I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] Mentalni opora/JB1

Příspěvekod Seso » 02 črc 2022, 15:37

Zdravím. Chcel by som sa spýtať na vyriešenie situácie adminom.
Situácia: Žijú dvaja hráči. 1 z nich je na stene, kde mu Simon určil miesto a druhý je kúpené VD, ktoré si Simon práve zapojil. Simon dá príkaz:"Doplňujte bližšie k sebe"
Admin vyriešil situáciu tak, že hráč s miestom určeným Simonom ho mal opustit a bežať k druhému hráčovi.
Úprimne som kašlal na túto situáciu, keď na serveri bolo ledva 7T. Chcel som nech si skôr dajú nejakú atrakciu a normálne sa zabavia. Nastala situácia ale, kedy sa dotoho začalo montovať iné CTčka, ktoré každé hovorilo inak a tak sa obrátili na admina, ktorý rozhodol tak, ako som napísal vyššie.

Hrám na GS a hlavne JB, už od čias, kedy boli snáď iba 3 serveri a za ten čas sa pravidlá menia neustále. Navyše ešte, keď sú rozdelené GO a 1.6 pravidlá. Čiže sa veľmi ľahko stane, že sa pomýlim, alebo že ma nejaká zmena pravidiel obíde. Chcem sa teda spýtať, či to je jeden z týchto prípadov, alebo admin zle vyriešil situáciu. Ďakujem
https://youtu.be/BUkl4Z0CHpQ?list=RDs2uqA8KxOuk&t=65
Uživatelský avatar
Seso
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 748
Registrován: 09 led 2016, 19:31

[V] Mentalni opora/JB1

od Rumcajz » 02 črc 2022, 15:37

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Mentalni opora/JB1

Příspěvekod Vonbrauncz » 03 črc 2022, 06:05

V situaci, kterou popisuješ, by měl hráč zůstat na místě určeném Simonem, tzn. pokud to byl box, tak by měl doplnit pouze v rámci toho boxu, pokud stěna, tak pouze na stěně apod.
Uživatelský avatar
Vonbrauncz
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1320
Registrován: 18 čer 2015, 17:43

Re: Mentalni opora/JB1

Příspěvekod Vonbrauncz » 04 črc 2022, 06:15

Zbytek věcí vyřešen přes PM.
Uživatelský avatar
Vonbrauncz
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1320
Registrován: 18 čer 2015, 17:43


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků