi mu to dodalo dopamin) a ten způsob jak on řeší (ó velké hříšníky) kteří na serveru dělají atrakci a snaží se nedostat ban je docela fakt problém.

Osobně si myslím že toto je problém. Nebudu tady zas mluvit o tom jak admin má být příklad protože se to stejně nezmění.


Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]:
http://mysharegadget.com/857534817 od doby co se připojil wawle to znamená cca předposlední až poslední kolo.


Jestli se v něčem mýlím tak mě upozorněte dole. ↓
Uživatelský avatar
Kroker
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 331
Registrován: 22 srp 2020, 20:10
Bydliště: Gym

[Stížnost oprávněná] JB3/Wawle

od Rumcajz » 14 kvě 2022, 11:31

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Gym

Re: JB3/Wawle

Příspěvekod Wawle » 14 kvě 2022, 12:00 VIP

Dobrý,

Nebyl jsem vychcaný, popravdě jsem ani nevěděl, že je poslední kolo. Ban jsem ti udělil až poté, co skončilo kolo, protože jsem ti tu atrakci nechtěl zkazit.
Sám tady píšeš, že jsi nadával, tudíž nevidím předmět stížnosti a jestli je předmět stížnosti to, že jsem na konci kola řekl: „Na toto jsem čekal, gg.“, tak dáváš unikátní stížnosti. To, že Dan není schopný řešit nadávky (vole za nadávku neberu), není už můj problém.
Chápu, že tato generace pomalu nezná slušnou řeč, ale třeba místo "se*u na to" se dá použít "kašlu na to".
A ano, zrovna ty jsi ten ó velký hříšník. Nauč se mluvit slušně a bany dostávat nebudeš. A kdyby ses tu chtěl vymlouvat na to, že jsem tě třeba ani neupozornil, tak jsem nemusel.
Hezký den
Actually se vsadím, že mám lepší matiku než ty lulw
Ex CSGO admin
Loxo, Sappi, Wawle - tato akademická skupinka se nikdy nerozpadne
Sobectví, strach a snaha ovládat druhého zničí skoro každý vztah. Štědrost, svoboda a láska udělají z každého vztahu tu nejkrásnější romanci. — Don Miguel Ruiz


A život jde dál..
Uživatelský avatar
Wawle
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 352
Registrován: 02 dub 2021, 17:26
Bydliště: Zlínský kraj

Re: JB3/Wawle

Příspěvekod Kroker » 14 kvě 2022, 14:11

Skončila jedna atrakce a začal jsem dávat druhou a v tu dobu jsi mě mohl zabanovat, to jsi neudělal. Nebudu se vymlouvat protože vím že s tebou je to zbytečné ;) Bohužel jsem dostal reasonable ban za dvě nadávky. (Sice na deset minut ale stížnost má své důvody)

Rychlé vyjádření:

"a jestli je předmět stížnosti to, že jsem na konci kola řekl: „Na toto jsem čekal, gg.“, tak dáváš unikátní stížnosti."


↑ Předmět stížnosti je především tvé přemýšlení, že vůbec něco takového řekneš (a vím že si to řekneš jenom kvůli tomu že jsem to já ;) ) a že kvůli tomu šlo docela vidět že jsi mi ho chtěl dát na konci kola. Normálně jsi mi ho měl napálit po konci té jedné atrakce jak se řiká :D.

"To, že Dan není schopný řešit nadávky není můj problém. "

↑ Né že není schopný řešit nadávky, on k tomu doposud nemá žádný důvod když ho to bavilo. Tebe zřejmě ne :D (viz. napsal xdd do četu lmao)

"Chápu, že tato generace pomalu nezná slušnou řeč, ale třeba místo "se*u na to" se dá použít "kašlu na to". "

Podle Urban Dictionary je výraz používán jako reakce na absolutní hloupost vyřčenou příslušníkem starší generace, kterou ani nemá cenu vyvracet. OK BOOMER.

A ano, zrovna ty jsi ten ó velký hříšník.

↑ Jsem poctěn že jsi o mně ty něco takového myslíš :D *DEAD* Akademig Wawle: xdd počkám si raději na vyjádření někoho jiného vojíne :D

protože jsem ti tu atrakci nechtěl zkazit.

↑ Jak laskav ♥

Upřímně si řekněme, že mi dáváš takové bany jen na základě toho že mě nemusíš upozorňovat a dělá ti to dobře.. :D


Vyčkáme si na vyjádření kontrolerů. ↓

Protože máš tu kalkulačku zapomněl jsi ? :D
Uživatelský avatar
Kroker
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 331
Registrován: 22 srp 2020, 20:10
Bydliště: Gym

Re: JB3/Wawle

Příspěvekod Wawle » 14 kvě 2022, 16:13 VIP

Jediné na co jsem se z toho výpisu podíval, tak bylo to video nad kterým se všichni smějem.. :lol:

A jediná rozumná věta: „Vyčkáme na kontrolující.”
Ex CSGO admin
Loxo, Sappi, Wawle - tato akademická skupinka se nikdy nerozpadne
Sobectví, strach a snaha ovládat druhého zničí skoro každý vztah. Štědrost, svoboda a láska udělají z každého vztahu tu nejkrásnější romanci. — Don Miguel Ruiz


A život jde dál..
Uživatelský avatar
Wawle
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 352
Registrován: 02 dub 2021, 17:26
Bydliště: Zlínský kraj

Re: JB3/Wawle

Příspěvekod Kroker » 14 kvě 2022, 18:22

Jediné na co jsem se podíval byl ten hezky smějící se smajlík.. :D

Rozumné věty :
-


Zbytečné věty :
Jediné na co jsem se z toho výpisu podíval, tak bylo to video nad kterým se všichni smějem.. :lol: A jediná rozumná věta: „Vyčkáme na kontrolující.




VYČKÁME SI NA VYJÁDŘENÍ KONTROLERŮ
Uživatelský avatar
Kroker
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 331
Registrován: 22 srp 2020, 20:10
Bydliště: Gym

Re: JB3/Wawle

Příspěvekod KiziaR » 15 kvě 2022, 16:05 VIP

Ahoj, co jsem pochopil, tak tam padly jen nadávky co napsal právě Kroker. Za to banujeme?
Nejsou to nějak poškozující slova a nevidím důvod za to banovat hráče. Jen kdyby se to používalo v extrémním množství a tady to určitě nebylo.

Když už má být ban, tak se nečeká na konec kola, ale na 1. vhodnou situaci.

Wawle nebude banovat každé nevhodné slovo.
Kroker se pokusí zmírnit ty "nadávky".

Stížnost oprávněná.
Uživatelský avatar
KiziaR
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 700
Registrován: 01 kvě 2016, 19:18


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník