Volná debata o Counter Strike 2.

Nápad na nový server / CS:GO

Příspěvekod Protivneyyy » 22 kvě 2022, 13:40

O co jde?
Když jsem byl malej, tak mezi mé nejoblíbenější hry patřila hra na schovku (vsadim se, že i mezi tvé). Teď už jsem starší a asi by bylo divný, kdybych s přáteli hrál na schovku střízlivý. Takže mě napadlo, že by vedení mohlo vytvořit nový mód Hide and Seek. Je pár serverů, kteří už tento mód mají a z 95% to jsou Rusové a já bohužel rusky neumím, takže si to tam nemůžu tolik užít (ještě k tomu ta válka, pff). Ptal jsem se poměrně hodně lidí a říkali, že mi tento mód rádi uvítali.

Vysvětlení.
Jde o stejný poměr jako funguje na jb, tedy 1:3. Na začátku kola mají CT 45s čas na to se schovat na upravené mapě pro hide and seek. T je zatím uzavřeno v areálu z kterého nelze vyjít ani vidět. Po 45s se Tčku otevřou dveře a je čas lovit CT. Hodně serverů mají jako lovce třeba zombie/jason vorhees/chucky a různé strašidelné bytosti (dodává to hře děsivou atmosféru). T mají samozřejmě mnohonásobně víc HP než CT.

Další nápady
-Lze na hide and seek přidat grind systém jako je třeba levelování.
-Můžou tam být skiny pro hráče a speciální pro VIP hráče.
-Flash jako zmrazovač (hodíte granát a po výbuchu zmrazí T v okolí, každopádně může být i normální), smoke a decoy se určitě hodí také.

Věřím, že by tento mód hrálo spoustu hráčů a společně bychom vytvořili skvělou komunitu.

S pozdravem,

Lucifer.
Obrázek
Protivneyyy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 15 dub 2020, 18:16

Nápad na nový server / CS:GO

od Rumcajz » 22 kvě 2022, 13:40

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Nápad na nový server / CS:GO

Příspěvekod Wawle » 23 kvě 2022, 09:55 VIP

Zaráží mě, že by tento mód většina hráčů uvítala, protože schovka je na JB jeden z těch méně oblíbených módu.
Mby někteří hrací z All/TTT, ale podle mě by tam z JB málokdo chodil.
Ex CSGO admin
Loxo, Sappi, Wawle - tato akademická skupinka se nikdy nerozpadne
Sobectví, strach a snaha ovládat druhého zničí skoro každý vztah. Štědrost, svoboda a láska udělají z každého vztahu tu nejkrásnější romanci. — Don Miguel Ruiz


A život jde dál..
Uživatelský avatar
Wawle
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 352
Registrován: 02 dub 2021, 17:26
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Nápad na nový server / CS:GO

Příspěvekod sensation » 23 kvě 2022, 10:36

Wawle píše:Zaráží mě, že by tento mód většina hráčů uvítala, protože schovka je na JB jeden z těch méně oblíbených módu.
Mby někteří hrací z All/TTT, ale podle mě by tam z JB málokdo chodil.


Tvoje JB nikoho nezajímá; je to úplně irelevantní informace, že nikoho schovka nebaví, jelikož se herní mod hraje na JB mapě, není se pořádně kde schovat a jsou úplně jiné podmínky. Věřím, že by tento herní mod uvítala spousta hráčů, možná i classic hns by nebyl špatný nápad.
sans. | -
cs1.6 // 2012-2017
cs:go \\ 2017-2022
Uživatelský avatar
sensation
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 01 říj 2021, 06:09
Bydliště: Hradec Králové

Re: Nápad na nový server / CS:GO

Příspěvekod technyk » 23 kvě 2022, 13:33 VIP

Souhlasím s tímto nápadem, osobně jsem HnS servery před nějakou dobou hrál. Je to sranda když se můžeš vyblbnout na nějaké parkour mapě kde můžeš surfovat, šplhat na žebřících a vymýšlet nové cesty jak uniknout T. S vybavením CT taky souhlasím, i když by možná zmrazovací granáty byly trochu otravné. Leveling systém by byl taky fajn, třeba na vylepšení množství granátů a doash mrazícího granátu. Jediné co bych dodal je nějaký způsob pro výhru CT, jako je třeba otevření nějakého výherního místa po určité době či nějaký časový limit.

Wawle píše:Zaráží mě, že by tento mód většina hráčů uvítala, protože schovka je na JB jeden z těch méně oblíbených módu.
Mby někteří hrací z All/TTT, ale podle mě by tam z JB málokdo chodil.

Hide n' seek na Jailbreaku je zcela irelevantní, jelikož tohle je úplně odlišný mód. Zde by jsi měl přímo vyrobené mapy pro tento mód -> více možností se schovat, utíkat před T (na jb CT..) a také určité předměty které by jsi k mohl k útěku použít (mimo neviditelnost a insta-kill granáty které jsou na jb nyní).
                   No brain, just pain.Akademik | 24.2. 2021 - 12.6.2021 15:14 ("Co říkáš na to že bych ti přidal 6 bodů?")
Uživatelský avatar
technyk
CS:GO Developer
CS:GO Developer
 
Příspěvky: 243
Registrován: 17 zář 2017, 11:36
Bydliště: Ostrava

Re: Nápad na nový server / CS:GO

Příspěvekod SpecterCZ » 07 čer 2022, 14:16

Nedalo by se to udělat ve stylu Call of Duty Warzone?
Uživatelský avatar
SpecterCZ
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 03 srp 2020, 14:07

Re: Nápad na nový server / CS:GO

Příspěvekod Meken » 28 pro 2022, 20:34

Ked som bol mladsi, tak ma na 1.6 bavil mod w3 (verzia 4 rás s elfmi, orkmi, ľuďmi a nemŕtvymi rasami) ?
Na CS: GO som nasiel len jeden zahranicny, kde som mal vysoky ping.

Viem, ze to treba ten mod vytvorit, asi to nie je lahke, lebo neexistuje teda daky plugin co sa stiahne a proste spusti server.
Is anyone really free?
Meken
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 13 říj 2013, 20:31
Bydliště: LM

Re: Nápad na nový server / CS:GO

Příspěvekod Kikipavco » 29 pro 2022, 11:18 VIP

Furien / Zombie server :D
kikipavco 3.4.2021 / 02:10 --> idem stavať mapy na jailbreak
kikipavco 3.4.2021 / 19:11 --> už končím
Uživatelský avatar
Kikipavco
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 544
Registrován: 09 pro 2019, 23:05
Bydliště: Cely na mape clouds

Re: Nápad na nový server / CS:GO

Příspěvekod Decoyyy » 29 pro 2022, 19:10 VIP

Ocenuju napad, ale obávám se, že realizováni také o nápadu asi nbude možné. Ať už z důvodu, co jsou napsané výše a nebo jiných.
Jen bych chtěl podotknout pár věcí. Jedná se o pár nápadů, ktere by mohly být být na posud ve hvězdách novém serveru hns

1) Granáty/veci pro CT
-lepší by bylo, kdyby se daná věc musela koupit. Tzn.: Vězeň udělá taunt nebo splní svou roli, tzn. schovat se a dostal by určitý obnos peněz a za nějakou dobu si bude moci koupit danou věc. Samozřejmě věci, které by byli otravnejsi jako je Flash / smoke by byly dražší.
-zároveň by bylo dobrý udělat nějakou vymoženost, že bys mohl i nějak jinak sbírat peníze a to plněním určitých misí na mapě.
-možnosti koupě životu a armoru.
-maybe teleport o pár metrů (jedna se o dost op vecicku, která nevím, jestli by se hodila do tohohle módu, ale když už by se přidala, dal bych ji za možnost jen pro vip a hodně drahou)
-možnost koupě neviditelnosti (taktéž op)


2) Věcičky pro T

-WH granát (samozřejmě na určitou vzdálenost) anebo by to mohlo být udělane jak na ttt u traitora, že si koupí WH.
-speed (normálně by bylo T o něco rychlejší než CT, ale mohlo by si zakoupit speed)
-Hegrenade
-větší demage



Čeho se ale obávám, jestli někoho bude bavit minutu čekat a nic nedělat před tím než půjde do akce.
CSGO JB ADMIN
CSGO PUBLIC ADMIN
10% sleva na vip.gamesites.cz |
refferal code: decoy
Uživatelský avatar
Decoyyy
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 315
Registrován: 10 čer 2020, 11:02
Bydliště: refferal code: decoy


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků