Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z] Zombie Blood #1 / Ragnster

Příspěvekod Ragnster » 18 čer 2022, 23:18

Názov: Zombie Blood #1 / Ragnster

Dobrý večer, chcel by som požiadať o admin práva na Zombie serveroch (konkrétne Zombie Blood #1), ak by to bolo možné.

Nick v hre: Ragnster

Nick na fóre: Ragnster

Profil na fóre: ragnster-u71739.html

Vek: 16

Steam nick: Ragnster

Hlstats: Profil nebol nájdený...

Nejaké bany alebo prehrešky ( GS, iný portál ): Čo sa týka banov áno bol mi udelený jeden ban na furien serveri až na to že v tom čase som Counter-Strike 1.6. nehrál, tak som si zakúpil steam verziu kde som mohol hrať. Prehrešky: Za poslednú dobu je možné že sa vyskytla nejaká nadávka v mojom chate ale snažím sa o to, aby sa to nikdy neopakovalo.

Niečo o sebe: Pochádzam z východného slovenska a študujem na elektrotechnickej škole. Baví ma tvoriť stránky, hrať futbal, zahrať si na gitare a taktiež sa rád odreaguvávam pri hrách ako je Counter Strike.

Prečo by som chcel na GS adminovať? Pomerne často sa mi stáva že vidím ľudí nadávať a teamovať. Začne to byť otravné keď sa dvaja hráči rozhodnú ísť proti tebe a teamovať spolu. Preto by som chcel takýmto dať to, čo si zaslúžia. Chcel by som dodať jeden dotaz: Na mojom profile je možné vidieť že mám na Counter Strike nahraných 20h ale to je len tento účet. Hrával som túto hru už po dlhšiu dobu ešte na starom pc a keby to všetko zrátam mohlo by to byť aj 700h nahraných. Trošku to môže dosvedčiť aj to, že som za 15h hrania nahral 30 levelov.

Nech už rozhodnutie bude akékoľvek, som vďačný že ste si našli čas na prečítanie tohto príspevku. Prajem príjemný zvyšok večera.
Uživatelský avatar
Ragnster
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 02 úno 2021, 09:08

[Z] Zombie Blood #1 / Ragnster

od Rumcajz » 18 čer 2022, 23:18

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žiadosť o admina

Příspěvekod 2011 » 19 čer 2022, 13:15 VIP

ex. Hlavní mapper, CS Admin, správce MC akademie, správce CS admin-akademie, MC Cheathunter, MC Admin, CS Support, MC Support, PP Administrátor, GM, PS, správce Dota2 sekce ...

Since 2011
Uživatelský avatar
2011
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 610
Registrován: 08 zář 2014, 16:42

Re: Žiadosť o admina

Příspěvekod Ragnster » 19 čer 2022, 13:27

Ospravedlňujem sa, ale na hlstats v sekcii players som sa včera nenašiel a Steam ID som kopíroval, no zabudol som to tu dodať, moja chyba.
Uživatelský avatar
Ragnster
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 02 úno 2021, 09:08

Re: Zombie Blood #1 / Ragnster

Příspěvekod Niggas » 20 čer 2022, 10:33

Ahoj, predtým si hrával na Nonsteame ? Lebo našiel som jeden tvoj NS profil, ale tam si už tiež nebol dávno, na tomto novom steame si tiež nejaký týžden. V celku pri tebe nevidím nejaký velký problém, ale po dlhej prestávke zahrat týžden a žiadat o práva nieje úplne ideálne. Pokial máš v pláne na zm hrávat aj nadalej, tak hraj a skús to napr. budúci mesiac ;)
Generálny tajomník zombie.

http://www.youtube.com/watch?v=buVta82W5p4
Uživatelský avatar
Niggas
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 955
Registrován: 23 led 2013, 14:58

Re: Zombie Blood #1 / Ragnster

Příspěvekod Ragnster » 20 čer 2022, 11:49

Jasné, problém to nebude a áno je to dosť možné lebo som na ňom nebol vážne dlho a prosím nebrať do úvahy moje slová z týchto časov predsalen to bolo dávno a vtedy som mohol mať tak 11 a nepoužíval som veľmi rozum. :D Ďakujem za váš čas, povenujem sa trošku tomuto severu a ak sa vyskytne situácia kde niekto porušuje pravidlá, pokúsim sa to zdokumentovať.
Uživatelský avatar
Ragnster
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 02 úno 2021, 09:08


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků