Volná debata o Team-Fortress 2.

Nabory?

Příspěvekod Pusttyy » 10 črc 2022, 12:41 VIP

Zdravím, fungujú ešte nábory adminov na Orange servery? Viem ze navstevnost je mensia nez pred rokmi, ale ked nieje jeden je tam druhy :)
Skill za peť korún ¯\_(ツ)_/¯

http://steamcommunity.com/id/pustty/
Uživatelský avatar
Pusttyy
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 568
Registrován: 28 čer 2014, 08:21

Nabory?

od Rumcajz » 10 črc 2022, 12:41

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Nabory?

Příspěvekod Lopko » 11 črc 2022, 12:37

Furt je nábor
CS:GO Akademik (2022-2.11-27.11)
CS:GO Akademik Pokročilý (2022-27.11-10.12)
Lopko
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 130
Registrován: 01 zář 2021, 17:29

Re: Nabory?

Příspěvekod SirCechro » 19 říj 2022, 10:15

Co to meleš pusty haha :lol:
Uživatelský avatar
SirCechro
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 542
Registrován: 02 led 2015, 19:15
Bydliště: SWEDEN

Re: Nabory?

Příspěvekod Vern » 19 říj 2022, 19:08 VIP

To by tam chtěl někdo ještě dělat admina? Se celkově divím, že tam ještě někdo vůbec hraje.. Od té doby co se do toho začali "srát" lidi z cs/csgo.. tak tf2 servery šli celkově do háje. Předtím i když se o to nikdo moc nestaral, tak byly servery pořád plné, ale jakmile se to začalo řešit, tak najednou servery byly poloprázdné někdy i prázdné.. Dlouho jsem tam nebyl tak ani nevím zda vůbec ještě fungují a jestli tam někdo chodí :lol: Hodně adminů odešlo i kvůli "nadržování". Tím mám namysli, že tam přišel neznámí člověk, neměl nic nahraného, nic neposlal na forum a hned z něho byl admin či něco víc.. :roll: Popravdě jsem rád, že jsem skončil :)
Uživatelský avatar
Vern
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1588
Registrován: 24 úno 2014, 20:36

Re: Nabory?

Příspěvekod hsjw » 22 říj 2022, 07:56

Vern píše:To by tam chtěl někdo ještě dělat admina? Se celkově divím, že tam ještě někdo vůbec hraje.. Od té doby co se do toho začali "srát" lidi z cs/csgo.. tak tf2 servery šli celkově do háje. Předtím i když se o to nikdo moc nestaral, tak byly servery pořád plné, ale jakmile se to začalo řešit, tak najednou servery byly poloprázdné někdy i prázdné.. Dlouho jsem tam nebyl tak ani nevím zda vůbec ještě fungují a jestli tam někdo chodí :lol: Hodně adminů odešlo i kvůli "nadržování". Tím mám namysli, že tam přišel neznámí člověk, neměl nic nahraného, nic neposlal na forum a hned z něho byl admin či něco víc.. :roll: Popravdě jsem rád, že jsem skončil :)

Uz je stesti, kdyz se tam objevi nejaky free to play, ted kdyz se tam napoji lidi, tak to je jako nejaky event, uz je to spise mrtve. Mozna se lidi napoji kdyz mas skupinku 6 lidi a cekaji pul hodiny.

Byla to zabava, dikec.
hsjw
TF 2 admin
TF 2 admin
 
Příspěvky: 4
Registrován: 09 dub 2017, 13:48

Re: Nabory?

Příspěvekod jsemPeta » 25 říj 2022, 12:16 VIP

Vern píše:To by tam chtěl někdo ještě dělat admina? Se celkově divím, že tam ještě někdo vůbec hraje.. Od té doby co se do toho začali "srát" lidi z cs/csgo.. tak tf2 servery šli celkově do háje. Předtím i když se o to nikdo moc nestaral, tak byly servery pořád plné, ale jakmile se to začalo řešit, tak najednou servery byly poloprázdné někdy i prázdné.. Dlouho jsem tam nebyl tak ani nevím zda vůbec ještě fungují a jestli tam někdo chodí :lol: Hodně adminů odešlo i kvůli "nadržování". Tím mám namysli, že tam přišel neznámí člověk, neměl nic nahraného, nic neposlal na forum a hned z něho byl admin či něco víc.. :roll: Popravdě jsem rád, že jsem skončil :)


Tohle mi přijde jako ubrečené plivání ohně kolem sebe, v momentě kdy jsem přišel na TF2 sekci, tak jsem obešel všechny adminy, všechny jsem kontaktoval, zavedli jsme syśtem, který do té doby fungoval všude po GS.
Zaktualizováno 5 let staré pluginy, configy. Udělali jsme custom VIP výhody, atd..

Kdykoliv a kdokoliv z vás měl možnost zamnou přijít a říct, co chce změnit a proč. Celou tu dobu čekám. Možná přesně kvůli tomuhle jsi nebyl zvolen na vyšší post admina.
https://steamcommunity.com/profiles/76561198416100763/
Uživatelský avatar
jsemPeta
TF 2 Hlavní Admin
TF 2 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 219
Registrován: 07 srp 2018, 14:45

Re: Nabory?

Příspěvekod Vern » 26 říj 2022, 18:59 VIP

jsemPeta píše:
Vern píše:To by tam chtěl někdo ještě dělat admina? Se celkově divím, že tam ještě někdo vůbec hraje.. Od té doby co se do toho začali "srát" lidi z cs/csgo.. tak tf2 servery šli celkově do háje. Předtím i když se o to nikdo moc nestaral, tak byly servery pořád plné, ale jakmile se to začalo řešit, tak najednou servery byly poloprázdné někdy i prázdné.. Dlouho jsem tam nebyl tak ani nevím zda vůbec ještě fungují a jestli tam někdo chodí :lol: Hodně adminů odešlo i kvůli "nadržování". Tím mám namysli, že tam přišel neznámí člověk, neměl nic nahraného, nic neposlal na forum a hned z něho byl admin či něco víc.. :roll: Popravdě jsem rád, že jsem skončil :)


Tohle mi přijde jako ubrečené plivání ohně kolem sebe, v momentě kdy jsem přišel na TF2 sekci, tak jsem obešel všechny adminy, všechny jsem kontaktoval, zavedli jsme syśtem, který do té doby fungoval všude po GS.
Zaktualizováno 5 let staré pluginy, configy. Udělali jsme custom VIP výhody, atd..

Kdykoliv a kdokoliv z vás měl možnost zamnou přijít a říct, co chce změnit a proč. Celou tu dobu čekám. Možná přesně kvůli tomuhle jsi nebyl zvolen na vyšší post admina.


Tobě to přijde "ubreřené".. chápu.. nedokážeš nejspíš přijímat ostatní názory což někteří lidi tak mají, budu se snažit to respektovat. Co se týče těch pluginů tak to je skvělé pokud se to fakt stalo, ale tím dalším co se tam dělo, tím ty lidi odcházeli a odcházeli až tam zbylo přibližně 5 lidí. Na VIP jsem koukal a o tom se nemá cenu bavit. Jediný člověk za kterým bych přišel už tu není.. takže bohužel.. a za tebou fakt chodit nebudu. Jak jsem řekl.. každý na to máme svůj názor.
Uživatelský avatar
Vern
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1588
Registrován: 24 úno 2014, 20:36

Re: Nabory?

Příspěvekod jsemPeta » 01 lis 2022, 13:22 VIP

Vern píše:
jsemPeta píše:
Vern píše:To by tam chtěl někdo ještě dělat admina? Se celkově divím, že tam ještě někdo vůbec hraje.. Od té doby co se do toho začali "srát" lidi z cs/csgo.. tak tf2 servery šli celkově do háje. Předtím i když se o to nikdo moc nestaral, tak byly servery pořád plné, ale jakmile se to začalo řešit, tak najednou servery byly poloprázdné někdy i prázdné.. Dlouho jsem tam nebyl tak ani nevím zda vůbec ještě fungují a jestli tam někdo chodí :lol: Hodně adminů odešlo i kvůli "nadržování". Tím mám namysli, že tam přišel neznámí člověk, neměl nic nahraného, nic neposlal na forum a hned z něho byl admin či něco víc.. :roll: Popravdě jsem rád, že jsem skončil :)


Tohle mi přijde jako ubrečené plivání ohně kolem sebe, v momentě kdy jsem přišel na TF2 sekci, tak jsem obešel všechny adminy, všechny jsem kontaktoval, zavedli jsme syśtem, který do té doby fungoval všude po GS.
Zaktualizováno 5 let staré pluginy, configy. Udělali jsme custom VIP výhody, atd..

Kdykoliv a kdokoliv z vás měl možnost zamnou přijít a říct, co chce změnit a proč. Celou tu dobu čekám. Možná přesně kvůli tomuhle jsi nebyl zvolen na vyšší post admina.


Tobě to přijde "ubreřené".. chápu.. nedokážeš nejspíš přijímat ostatní názory což někteří lidi tak mají, budu se snažit to respektovat. Co se týče těch pluginů tak to je skvělé pokud se to fakt stalo, ale tím dalším co se tam dělo, tím ty lidi odcházeli a odcházeli až tam zbylo přibližně 5 lidí. Na VIP jsem koukal a o tom se nemá cenu bavit. Jediný člověk za kterým bych přišel už tu není.. takže bohužel.. a za tebou fakt chodit nebudu. Jak jsem řekl.. každý na to máme svůj názor.



Asi mi úplně nerozumíš, nemám rád lidi, co lžou a mystifikujou ostatní :
Hodně adminů odešlo i kvůli "nadržování". Tím mám namysli, že tam přišel neznámí člověk, neměl nic nahran


Pls, pls, to že ty jsi nečetl moje oznamení, to je tvoje chyba.. Jak jsem psal, když jsem na sekci přišel, tak první, co jsem udělal, zkontroloval aktivitu, kontaktoval adminy, odstranil neaktivní lidi.

Názor, to ano, ale do té doby než začneš lhát.
https://steamcommunity.com/profiles/76561198416100763/
Uživatelský avatar
jsemPeta
TF 2 Hlavní Admin
TF 2 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 219
Registrován: 07 srp 2018, 14:45

Re: Nabory?

Příspěvekod Vern » 01 lis 2022, 15:48 VIP

Počkej cože? To si mě teď nazval lhářem? Celkem silná slova na někoho koho vůbec neznáš.. Ani nevíš jak to popravdě bylo, s kým jsem si psal o tom a kdo mi o tom říkal.. Tak prosím tě až začneš používat tato slova, tak by to chtělo si nejdříve zjistit.. jinak gratuluji jsi první člověk co mě tak nazval. Chceš poslat diplom nebo zlatého bludíšťáka pro největšího "borce" zde na gs? Rád bych ti to vyrobil a poslal, protože dlouho jsem takového člověka nepotkal.

Kolik ti vůbec je, že píšeš "pls, pls".. to většinou takhle škemrají děti, když chtějí něco koupit.. podle mě ty si se trochu zapomněl. A proč bych četl oznámení, když jsi mi ukradený? Jediný oznámení, které jsem četl bylo od Dwandyho, Gustíka, Peto či Diaze... Člověka, který se "stará" o sekci, která skoro už nefunguje či je mrtvá mě nezajímá. Moje chyba? Každý to bere jinak či myslí, protože pro mě to bylo spíš vysvobození.
Uživatelský avatar
Vern
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1588
Registrován: 24 úno 2014, 20:36

Re: Nabory?

Příspěvekod jsemPeta » 06 lis 2022, 15:11 VIP

Ale vždyt ty si vymyslíš :D
Říkáš, že se po mem přichodu nic neudělalo apod, ted najednou píšeš
A proč bych četl oznámení, když jsi mi ukradený? Jediný oznámení, které jsem četl bylo od Dwandyho, Gustíka, Peto či Diaze... Člověka, který se "stará" o sekci, která skoro už nefunguje či je mrtvá mě nezajímá. Moje chyba? Každý to bere jinak či myslí, protože pro mě to bylo spíš vysvobození.


Tak jasně, že nemůžeš vedět, co se změnilo, nečteš oznamení.

Přesně proč bys měl číst moje oznámení, když jsem se po příchodu snažil, zasystemizovat celou sekci do procesu chodu GSka. To, že ty jsi po mém přichodu nespolupracoval, tvoje chyba. S Vedením jsem mluvil, to jak jsi tlačil na to být HLSA, no mě tady nemusíš přesvedčovat, já vím na čí straně je pravda.

Kdybys něco potřeboval, napiš mi do PM.
https://steamcommunity.com/profiles/76561198416100763/
Uživatelský avatar
jsemPeta
TF 2 Hlavní Admin
TF 2 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 219
Registrován: 07 srp 2018, 14:45


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků