I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] whh/jailbreak

Příspěvekod vkrvimammdma » 20 kvě 2022, 10:12

http://hltv.fakaheda.eu/20312-220519142 ... lf.dem.zip

19:35 - simon ukonci vd a rekne at jdou na blok, vd nevi kam ma jit a toulá se po mapě
20:13 - ct da vdčku opravneny kill
21:45 - whh říká, že by měl daný hráč dostat vd, protože nevěděl, kam má jít. (hráč vd nechtěl, protože byl empty server, ale to nic nemění na tom, že whh nahlašoval fvd.)
vkrvimammdma
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 19 dub 2022, 10:33

[Vyřešeno] whh/jailbreak

od Rumcajz » 20 kvě 2022, 10:12

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: whh/jailbreak

Příspěvekod Whh » 20 kvě 2022, 10:52 VIP

Ahoj,

je to přesně jak píšeš, hráč nevěděl kde se nachází "temple", proto se zeptal i do chatu kde to je. Následně simon zapnul box a VD se šlo boxovat. VD jsem hráči nahlásil proto, že CT které ho zabilo, vůbec netušilo co se dělo (ještě totéž kolo dalo jinému hráči FK a u VD nemohl vědět, zda šlo přímou cestou nebo ne). Dalším důvodem bylo to, že na serveru bylo relativně prázdno a jeho snaha zapojit byla vidět, tudíž jsem usoudil, že by to VD měl dostat.

Když se na to ale podíváme, co z této situace vzniklo: Dostal někdo "free VD"? Nedostal. Ve finále hráč, který u CT neměl co dělat dostal move, hráč co dostal FK dostal VD a nezdá se mi, že by někdo byl znevýhodněný nebo jsem někomu pokazil hru.

Jak to ale vidím, příště budu muset být přísnější i při malém počtu hráčů na serveru a budu nekompromisní.

Whh
Obrázek
Uživatelský avatar
Whh
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 689
Registrován: 27 bře 2022, 17:09

Re: whh/jailbreak

Příspěvekod vkrvimammdma » 20 kvě 2022, 11:00

není náhodou jeho chyba, že se neumí orientovat podle radaru + neznalost mapy neomlouvá ne? no dobře i když neveděl, zda šel přímou cestou nebo ne, tak mu dal "fk" bez nároku na vd, ale to furt tebe neopravnuje mu nahlasit vd :D

kdyby nebyl empty server, tak by hráč to vd dostal, takže pak by tahle stížnost podle tebe byla oprávněna a takhle je teda irelevantní jo:/
vkrvimammdma
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 19 dub 2022, 10:33

Re: whh/jailbreak

Příspěvekod Whh » 20 kvě 2022, 11:11 VIP

Ano máš pravdu, znalost mapy neomlouvá. Já jsem ti pouze napsal, proč jsem usoudil, že mu nahlásím VD. Kdyby bylo na serveru více lidí, nechal bych to být a byl bych přísnější (např. by i hráč co dal FK a následně nenahlásil VD a ani se neomluvil dostal ban na 4h k CT - v této situaci jsem mu dal jen move)

Irelevantní stížnost to rozhodně není, hráčovi jsem neměl nahlašovat VD a jak už jsem psal, příště už budu i při malém počtu hráčů na serveru přísnější a nekompromisní, aby se tato situace neopakovala.

Počkáme na vyjádření vyšších.
Obrázek
Uživatelský avatar
Whh
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 689
Registrován: 27 bře 2022, 17:09

Re: [V řešení] whh/jailbreak

Příspěvekod Kozlak » 21 kvě 2022, 17:23 VIP

Příliš nechápu, co zde admin vymýšlel. Množství hráčů na serveru v tomto případě roli nehraje, hráč mít VD neměl. V konečném důsledku se nic tak hrozného nestalo, hráč naštěstí dané VD nedostal.
Admin příště nebude ani při malém počtu hráčů na serveru vymýšlet blbosti.

Stížnost oprávněná.
Primum non nocere.
Uživatelský avatar
Kozlak
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1494
Registrován: 22 říj 2020, 12:20
Bydliště: Plzeň


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků