Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyr.]BB / RB ZA BLOKOVANÍ BASE / SIMIR GERKHAN

Příspěvekod s1mpent » 13 čer 2022, 20:07

Zdravím, dnes mi bylo uděleno 10RB na serveru BB-NEW za blokování base, nejsem si vědom toho že bych se snažil někomu zablokovat base nebo se ani o to pokoušet.

Prosím o zaslání dema kde bude vyčasován čas při kterém jsem se měl dopustit porušení pravidel.

Moje vysvětlení: Mojí base jsem začal stavět na místě kde jsem byl první, hráč Exotko který stavěl po mé levé straně začal až o nějakou dobu později takže se on měl řídit podle toho jak velkou base mám a podle toho si stavět svojí to že on začne stavět na místě kde já jsem nucen dát blok není blokování base jelikož jemu stačilo si posunout vrchní blok o pár pixelu dozadu.
„V životě nemůžete čekat, až bouřka přejde, je nutné se naučit tančit v dešti.“
Uživatelský avatar
s1mpent
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 81
Registrován: 25 led 2020, 14:38
Bydliště: Brno

[Vyr.]BB / RB ZA BLOKOVANÍ BASE / SIMIR GERKHAN

od Rumcajz » 13 čer 2022, 20:07

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Brno

Re: BB / RB ZA BLOKOVANÍ BASE / SIMIR GERKHAN

Příspěvekod GeracikxD » 14 čer 2022, 21:08

Aktuálne nie som u PC takže vyjadrenie dodám zároveň s demom.
/´¯/)...........(\¯`\
/....//.............\\....\
/....//................\\....\
/´¯/..../´¯\.........../¯`\....\¯`\
/./.../..../..../.|_...._|.\....\....\...\.\
(.(....(....(..../.)..)..(..(.\....)....)....).)
Uživatelský avatar
GeracikxD
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1377
Registrován: 23 led 2013, 18:53

Re: BB / RB ZA BLOKOVANÍ BASE / SIMIR GERKHAN

Příspěvekod GeracikxD » 15 čer 2022, 08:23

Z dema je patrne jasné že si na mieste bol prvý ... myslím že som ti aj písal že neriešim kto bol prvý a kto druhý keď že ste obidvaja stavali na rozdielnych miestach..
Podla dema bolo tebe úplne jedno že blokuješ stavbu vedľa seba ktorá je celkom dosť ďaleko. Myslím že si mal dosť času nato dať si tam iný blok alebo spraviť ešte jednoduchšiu vec a to že by si si svoj predný blok posunul o 5 milimetrov do zadu alebo do predu... sám si si dosť skoro do konca stavania všimol že tú stavbu blokuješ a nesnažil si sa s tým niečo robiť ani keď ťa hráč upozornil že mu blokuješ stavbu. Následne sme pozreli demo a s konzultovali s admin mi na servery že ban si zaslúžiš.

Výhovorku, že si v tom prípade nemal inú možnosť ako svoju stavbu postaviť beriem ako bezpredmetnú keďže si mal nejakých 40-50s nato aby si s tým niečo spravil.

Demo: https://sdilej.cz/21760934/lsdf.dem
/´¯/)...........(\¯`\
/....//.............\\....\
/....//................\\....\
/´¯/..../´¯\.........../¯`\....\¯`\
/./.../..../..../.|_...._|.\....\....\...\.\
(.(....(....(..../.)..)..(..(.\....)....)....).)
Uživatelský avatar
GeracikxD
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1377
Registrován: 23 led 2013, 18:53

Re: BB / RB ZA BLOKOVANÍ BASE / SIMIR GERKHAN

Příspěvekod Twixx » 15 čer 2022, 17:18

Ahoj,

Sempent sa možno s tým nesnažil nič urobiť, každopádne keďže bol na mieste prvý, druhý hráč sa mal prispôsobovať jemu, nie naopak. Mapa je dostatočne veľká, netreba sa tlačiť vedľa seba. Je to také nie moc pekné si tam hodiť takýto blok, avšak pravidlá stoja na Sempentovej strane.

Admin bude poučený.

Ban neoprávnený. Pokiaľ ešte máš roundbany, napíš mi prosím, keďže momentálne nemám prístup do banlistu na RB.
Uživatelský avatar
Twixx
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 804
Registrován: 12 kvě 2013, 13:40


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků