I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Stížnost oprávněná] Deep / Free ban PP

Příspěvekod DellisSk » 27 čer 2022, 17:51

Název tématu [Server / Nick admina]: Deep / free ban PP
Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/deepjefrajer/
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Dostal som ban v PP za toto PP molaryx-fk-jb-6-t254545.html nevidím žiaden dôvod v tom aby sa malo VD portovať z portu do portu a čakať na mieste spawnu CT keďže sa utiecť dá aj inou cestou ako tým že bude ohrozovať CT ako je zvykom v takýchto prípadoch VD začne kuchať CT a myslím si že je CT v tomto prípade v dosť veľkom ohrození keďže sa spawne priamo do T alebo pár milimetrov vedľa a navyše ak to k tomu to dané T robí naschvál a čaká si tam pokial sa to CT portne za ním. Situáciu som sa snažil vyriešiť s Deepom na ts no ten mi povedal že ho nemam strážiť takže mám asi čakať kym si zoberie zbrane a zabije CT team. Situáciu som sa snažil riešiť aj In-Game kde som sa Ludvu pýtal či to bol FK po dlhom dohadovaní mi povedal že to FK nebol čo som ho teda poslúchol ak by mi povedal že to FK bol nemal by som problém mu to VD dať aj keď je ťažké zo strany admina na serveru vyriešiť tu situáciu ak to nevidel.Dané VD ktoré som zabil malo milion iných možnosti ako utiecť CT / Snažiť sa rebelovať týmto skôr ohrozoval CT a robil to naschvál. Nepovedal by som nič ak by sa dané T portlo ja sa portnem za ním a zabijem ho no hráč tam vyslovene čakal na port CT. A ako je aj v priloženom PP v demu vidieť že som sa tu situáciu snažil riešiť s adminom na serveru či to teda FK bol no ten mi odpovedal že nie tak som sa riadil ním a VD mu nedal takže o to menší dôvod banovať túto situáciu
Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: https://www.youtube.com/watch?v=q1RXYhlMkcA od 2:15 je to krásne vidieť ako VD čakalo na môj port
PS : Žiadam o vyriešenie tejto sťažnosti HLSA a vyššie
Uživatelský avatar
DellisSk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 150
Registrován: 04 zář 2019, 18:45
Bydliště: Luník IX

[Stížnost oprávněná] Deep / Free ban PP

od Rumcajz » 27 čer 2022, 17:51

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Luník IX

Re: Deep / Free ban PP

Příspěvekod DeepGS » 27 čer 2022, 17:57 VIP

Čau,

Na TS jsme se o tom bavili, tam jsem ti řekl, že jsi za ním vůbec nemusel lézt, když víš, že dělá blbosti s portem.
Nevidím důvod proč jsi ho zabil, celou dobu tam probíhal tam a zpátky, ty jsi ho pak zabil za to, že jste se do sebe bugli.
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ!


JSEM MAGOR
Uživatelský avatar
DeepGS
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 227
Registrován: 24 bře 2020, 17:04

Re: Deep / Free ban PP

Příspěvekod DellisSk » 27 čer 2022, 18:02

DeepGS píše:Čau,

Na TS jsme se o tom bavili, tam jsem ti řekl, že jsi za ním vůbec nemusel lézt, když víš, že dělá blbosti s portem.
Nevidím důvod proč jsi ho zabil, celou dobu tam probíhal tam a zpátky, ty jsi ho pak zabil za to, že jste se do sebe bugli.

Bavil som sa o tejto situácii s ďalšími adminmi odpoveď na ban znela FK to nebol VD sa ma hrať a nerobiť blbosti na serveru. A vyložene nečakať na CT kým sa portne.
Uživatelský avatar
DellisSk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 150
Registrován: 04 zář 2019, 18:45
Bydliště: Luník IX

Re: Deep / Free ban PP

Příspěvekod DellisSk » 27 čer 2022, 18:08

DeepGS píše: ty jsi ho pak zabil za to, že jste se do sebe bugli.

Jasne že ho za to zabijem ak čaká na mieste spawnu pokial tam nepríde CT myslím si že toto je dosť ohrozujúce pre CT keďže v 99% situáciach na toto CT zomire pretože ho T ukuchá no nič počkáme si na vyriešenie vyššieho
Uživatelský avatar
DellisSk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 150
Registrován: 04 zář 2019, 18:45
Bydliště: Luník IX

Re: Deep / Free ban PP

Příspěvekod JopeZ » 27 čer 2022, 21:12

Čau Molaryxi, jen ti chci říct, že tuhle bitvu prohraješ, čau.
Uživatelský avatar
JopeZ
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 34
Registrován: 02 úno 2018, 19:47

Re: Deep / Free ban PP

Příspěvekod KiziaR » 27 čer 2022, 22:47 VIP

Ahoj, Baiwo tam vážně běhal úplně zbytečně. Ať už čekal na "FK" a nebo na vhodnou situaci tě zabít, to už je jedno.
Být na stejném místě, už ho prostě zabiju.

Deep tedy PP vyřešil špatně.

Nejsi na místě, kde budeš určovat, že mají tvou stížnost řešit hlsa+
Ban ti skončil a přetrvává nový a delší.
Uživatelský avatar
KiziaR
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 700
Registrován: 01 kvě 2016, 19:18


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník