Vše ohledně kategorie serverů: Public Servery

Připojení k Only dust2 1

Příspěvekod JenikJenislav » 26 kvě 2022, 08:48

Zdar,

z nějakého důvodu se nemůžu připojit k Dust2 Only #1 217.11.249.92:27366.
Po dvojkliku na server se sice otevře diaologove okno, ale server se ani nezacne nacitat. Zkousel jsem odstranit server ze seznamu, pridat znova, a nic. Nevite nekdo proc co a jak?
Diky, Sedma z IX
JenikJenislav
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 26 kvě 2022, 08:27

Připojení k Only dust2 1

od Rumcajz » 26 kvě 2022, 08:48

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Připojení k Only dust2 1

Příspěvekod JenikJenislav » 26 kvě 2022, 08:58

Delas si kozy ze se zivis timhle?
JenikJenislav
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 26 kvě 2022, 08:27

Re: Připojení k Only dust2 1

Příspěvekod Vandoren » 26 kvě 2022, 10:18 VIP

JenikJenislav píše:Delas si kozy ze se zivis timhle?


Rumcajz je bot si to nevšímaj. :)
„All things are difficult before they are easy.“
Uživatelský avatar
Vandoren
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 440
Registrován: 27 zář 2020, 19:39
Bydliště: 8 Hemisfera

Re: Připojení k Only dust2 1

Příspěvekod JenikJenislav » 26 říj 2022, 16:49

JenikJenislav píše:Zdar,

z nějakého důvodu se nemůžu připojit k Dust2 Only #1 217.11.249.92:27366.
Po dvojkliku na server se sice otevře diaologove okno, ale server se ani nezacne nacitat. Zkousel jsem odstranit server ze seznamu, pridat znova, a nic. Nevite nekdo proc co a jak?
Diky, Sedma z IX



PLEASE stale se nemuzu prihlasit k serveru dust2 only 1, nemam zadnej ban, k ostatnim serverum se normalne pripojim.
Zkousel jsem hrat z jine IP adresy a vse bylo v pohode, ale ze sve domaci IP se prose nepripojim, poradite mi nekdo nebo nekdo konecne nejak opravite? Resim to pomalu š mesice
JenikJenislav
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 26 kvě 2022, 08:27

Re: Připojení k Only dust2 1

Příspěvekod ForeverNapper » 26 říj 2022, 18:26

JenikJenislav píše:
JenikJenislav píše:Zdar,

z nějakého důvodu se nemůžu připojit k Dust2 Only #1 217.11.249.92:27366.
Po dvojkliku na server se sice otevře diaologove okno, ale server se ani nezacne nacitat. Zkousel jsem odstranit server ze seznamu, pridat znova, a nic. Nevite nekdo proc co a jak?
Diky, Sedma z IX



PLEASE stale se nemuzu prihlasit k serveru dust2 only 1, nemam zadnej ban, k ostatnim serverum se normalne pripojim.
Zkousel jsem hrat z jine IP adresy a vse bylo v pohode, ale ze sve domaci IP se prose nepripojim, poradite mi nekdo nebo nekdo konecne nejak opravite? Resim to pomalu š mesice



Zkoušel si reinstal cska?
ForeverNapper
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 19
Registrován: 30 pro 2021, 23:06

Re: Připojení k Only dust2 1

Příspěvekod byLif3 » 26 říj 2022, 19:28

JenikJenislav píše:
JenikJenislav píše:Zdar,

z nějakého důvodu se nemůžu připojit k Dust2 Only #1 217.11.249.92:27366.
Po dvojkliku na server se sice otevře diaologove okno, ale server se ani nezacne nacitat. Zkousel jsem odstranit server ze seznamu, pridat znova, a nic. Nevite nekdo proc co a jak?
Diky, Sedma z IX



PLEASE stale se nemuzu prihlasit k serveru dust2 only 1, nemam zadnej ban, k ostatnim serverum se normalne pripojim.
Zkousel jsem hrat z jine IP adresy a vse bylo v pohode, ale ze sve domaci IP se prose nepripojim, poradite mi nekdo nebo nekdo konecne nejak opravite? Resim to pomalu š mesice


Odpovědel sis sám - ze své ip adresy se nenapojíš ale z jiné už ano, takže ti server blokuje domáci ip. Můžeš napsat vedení a pokud se jim bude chtít, tak s tím něco udělaj, ale na to bych se nespoléhal. :mrgreen: Pokud chceš hrát, tak nejlepší a nejrychlejší cesta je zavolat poskytovateli internetu a požádat ho o změnu ip adresy.
byLif3
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 37
Registrován: 09 dub 2022, 09:39

Re: Připojení k Only dust2 1

Příspěvekod eXtr3mer » 26 říj 2022, 19:52

Ahoj, pošli mi do správy svoju SID a IP...
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: Připojení k Only dust2 1

Příspěvekod 1U3U3U31 » 27 říj 2022, 00:41

Ahoj.

Zde máš pár tipů jak to "možná" vyřešíš"..

1) Resetuj si celý router, vytáhni ho ze zásuvky a resetuj si ho i v "Nastavení" ve Windows.

To najdeš takto - Dáš do hledače ve Windows "Nastavení" -> "Síť a internet" -> "Upřesnit nastavení sítě" -> "Resetovat síť".

Až tyhle kroky uděláš tak se ti do 5 minut restartuje celý PC a tvoje Wi-Fi nastavení se dá na defaultní hodnoty.. Mělo by..

2) Nevím jestli tahle metoda funguje nebo fungovala, ale můžeš zkusit povolit porty do launch command menu, ale v to moc nedoufám..

Jsi STEAM hráč, takže to bude pro tebe lehké, zde máš návod:

Otevři si STEAM a najdeš si hru Counter-Strike 1.6, poté -> Klikneš pravým tlačítkem na 1.6 -> "Vlastnosti" -> "Možnosti spuštění" až si tohle najdeš, tak tam dej tyhle příkazy: -port 27005 -port 27015 -port 27031 -port 27036 -port 27366

Ale nezaručuji funkčnost.. :arrow:

3) Pokud Ti s tím nic nepomůže, tak mi napiš PM a dám Ti FreeSubs. na VPN, takže se můžeš automaticky napojovat s VPN a nemusíš se o nic starat. Není za to ban, leda že by si obcházel nějaký ban, což nepředpokládám. :?:

4) Kontaktuj si svého ISP. (Poskytovatele tvého Internetu).

5) Možná máš bloknutej port, když sis nastavoval tu VPN. Mně osobně to dělalo hodně krát kor u NordVPN. Mazaly se mi data, nastavení a jiné takové blbosti, takže zkus reinstalovat VPN, v nejlepším odinstalovat a povolit si ten port přímo v nastavení ve Windows.

6) Poslední možnost je ta, že Ti s tím pomůže nějaký admin. :roll:

Snad něco pomohlo.
1U3U3U31
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 16 srp 2022, 12:06


Zpět na Public Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků