I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyriešené] Jailbreak / Lady Gulage

Příspěvekod SpecterCZ » 30 kvě 2022, 20:19

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/gulasek_jb

Popis situace/prohřešku admina: Začíná otázka o PP, kde zní, jaké je hlavní město U.S.A. ? Vidím situaci, kde z 2 posledních jeden neodpovídá a druhý odpovídá špatně a poté se opraví z "Washington D,C" na "Washington D.C." a v tu chvíli jsem se možná trochu unáhlil, ale druhé T jsem zabil. V tom se mě Guláš začal ptát, proč jsem ho zabil, načež jsem situaci vysvětlil a že se dle mého druhé T opravilo a že jestli jsem udělal chybu, tak se omlouvám a že klidně nahlásím VD. V tu chvíli si to ověřím, že se tedy opravdu opravil. (On totiž správný výraz je "Washington, D.C.") A říkám, že tedy VD nenahlásím. Já jsem tedy špatně pochopil, kde byla míněná čárka "Washington, D.C." vs "Washington D,C" a myslel jsem si, že se řeší, že to napsal až poté, co já zabil to druhé T. Guláš to mohl do chatu napsat, ale neučinil tak. Znovu tedy ověřuji, že se T stihlo opravit na výraz "Washington D.C." předtím než já zabil druhé T, tak jsem řekl, že tedy VD neudělím. V tu chvíli jsem ani nestihl vypnout voice-chat a dostal jsem CT ban na 240 minut.

Krom toho, že mi tato situace přijde naprosto absurdní a banální, tak nepochopím, proč admin hned banoval, když došlo k nedorozumění. Admin věděl, kde jsem udělal chybu, ale neřekl mi to jasně a srozumitelně (možná by bylo vhodnější to v tu dobu napsat do chatu) a nechal to na mně, který si to v tu chvíli neuvědomil a nešlo tedy o nějaké záměrné kažení hry. Byl to tedy BAN ve své podstatě za čárku ve slově. :D

Z mého pohledu by se takto admin chovat neměl a měl by to hráči vysvětlit, tak aby to hráč pochopil. Navíc kdykoliv mohl explicitně říct: " Dej hráči XY VD za FK".

Důkaz o jeho pochybení: https://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/JailBreak4/auto-20220530-193155-jb_clouds_gs4.dem.gz Začátek ve 25:00 z dema.
Uživatelský avatar
SpecterCZ
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 03 srp 2020, 14:07

[Vyriešené] Jailbreak / Lady Gulage

od Rumcajz » 30 kvě 2022, 20:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Jailbreak / Lady Gulage

Příspěvekod LadyGulage » 31 kvě 2022, 00:10

1. Když nevíš, nemáš zabíjet
2. Správnou odpověď si můžeš doheldat
3. Vysvětlovali jsme ti to tam několik kol, sice si se omluvil, ale pak si začal tvrdit svoje, že to napsal předtím než si zabil toho nesprávného. (Takže omluva, za mě, padá)
4. Omluva -> promiň jestli jsme ti dal fk, ale nejsem si jistý, takže ti nemůžu dát VD.
5. Už si tedy zjistil že otázka že S menu musí být zodpovězena tak, jak je odpověď uvedena pro Simona v chatu.

Shrnutí -> dal jsi fk, byl jsi tvrdohlavý že jsi ho nedal -> dostal si ban

Pořád na tom něco nechápeš? Tak mi napiš pm.
CSGO JB,TTT, Admin

JB PP -> nějaký problém - napiš mi PM tady na forku

https://steamcommunity.com/id/GSgulasek/

Obrázek
Uživatelský avatar
LadyGulage
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 365
Registrován: 27 kvě 2020, 19:52

Re: Jailbreak / Lady Gulage

Příspěvekod LadyGulage » 31 kvě 2022, 00:10

1. Když nevíš, nemáš zabíjet
2. Správnou odpověď si můžeš doheldat
3. Vysvětlovali jsme ti to tam několik kol, sice si se omluvil, ale pak si začal tvrdit svoje, že to napsal předtím než si zabil toho nesprávného. (Takže omluva, za mě, padá)
4. Omluva -> promiň jestli jsme ti dal fk, ale nejsem si jistý, takže ti nemůžu dát VD.
5. Už si tedy zjistil že otázka že S menu musí být zodpovězena tak, jak je odpověď uvedena pro Simona v chatu.

Shrnutí -> dal jsi fk, byl jsi tvrdohlavý že jsi ho nedal -> dostal si ban

Pořád na tom něco nechápeš? Tak mi napiš pm.
CSGO JB,TTT, Admin

JB PP -> nějaký problém - napiš mi PM tady na forku

https://steamcommunity.com/id/GSgulasek/

Obrázek
Uživatelský avatar
LadyGulage
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 365
Registrován: 27 kvě 2020, 19:52

Re: Jailbreak / Lady Gulage

Příspěvekod SpecterCZ » 31 kvě 2022, 07:33

1. Však jsem řekl, že se omlouvám a že nahlásím to VD, pokud to bylo tak jak říkáš. (Navíc jsme tam čekali několik minut, když nikdo nebyl schopný dokončit atrakci. Takže jsem myslel, že jde i o čas)

2. Hloupě jsem předpokládal, že správnou odpověď znám a byl jsem zmatený z toho, jaká čárka se tam řeší.

3. Když mi tam několik lidí do chatu píše, že to napsal dobře a napsal to ještě před tím, než já zabil druhé T, tak jsem pak, jak jsem psal, ověřoval, že to opravdu napsal, tak jak to napsal podruhé. Stačilo mi napsat správnou odpověď do chatu.

4. Ano na to jsem potom již zapomněl, ale jak říkám, omlouval jsem se za totéž hned co jsem ho zabil.

5. Setkal jsem se i s tím, že to několik jiných adminů řeší i tak, že to nemusí být 100% správně a může to být i bez diakritiky, omlouvám se, že jsem se tedy unáhlil. Ale jak jsem psal, řešit "," v tomto slově mi přijde banalita, hlavně když si mi celou tu dobu mohl tu správnou odpověď napsat.

PS: Tvrdohlavý jsem nechtěl být, ale měl jsem celou dobu pocit, že na mě hraješ chytáky a tak jsem si dal ještě práci dohledávat přes video a přes konzoli, jak to bylo. A jelikož došlo k již zmíněnému omylu a záměně správného výrazu, plus ještě teda, že to první T už bylo dávno mrtvé, když se druhé T opravilo. Za mě je to tedy pocit, že si chtěl dát ban a ban si dal a už tě vlastně vůbec nezajímalo, že jsem snažil o nápravu a dohledával co se stalo.
Uživatelský avatar
SpecterCZ
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 03 srp 2020, 14:07

Re: Jailbreak / Lady Gulage

Příspěvekod LadyGulage » 31 kvě 2022, 14:16

Tak to shrneme ok?

Myslel si, že je správná odpověď Washington D.C. | do googlu ti reálně stačí napsat hl mesto USA a vidíš, co je správně.

VD tedy nechceš nahlásit, protože neznáš hl. město USA.... stačilo ti 5 sekund, aby sis odpověd ověřil... bohužel si tak neudělal

Jednu chybu jsem udělal, musím se přiznat, a to že jsem, v zápalu řešení situace s tebou, nedal chudákovi VD, zacož se mu omluvám :(

Nespamujme dál, počkejme na SA/HLSA
CSGO JB,TTT, Admin

JB PP -> nějaký problém - napiš mi PM tady na forku

https://steamcommunity.com/id/GSgulasek/

Obrázek
Uživatelský avatar
LadyGulage
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 365
Registrován: 27 kvě 2020, 19:52

Re: Jailbreak / Lady Gulage

Příspěvekod KhalDenny » 31 kvě 2022, 17:47 VIP

Ahoj,
Ja osobne by som nejakú čiarku neriešil v tom slove, hlavné je to, že napísal Washington D.C., to či tam už napísal čiarku alebo nie je podľa mňa úplne jedno. => správne sú obidva typy: Washington D.C aj Washington, D.C ;)
Aby nevznikali zbytočné FKly keď to niekto napíše správne sa otázka opraví a nahodí sa tam aj 2. možnosť ;)

Vyriešené.
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1667
Registrován: 03 pro 2016, 00:19


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník