Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z] Žiadosť o admina / Jailbreak

Příspěvekod LeXo101 » 24 kvě 2022, 12:30

Nick na serveru: L e X o
SID: STEAM_1:0:165083073
Sekce, na které chci práva: JailBreak
Věk: 20 let
Mé HlStats:http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497/hlstats.php?mode=playerinfo&player=160118
Bany, které jsem dostal (kdekoliv na GS): nikdy som nedostal ban na Gamesites
Něco o mně: Volám sa Alex, mám 20 rokov a bývam v Liptovskom Mikuláši.
Proč právě já: Rád by som sa stal adminom z toho dôvodu aby v našej Jailbreak komunite neboli toxický hráči. Občas sa mi totiž stalo že na dakej mape bol toxický hráč a v tu dobu nebol žiadny admin online čož by sa vďaka mojej aktivite mohlo zmeniť keďže hrávam Jailbreak každý deň. Taktiež rád pomáham novým a neskúsením hráčom.
Zkušenosti s CS:GO: V hre mam nahratých neskutočne veľa hodín (ešte pred CSGO som hrával 1.6ku) avšak na tomto steame mam len 1033 hodín.
Prípadne poznámky: na žiadnom inom servery niesom admin a ani som nikdy nebol, preto si myslím že tato skúsenosť stať sa adminom na vašom servery by mohla obohatiť moje obzory.
LeXo101
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 24 kvě 2022, 10:42

[Z] Žiadosť o admina / Jailbreak

od Rumcajz » 24 kvě 2022, 12:30

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žiadosť o admina / Jailbreak

Příspěvekod Wurst1 » 26 kvě 2022, 12:54

Zdravím,
V první řadě od tebe určitě budeme vyžadovat alespoň 5 nahlášení do sekce porušení pravidel.
Účet na fóru si založil ve stejný den jako žádost o admina, to nikdy nebudí dobrý dojem. Chceme zjistit, jestli o práva opravdu stojíš nebo to je víceméně chvilkový impuls.
Nahlášením nám ukážeš, že se tu alespoň nějakým způsobem dokážeš orientovat a pracovat se záznamy ze hry.

Taky jsem v archívu našel ban z 15.10.2021 za nadržování. Chápu ale, že jsi na něj mohl zapomenout, protože se v klasickém banlistu už nezobrazuje.

Splň tedy nahlášení a poté si můžeš znovu zažádat, né však dříve než za 2 týdny.

Zamítnuto.
Uživatelský avatar
Wurst1
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 436
Registrován: 24 kvě 2017, 09:16


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků